Prośba o poradę - płytki metro MINI

mia_walles
napisał/a: mia_walles 2015-07-24 10:19
Szukam płytek typu metro, ale w wersji mini - cegiełki mniejsze niż standardowe. Widziałam coś takiego na blogach wnętrzarskich, ale w sklepach z kafelkami nic takiego nie znalazłam Wiem że rzecz nietypowa, ale może ktoś kojarzy coś takiego?
napisał/a: madziap123 2015-07-24 14:41
Cubed napisal(a):Szukam płytek typu metro, ale w wersji mini - cegiełki mniejsze niż standardowe. Widziałam coś takiego na blogach wnętrzarskich, ale w sklepach z kafelkami nic takiego nie znalazłam Wiem że rzecz nietypowa, ale może ktoś kojarzy coś takiego?


Chodzi o coś takiego: [reklama usunięta] ? Na tej stronie masz też takie małe cegiełki układane we wzór "jodełki". Możesz zamówić próbnik. W stacjonarnych typowych sklepach z glazurą raczej nie ma szans na coś takiego, sama teraz szukam niebanalnych rozwiązań wykończeniowych i muszę ratować się zamówieniami online...
mia_walles
napisał/a: mia_walles 2015-08-06 16:14
Tak, tak tak! Bardzo Ci dziękuję, choć wolałabym sklep stacjonarny, no ale widzę, że na to raczej nie ma szans. Dobrze że próbniki można zamawiać. Czy miałaś może doświadczenia z tym sklepem?
napisał/a: madziap123 2015-08-13 10:35
Zamawiałam heksagony na panel kuchenny. I sklep, i płytki mogę polecić :) Niemniej, jak pisałam, zamów najpierw próbnik, "na żywo" łatwiej ocenić czy to jest dokładnie to czego szukasz. Pozdrawiam
mia_walles
napisał/a: mia_walles 2015-08-31 10:14
muszka123 napisal(a):Zamawiałam heksagony na panel kuchenny. I sklep, i płytki mogę polecić :) Niemniej, jak pisałam, zamów najpierw próbnik, "na żywo" łatwiej ocenić czy to jest dokładnie to czego szukasz. Pozdrawiam


Te małe heksagony: [mod:reklama usunieta] ? Bardzo ładne, jak się to sprawdziło jako panel?