Zabezpieczenie domu

napisał/a: alicjasp 2014-04-24 14:07
Szukam skutecznego sposobu zabezpieczenia swojego domu przed włamaniem i jego ewentualnymi następstwami. Czy ktoś z Was wykorzystuje w tym celu monitoring ip i może coś na ten temat napisać? Ile to mniej wiecej kosztuje, jak wygląda montaż, instalacja i czy rzeczywiście jest lepsze od innych rodzajów alarmów i monitoringów?
napisał/a: GajoK 2015-01-23 10:43
Ja ze swoim narzeczonym w domu zainstalowaliśmy [reklama usunięta], niedrogi, a dobrej jakości. Alarm jest prosty w instalacji, więc mój facet sam go zamontował. Można ustawić do 5 numerów alarmowych, a syrena jest tak głośna, że skutecznie odstraszy włamywacza. Testowaliśmy go po zamontowaniu, wszystko jest ok.
napisał/a: milenaa 2015-06-19 10:36
Monitoring skutecznie zwiększa bezpieczeństwo i zniechęca złodziei do włamania. Myślę, że to dobra inwestycja, sama chyba wymienię swoją atrapę kamery na sprzęt z prawdziwego zdarzenia. Firma www.eltrox.pl zajmuje się systemami alarmowymi i monitoringiem. Można poprosić o bezpłatną wycenę i pomoc w wyborze odpowiedniego systemu.
napisał/a: azamag 2015-08-22 13:33
Takie instalacje w dzisiejszych czasach są bardzo popularne wśród osób prywatnych. Ten trend zauważyłam również wśród swoich znajomych, którzy wybudowali swe wymarzone domy. Każdy chce zwiększyć swoje bezpieczeństwo nie tylko podczas swej nieobecności ale i w zwykły dzień. Dzięki technice pod swą nieobecność zawsze mogą sprawdzić co się u nich dzieje w telefonie czy komputerze. Długo szukali odpowiedniej i atrakcyjnej cenowo oferty. W końcu znaleźli http://anluks.pl/instalacje-monitoringowe Oni przetarli szlak i następni korzystali z ich doświadczenia i opinii co powodowało zatrudnianie właśnie tych fachowców, którzy w tej dziedzinie się specjalizują.