Zapachy do mieszkania

napisał/a: Edit123 2013-08-27 13:00
Witam wszystkich, nie znalazłam podobnego tematu więc postanowiłam otworzyć nowy, chodzi mi mianowicie o waszą opinię dotyczącą zapachów do domu. Polecacie jakieś konkretne firmy które mają takie produkty w ofercie jak odświeżacze powietrza czy kadzidełka. Kiedyś słyszałam że Pachnąca Szafa ma takie produkty, ale nie wiem jak jest u nich z jakością, może któraś z was miała do czynienia z produktami tej firmy?
napisał/a: ~gość 2013-08-27 13:04
Mam pachnącą szafę w szafie i w torebce i na początku powiedzmy jakiś zapach daje, ale po jakimś czasie słabo czuć, na pewno też od wielkości załóżmy szafy zależy. Tzn sama torebeczka zapachowa pachnie, ale jak się otwiera szafę to jej nie czuć zbyt mocno. Ogólnie zapachy przyjemne i ładne jak dla mnie. Nie pamiętam czy mają jakieś większe zapachy jak np te wazoniki z patyczkami, ale spróbuję do wc następnym razem jeśli są :P
napisał/a: errr 2013-08-27 15:01
wazoniki z patyczkami z Air Wick pachniały mi może ze 4 dni, potem już jak sie do nich podeszło specjalnie wąchać. Pachnącą szafę mam w szufladach chyba ze dwa lata i nie wiem kiedy straciły zapach ale niech sobie będą. Kiedyś gdzieś kupiłam takie pachnące drewienka, chyba w biedrze. Leżą sobie obok Pachnącej szafy i dają zapachem już z rok albo dłużej :) Jak je znów gdzieś zobaczę to na pewno kupię:)
Wiem, że tutaj się nie lubi produktów z FM ale ja biorę od nich flakoniki z patyczkami i pachną 3-4 tygodnie. Niestety są ponad dwa razy droższe od air wick.
Kadzidełka doraźnie też są super :D
napisał/a: ~gość 2013-08-27 15:03
errr napisal(a):Wiem, że tutaj się nie lubi produktów z FM
co to za firma i czemu jej się tu nie lubi? :P ja znam tylko kosmetyczną firmę o tej nazwie... Air Wick mi pachnie dość długo, ale cóż, w pomieszczeniu 0,8x1,8 m
napisał/a: errr 2013-08-27 15:11
vanilla napisal(a): ja znam tylko kosmetyczną firmę o tej nazwie...
myślę, że znasz tą samą co ja :) oni mają nieco szerszy asortyment. Wpisz sobie w google FM for home
napisał/a: ~gość 2013-08-27 15:38
errr napisal(a):myślę, że znasz tą samą co ja oni mają nieco szerszy asortyment. Wpisz sobie w google FM for home
ojej faktycznie :P kiedyś miałam być ich konsultantką to kojarzę tylko kosmetyki, psikadła jakieś głównie :P
napisał/a: daffodil1 2013-08-27 15:40
My używamy glade (wcześniej brise). M jest fanem tych psikadeł. W łazience mamy automatyczny na ruch, w salonie do kontaktu z regulatorem, do przedpokoju taki w kształcie kamienia co samemu trzeba psiknąć, a w sypialni taki do kontaktu, ale bez regulacji, ozdobny bardziej.
napisał/a: ~gość 2013-08-27 16:08
Uh szczerze to nie wyobrażam sobie mieć w każdym pomieszczeniu takiego jak by nie patrzeć sztucznego zapachu :)
napisał/a: Miśka27 2013-08-27 18:28
vanilla napisal(a):Uh szczerze to nie wyobrażam sobie mieć w każdym pomieszczeniu takiego jak by nie patrzeć sztucznego zapachu :)


Ja tez nie. Używamy tylko w lazience takich zelowych kuleczek, bardzo sobie chwale zreszta.
napisał/a: ~gość 2013-08-27 19:38
Miśka27 napisal(a):Ja tez nie. Używamy tylko w lazience takich zelowych kuleczek, bardzo sobie chwale zreszta.
też je miałam ale jakoś wizualnie bardziej mi się patyczki podobają :)
napisał/a: Miśka27 2013-08-27 21:42
Wizualnie mnie nie ruszają, bo i tak ich nie widać.
napisał/a: daffodil1 2013-08-27 23:26
My mamy psa, którego my nie czujemy, ale zdaję sobie sprawę że inni mogą stąd te zapachy ;) A regulację mamy na 1, więc po prostu przyjemnie pachnie, a nie wali po nosie ;)