dron w prezencie

napisał/a: czuczu2 2016-01-31 19:34
hej, sluchajcie chce kupić siostrzencowi drona. przegladałem allegro i najwięcej sprzedaje sie tam drona Raidera firmy xblitz. czy ktos moze kiedys kupil tego drona i cos moze o nim powiedziec? sporo ich tam ludzie kupuja wiec jestem ciekawy czemu sa takie popularne. ktos coś? :)
napisał/a: pawelo4654 2016-02-19 11:14
na allegro trzeba uważać z tanią chińszczyzną. Ja polecam firmę flydron. Lepiej kupić z pewnego źródła i mieć potem gwarancję.
napisał/a: AmandaPaku 2016-02-27 18:59
Ale na tego Raidera też dostaniesz gwarancję ^^ udało mi się kiedyś z takiego bawić, fajnie się steruje i generalnie polecam :) Jeśli chcesz mieć pewność, kup ze strony polskiej, i po kłopocie ;)
napisał/a: czuczu2 2016-03-06 21:30
hej dzieki za Wasze odpowiedzi :) kupilem w koncu tego drona raidera firmy xblitz o jakim wspominalem. 220 zl na allegro. wybralem sprzedawce ze standardem allegro. co do drona to siostrzeniec jest bardzo zadowolony. ogolnie czekamy az bedzie cieplo zeby sie nim w parku pobawic ale juz mamy fajna kolejke filmikow z tego drona. nawet niezla jakosc. najfajniejsze jest to ze ten dron obraca sie o 360 stopni i te piruety uchwycone sa na filmie. bardzo fajny prezent i wzbudzil zainteresowanie kolegow bo przychodza do mojej siostry do domu do siostrzenca i sie "bija" o to kto bedzie teraz pilotem. bardzo fajna zabaweczka i dobrze wykonana a taka tania :)