Jaki sexshop wybrac?

napisał/a: mariusia 2009-09-28 21:42
Witajcie wszyscy!
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że raczej jestem słaby w tych tematach i szukam profesjonalnej porady, lub takiej, która byłaby rzetelna. A więc przechodzę do meritum sprawy, znalazłem ostatnio w sieci jeden sekshop ( emilosc.pl ) i tutaj pojawia się moje pytanie, na ile jest to dla Was zaufany sklep? kupowaliście już tam coś? bo widzę, że ceny mają bardzo niskie i opiniami na stronie też cieszy się niezłymi opiniami klientów - tyle, że mało oni mówią o całej procedurze zakupu. Prosiłbym Was o wsparcie i doradztwo czy mogę czuć się bezpieczny robiąc tam zakupy (dyskrecja jest ważna w końcu w tak kruchym temacie...) lub jakie sklepy polecacie Wy, drodzy użytkowniy.
Pozdrawiam,
Czarny

[ Dodano: 2009-09-29, 09:11 ]
...może ktoś odpowie?
napisał/a: amelia1980 2013-01-30 16:28
Dla kobiety to nie tak bardzo, żeby wejść z ulicy do sex shopu i nie wiem, o wibratory pytać. Chyba bym się nie odważyła. Tego co piszesz nie znam, ale jest inny fajny - zmyslovezakupy.pl . Co do bielizny, to dobrze, jakby mieli większy wybór, na razie jest tak sobie. Ale gadżety są niezłe. Więc jakbym miała kupować sobie coś takiego, albo z moim facetem, to raczej byśmy zajrzeli do takiego sklepu. Albo do podobnego. Ale to muszą być takie rzeczy dobre jakościowo, jak to się mówi, z górnej półki. Szkoda tylko, że te ceny... A znasz sklep, żeby był tani i luksusowy w tych sprawach?
napisał/a: everevo 2014-01-04 18:03
Polecam Erotic Revolution Shop.
Najlepsze marki takie jak LELO, ANEROS, BSWISH, EROLUTION, FEELZ TOYS, TENGA, ZINI. Artykuły erotyczne najwyższej jakości.

Erotic Revolution Shop
napisał/a: m0drzew 2014-01-17 12:17
czarnybit napisal(a):) lub jakie sklepy polecacie Wy, drodzy użytkowniy.

[ Dodano: 2009-09-29, 09:11 ]
...może ktoś odpowie?


na allegro jest tego bez liku
napisał/a: kinkywinky 2014-04-16 15:36
czarnybit napisal(a): jakie sklepy polecacie Wy, drodzy użytkowniy.

...może ktoś odpowie?


warto udać się do sklepu, który wzbudzi Twoje zaufanie, jest przyjazny dla osoby kupującej i poza szerokim wyborem (bezpiecznych) zabawek oferuje wysoką jakość obsługi (wsparcie, doradztwo, poradniki zakupowe).

mamy głęboką dzieję, że to wszystko znajdziesz w sklepie Kinky Winky :)

polecamy również lekturę opinii zadowolonych klientów z serwisu Opineo

miłego dnia,
kinky winky
napisał/a: kajaaaaa85 2014-04-24 21:36
Polecam sklep http://www.toys4sex.pl/ szeroki wybór gadżetów i zapewniona dyskrecja :)
napisał/a: MAJA777 2014-04-28 08:37
Ja polecam sex shop sexgadzet.pl - właściwie uważam, że to bardziej sklep erotyczny. Jest estetyczny, ma dobre produkty, dobre ceny i przede wszystkim jest baardzo dyskretny!
napisał/a: Zdolniacha 2014-05-05 12:21
MAJA777 napisal(a):Ja polecam sex shop sexgadzet.pl - właściwie uważam, że to bardziej sklep erotyczny. Jest estetyczny, ma dobre produkty, dobre ceny i przede wszystkim jest baardzo dyskretny!


Ja też tam kupuję!
napisał/a: Dorota33 2015-04-26 15:04
Polecam [mod:reklama usunięta] Dokonałam tam już trzech zakupów i mogę z czystym sumieniem go polecić. Wszystkie zamówienia miałam na drugi dzień w domu. Towar fajnie zapakowany, niezdradzający zawartości ani nazwy sklepu. Jeszcze do nich wrócę :)
napisał/a: nenkasz 2015-09-15 10:43
Ja uwielbiam sex shopy, ale wiadomo, że w mniejszych miejscowościach ma się średnie zdanie o osobach, które chadzają do takich miesc. Dlatego nienawidzę stereotypów. Ja na pzykład najczęściej kupuję w internecie. Moim ulubionym sklepem online tego typu jest venus.net.pl.