POMYSŁ NA PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA DLA NASTOLATKA co kupić?

napisał/a: deszczowa06 2014-05-25 18:43
Co kupić nastolatkowi na prezent na DZIEŃ DZIECKA? Mam problem z moją starszą córka- nastolatką- jaki jest dobry prezent dla nastolatka? Ostatnio modne dla młodzieży są podobno bluzy i koszulki z napisami i nadrukami- w tzw stylu hipster/ streetwear (przynajmniej z tego co zauważyłam po mojej córce)- to takie luźna bluzy oversize i koszulki we wzory i chyba to byłby pomysł na prezent- tym bardziej, że nastolatki uwielbiają modne ciuchy. Co sądzicie? Znalazłam jeden fajny polski sklep internetowy z bluzami, koszulkami, czapkami i innymi ciuchami własne z nadrukami i napisami- mają bardzo duży wybór, więc na pewno coś znajdę tam, szczególnie, że widziałam, że mają tam zakładki z ubraniami dedykowanymi specjalnie dla różnych fanów- bluzy i koszulki z napisami i nadrukami dla fanów Justina Biebera BELIEBERS , Dawida Kwiatkowskiego KWIATONATORS Rihanny RIHANNA NAVY i innych, a moja córka ich fanką na moje nieszczęście : ) Można tam zamówić też podobno własne pomysły na napisy i nadruki - macie jakieś propozycje? Co myślicie o tym sklepie internetowym SHOCK share&block