tabletki slimcea - kuracja odchudzająca

napisał/a: ewellinka 2013-12-29 13:32
witam wszystkich forumowiczów.
idzie nowy rok i za tym postanowienie noworoczne.
Przejrzałam wątki z tego forum oraz wysunęłam już swoje wnioski. Mam pewien obraz mojej styczniowej kuracji odchudzającej.
Już tydzień temu pośpieszyłam się i zakupiłam tabletki Slimcea. Teraz wiem, ze nie można czekać na efekty siedząc na fotelu dlatego wymyśliłam sobie dodatkowy plan treningowy.
Chciałbym schudnąć około 8kg, wtedy moje BMI będzie prawidłowe. Problem mam z ustaleniem diety, naczytałam się o dietach 1000, 1500 kalorii i mam pytanie, czy nie jest to wyniszczająca za bardzo dieta. Taki skok kalorii nie skończy się jakimś uszczerpkiem na zdrowiu ?
Sprawdziłam również skład oraz opinie o tych tabletkach Slimcea, w tej kwestii jestem już spokojna. Proszę o jakieś rady, sugestie.
napisał/a: JuliaGienia 2014-01-21 12:20
witaj,
ja jak brałam slimcea nie stosowałam żadnej popularnej diety. Zwyczajnie mniej pochłaniałam posiłków. Z tymi tabletkami to jest o tyle proste że same hamują chęć do podjadania więc utrzymanie diety jest na prawdę łatwe. Nie torturuj organizmu żadną dieta 1000 kalorii. nie polecam Ci tego
napisał/a: Niezapominajka2 2014-01-22 18:25
A może myślałaś aby dodatkowo brać l- karnityne i chrom??? Moja kumpela to sprawdzała i działa. A dieta to najlepiej mniejsze posiłki ale częste i unikaj białego pieczywa.
napisał/a: janmarkus 2014-01-23 14:01
Pamiętaj o witaminach i dużo warzyw i wody.
napisał/a: Izabella1 2014-03-24 15:24
stosuje tydzień i potwierdzam przedmówczynie, zauważyłam zmniejszoną ochotę na jedzenie. Jak przyjdą efekty w kilogramach to również dam znać i potwierdzę.
napisał/a: Anecia90 2014-04-22 18:00
Moja mama jest lekarzam i zawsze odradzała mi wszelkiego rodzaju tabletki na odchudzanie(szukam bo chciałabym schudnąć troszke) , mówiła że to syf i nawet nie podają składu.
Natrafiłam na Slimcea i pokazałam jej ten produkt. Podeszła na początku do niego tak jak do wszystkich ale poprosiłam żeby dokładniej go sprawdziała. Efekt był taki że pozwoliła mi go brać i powidziała że to chyba jedyny produkt na rynku który może działać i nie spodziewała się że będzie podany skład, a w sładzie wszystkie rzeczy są okiej. Dzięki temu że mi pozowliła schudłam dzięki slimcea 9,5 kilograma Zakupiłam 3 miesięczną kuracje, stosowałam diete wspomagającą którą doradziła mi mama i zaczełam jeździć na rowerze
Mogę wszystkim polecić ten produkt efekty naprawde są nawet moja mama to przyznała, dodała jednak że pewnie u niektórych szybciej a u niektórych wolniej
Pozdrawiam Aneta