pokoj muzyczny mojego meza... a pokoik dla dziecka

napisał/a: boginka78 2016-06-12 22:18
Witam ... jestem tu nowa. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i prosze o porade...
Moj maz czuje sie wyrzucony z domu, bo ja smialam marzyc sobie gdzie i jak bedzie wygladala sypialnia naszego 9 cio miesiecznego synka a gdzie bedzie pokoj zabawkowy. hmm. nie chce sie zmiescic w garderobie...
za duzo ma sprzetow. Na ogromny strych tez nie pojdzie, bo zimno w zimie, Dodam, ze gra sobie na jakims instrumencie raz na miesiac, a jego sprzety w niczym nie przypominaja nowej technologii. Tylko stare brzydkie glosniki .. ma trabke, akordeon, klawisze, gitare, flety, bebny itp itd. Jednym slowem mnostwo kabli i kurzu , a jak wspomnialam wczesniej nie ma czasu na granie......ani weny.... W zwiazku z czym jest zly ze ja chce 2 pokoje dla dziecka.... Kazal mi sie spytac kogos co mi ludzie odpowiedza jak sie dowiedza, ze chce dac pokoj naszemu dziecku, a on nie bedzie mial sie gdzie podziac w swoim wlasnym domu... Sprawa jest do przegadania, ale jestem teraz ciekawa co myslicie na ten temat. Czy jestem niewdziecznica?
napisał/a: Escherichia1 2016-06-12 22:47
Dlaczego chcesz dwa pokoje dla dziecka? Jeden wystarczy. A mąż będzie mógł zachować swój. Dla niego to ważne, jak widać.
napisał/a: Cynamonek 2016-06-13 08:01
napisal(a):Dlaczego chcesz dwa pokoje dla dziecka? Jeden wystarczy. A mąż będzie mógł zachować swój. Dla niego to ważne, jak widać.

napisał/a: boginka78 2016-06-13 10:22
dziekuje... to jednak ja.....jak ustalimy mozliwosci, to sobie wybierze pokoj muzyczny... poprostu byl bardzo nieprzyjemny jak mu powiedzialam , ze chce pokoik dla dziecka gdzie bedzie mogl sie bawic...
facet.... zamiast mi powiedziec spokojnie to mi nawyrzucal, a ja sie obrazilam i mozg przestal mi pracowac ...
dzieki za porady....