Wyprowadzka z domu.

napisał/a: Matheww 2015-10-13 17:26
Witam, właśnie kończę 20 lat i mieszkam, z matką i ojczymem...Nie będę się bardzo rozdrabniał nad powodami, ale jakiś rok temu, stwierdziłem że pora się wyprowadzić, cóż...Skoro tu pisze, znaczy że nie idzie.
Z faktu iż mieszkałem 4lata w Holandii z bratem, nie skończyłem w Polsce gimnazjum, z bratem się pokłóciłem więc wróciłem do polski.... Jak wiadomo, żeby się wyprowadzić, potrzebne są pieniądze, a żeby mieć pieniądze trzeba pracować, ale w tym popapranym kraju bez znajomości albo nie wiadomo jakiego wykształcenia się nie da.
Miałem już kilka prac, z czego tylko w dwóch umowę, ale co z tego jak "małolata" wszędzie traktują jak popychadło, a ja nie należę do ludzi którzy potrafią znieść byciem ścierą do podłogi, w jednej z prac nie zobaczyłem wynagrodzenia i tak dalej... W każdym razie zwyczajnie nie mogę się nigdzie utrzymać, a jeśli to jest to praca za 5zł/h . Żeby było zabawniej moja kochana mamusia krzyczy mi co miesiąc 500zł i jak ja do cholery mogę dojść do czego kolwiek?! Proszę o pomoc, bo przestaje mieć siły do tego wszystkiego. A ja bym chciał tylko pracować i mieszkać w spokoju, sam.
KRÓTKIE PODSUMOWANIE MOJEGO ŻYCIORYSU:
-Brak wykształcenia.
-Brak kogo kolwiek kto mógł by zapewnić mi start, czy jak kolwiek pomóc.
-Trudność ze znalezieniem pracy.
=Powolny zanik chęci do czego kolwiek.