Kremy do rąk...

napisał/a: krysiaa 2010-10-12 16:14
Ja uważam, że trzeba zainwestować w krem do rąk ponieważ ręce to w końcu nasza wizytówka. Używałam przez pewien czas zwykłych kremów do rąk i miałam wrażenie, że wysuszały skórę. Ostatnio używam kremu do rąk nawilżająco-ochronnego firmy [Mod: reklama usunięta] i moje ręce są w końcu dostatecznie nawilżone a w dodatku dba również o skórki:) Widziałam, że na portalu we-dwoje jest konkurs, w którym można wygrać kosmetyki tej serii więc może spróbujcie (jeśli nie chcecie inwestować)i same się przekonajcie o skuteczności tego kremu.
napisał/a: kleopatra_88 2012-11-14 14:10
Polecam, czyste nierafinowane masło [Mod: reklama usunięta] na początku dłonie wydają sie tłuste ale po kilku minutach wszystko się wchłania i dłonie stają się nawilżone, a nie tłuste, na wiele godzin a przy tym zalecza mi wszelkie zadry, suche skórki itp. Świetny zwłaszcza po zabawie z ostrymi środkami czyszczącymi.
napisał/a: Julia344 2014-05-20 11:48
Ja bardzo lubię krem-maskę do rąk Dermiki Ceramidia. Do zniszczonych i szorstkich dłoni idealny :)
napisał/a: Rooda666 2014-05-21 00:54
Ja używam tego


Plus oczywiście oliwki/oleje przy okazji OCM czy olejowania włosów ;)
napisał/a: ewka332 2014-08-26 14:54
Maseczka do rąk i paznokci [mod:reklama usunięta][/b] - odżywcza, do stosowania na noc, chyba w drogerii Natura- w miarę dobra
napisał/a: Jusik 2014-08-26 21:09
Ja mam teraz Regenerum i jest bardzo dobry a poza nim na zimę mam z l'occitane taki mega gęsty z masłem shea
napisał/a: godealla99 2014-09-12 17:58
ja używam emolium barierowego i jest naprawdę świetny, bardzo nawilża i chroni skórę dłoni, ale i czasem używam też garniera i kolastyny ;) to są moi ulubieńcy :) droższe kremy kupuję tylko na promocjach [reklama usunięta]  jak mi się coś ciekawego trafi ;)