Kremy do stóp

napisał/a: Nemeth 2008-06-24 21:13
Nie zauważyłam podobnego tematu, a pielęgnacja stóp jest tak ważna, szczególnie latem! Chyba jestem przewrażliwiona, ale odpychają mnie zrogowaciałe pięty, stopy w ładnych butach..

Polecam krem do stóp Neutrogena formuła norweska - krem dla suchych/zniszczonych stóp. Jest on dosyć drogi, bo za 50ml zapłacimy ok 15zł, ale z całą odpowiedzialnością polecam!:) poza tym jest on bardzo wydajny, bo na jedną stopę nałożymy dosłownie kapkę kremu (na palec). Jest dosyć tłusty, więc dobrze się rozprowadza nawet mała ilość. No i działa doskonale:)
napisał/a: norka3 2008-06-25 12:31
Nemeth napisal(a):Neutrogena formuła norweska - krem dla suchych/zniszczonych stóp.
no w ogole ta firma wydaje mi się dość droga :/ Ja akurat uzywam kremu do stop firmy Nivea, dalam za niego bodajże 6 złotych a jest świetny
napisał/a: Itzal 2008-06-25 15:14
Ja do stop uzywam balsamu z the body shop, super zapach i w ogole lubie go
napisał/a: norka3 2008-06-25 22:42
Pelliroja napisal(a):Ja do stop uzywam balsamu z the body shop, super zapach i w ogole lubie go
n ie znam. Ale to z polski firma czy hiszpanii?
napisał/a: Itzal 2008-06-25 22:44
norka napisal(a):to z polski firma czy hiszpanii?

nie wiem

[ Dodano: 2008-06-25, 22:45 ]
http://www.kevinvanreenen.com/bodyshop/
znalazlam strone
napisał/a: Gloria 2009-06-23 15:51
Ja z pewnością nie polecam kosmetyków do stóp z Avonu. Pięknie pachną, używam scrubu i kremu, ale moje stopy są takie same, jak przed użyciem, ani trochę nie zostały zmiękczone...
napisał/a: marteczka3 2009-06-23 19:36
ja się zgadzam z autorką tematu, że Neutrogena jest świetna. I rzeczywiście bardzo, bardzo wydajny krem. A ja ją nawet na jakiejś promocji zdaje się taniej kupiłam... 11zł czy tak jakoś. I jestem bardzo zadowolona :)

(odświeżamy zeszłoroczny temat kremów do stóp) :)
napisał/a: Misia7 2009-06-23 20:55
Gloria napisal(a):Ja z pewnością nie polecam kosmetyków do stóp z Avonu.

A ja używam kremu do stóp właśnie z tej firmy i dla mnie są ok. Ale oczywiście każda skóra reaguje inaczej
marteczka napisal(a):Neutrogena jest świetna.

Nigdy nie używałam, więc się nie wypowiadam
napisał/a: Gloria 2009-06-29 14:29
Kupiłam sobie ostatnio krem do stóp z Neutrogeny i jest naprawdę świetny. Moje pięy już nie są tak wysuszone, ale przyjemnie gładkie.
napisał/a: Agaluk 2010-01-20 09:54
Ja używam na zmianę [Mod: reklama usunięta] i stopy są jak u niemowlaka gładkie, jednak [Mod: reklama usunięta] to kosmetyki naturalne i dlatego wolę z nich częściej korzystać. Kosmetyki prawdziwie naturalne (w tym i [Mod: reklama usunięta] ) nie zawierają kontrowersyjnych substancji, o których mowa jest na stornie, której znalazłam z wynikami testu różnych kosmetyków to ona: http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/Lista%20kosmetyk%C3%B3w.html. Są dwie listy: tych kosmetyków, które zawierają substancje wymienione na stronie Pro-Testu i tych wolnych od tych substancji.
napisał/a: zkropelka 2010-01-20 11:54
A ja polecam całą serię kosmetyków do stóp z różnymi problemami GEHWOL. Kosmetyki są niedrogie, bardzo wydajne i na prawdę skuteczne. Ja kupuję je w aptece, nie spotkałam ich w żadnym sklepie.
napisał/a: dylsien 2013-05-22 18:50
Najlepszy jak dla mnie jest [reklama usunieta] Krem do stóp. Tubka trochę kosztuje, ale jest wart swojej ceny Dystybucja [reklama usunięta]