Nasze książki :)

napisał/a: candela1 2017-04-19 13:55
Polecacie książki pana Mroza? Tematyka podpasowałaby mojemu A. tylko nie wiem czy warto.
napisał/a: mała_czarna 2017-04-20 15:53
candela, lepiej spytaj w Co czytasz? Czy jak to dokładnie się nazywa- tam większy ruch. Ja jeszcze nic Mroza nie czytałam ale czaje się na niego.

[ Dodano: 2017-04-21, 19:36 ]
Świeżo zamówione:







[ Dodano: 2017-05-10, 11:22 ]
Halo? Nikt nic nie kupuje?

Upolowane w biedrze:



napisał/a: Escherichia1 2017-05-22 11:51


napisał/a: majaa862 2017-08-03 10:34
Czytam dość często, nie tylko powieści, ale i książki publicystyczne, popularno-naukowe, literaturę piękną. Obecnie czytam "Rośliny niezgody" - książka dość nietypowa, po części obyczajowa, po części naukowa, o roślinach genetycznie modyfikowalnych. Polecam.
napisał/a: MartaRewska 2017-09-18 21:50
Matko boska, tylko pozazdrościć Wam takiej kolekcji :). Ja, poza klasyką lekturową, niewiele zdołałam skompletować - posiłkuję się okolicznymi bibliotekami :).
Kilka pozycji jednak posiadam ( część w wersji elektronicznej - ale czytnik w domu, więc chyba się liczy ).
Katarzyna Grochola
- Ja wam pokażę!
- Kryształowy Anioł
Marcin Brzostowski
- Podpalę wasze serca
- Zemsta kobiet
Tomasz Biedrzycki
- Rodzinna wendeta
- Krwawy obłęd
Anna Ficner Ogonowska
- Alibi na szczęście
Jacek Dukaj
- Lód ( co prawda miała być męża, ale tak się w niej zaczytałam, że ostatecznie stanęła u mnie )
Szczepan Twardoch
- Morfina
- Król
Aneta Jadowska
- Cały cykl Nikity
kilkanaście w zamiarze zakupu :)
napisał/a: jadwigaa87 2018-01-28 16:24
Ostatnio niewiele czytam, ale kilka ciekawych książek przeczytałam. Mogę polecić "Niebiańskie antidotum", ale osobom bardziej uduchowionym, religijnym - to dość niecodzienna książka o objawieniu,a autor próbuje przekazać, aby kierować się w życiu głosem serca i miłować bliskich.