Kibic - normalny człowiek z pasją czy też bandyta?

napisał/a: mieta22 2010-04-17 17:55
Czasem mnie to denerwuje, bo nie jestem fanką piłki nożnej, a jak zacznie mówić o rozgrywkach, budowie, wynikach w tabeli....końca nie widać. Z drugiej strony - przynajmniej wiem, że dla niego kibicowanie to prawdziwa pasja i część kultury. Nawet jak wścieka się na reprezentacje, to nigdy nie zagłosuje przeciwko nim.
napisał/a: klotylda 2010-05-13 21:46
Skąd ja to znam... :P Ale przyznam się, że troszkę pasja mojego ukochanego mnie wciągnęła. Jestem jedyną wśród moich koleżanek, która wie, co to spalony :D No i się pogodziłam z tym, że jak fajny mecz jest, to oglądamy razem. Teraz np. szykuje się transmisja 3D w pubach meczu między Wisłą Kraków a Odrą Wodzisław :) Pewnie bym się próbowała jakoś wymigać, ale mój chłopak przekonał mnie, że to jedyna okazja, żeby zobaczyć to 3D.
napisał/a: repcak1 2010-05-14 00:22
okaryna napisal(a):Pewnie bym się próbowała jakoś wymigać, ale mój chłopak przekonał mnie, że to jedyna okazja, żeby zobaczyć to 3D.

Olać 3D - w Poznaniu będzie lepiej bez 3D :D
napisał/a: ~gość 2010-05-14 09:26
okaryna napisal(a):jedyna okazja, żeby zobaczyć to 3D.
zawsze można na żywo ;)
ehh, a mnie ostatnia kolejka ominie, bo tkwię do wieczora na uczelni :?
na szczęście będę miała swojego szpiega na stadionie w Gliwicach, więc będzie relacja sms live
napisał/a: ja29 2010-06-10 17:49
Pozwolę wkleić krótki klip z relacji widzów z tego pokazu. Byłam ciekawa jak tam było. mam nadzieję, że nikomu się nie narażę. To się nazywają prawdziwi, okularnicy :)
https://www.youtube.com/watch?v=yt4ef5RC1gI
napisał/a: repcak1 2010-06-11 00:24
Za nic w świecie nie zamieniłbym miejsca na stadionie Lecha w meczu, z którym Kolejorz zdobył mistrza, na miejsce w pubie, żeby oglądać Wisłę w 3D

A teraz pewne info - ci straszni "kibole", przestępcy ze stadionu przy Bułgarskiej (wg. Gówno Wartej) własnie wygrali na facebooku laptopa i odtwarzacz blue ray, które przekażą domom dziecka (lub przedmioty o równowartości wygranych rzeczy, jeśli jakies inne rzeczy się bardziej przydadzą tym domom dziecka). Aktualnie walczymy, o wygramy o kolejny odtwarzacz blue ray :)
napisał/a: ~gość 2010-06-11 13:00
repcak, warto też zauważyć, że o akcji 'KIBOLE IDĄ NA USTAWKĘ' wiadoma 'gazeta' nawet się nie zająknęła, choć o zbiórce darów dla powodzian w Krakowie i Wawie napisali, a jakże
no ale to się nazywa obiektywizm dziennikarski...
a wygranej na fecebooku pogratulować :D

repcak napisal(a):Za nic w świecie nie zamieniłbym miejsca na stadionie Lecha w meczu, z którym Kolejorz zdobył mistrza, na miejsce w pubie, żeby oglądać Wisłę w 3D
ehh, czemu ja mam tak daleko do Poznania? ;)
napisał/a: ~gość 2010-09-30 20:45
i niech mi KTOKOLWIEK jeszcze raz powie, że kibice to tylko chuliganka i zadymy

http://allegro.pl/gra-w-druzynie-legii-w-meczu-legia-den-haag-i1251359185.html

http://meczdlawojtka.pl/

RESPECT!
napisał/a: mała_czarna 2010-09-30 20:48
Rooda666 napisal(a):i niech mi KTOKOLWIEK jeszcze raz powie, że kibice to tylko chuliganka i zadymy


Eee, Rooda ja nie wierzę, że kiedykolwiek ludzie zaczną rozdzielać pojęcie kibic od chuligan.
napisał/a: Misiaq 2010-09-30 20:52
Rooda666 napisal(a):i niech mi KTOKOLWIEK jeszcze raz powie, że kibice to tylko chuliganka i zadymy
A ktoś tak tu powiedział
mała_czarna napisal(a):Eee, Rooda ja nie wierzę, że kiedykolwiek ludzie zaczną rozdzielać pojęcie kibic od chuligan.
A ja wierzę, ale wymaga to zmian w całym systemie, a na to się nie zanosi
napisał/a: ~gość 2010-09-30 21:08
misiaq napisal(a):Rooda666 napisał/a:
i niech mi KTOKOLWIEK jeszcze raz powie, że kibice to tylko chuliganka i zadymy
A ktoś tak tu powiedział
ano było tu kilka takich opinii ;)

misiaq napisal(a):mała_czarna napisał/a:
Eee, Rooda ja nie wierzę, że kiedykolwiek ludzie zaczną rozdzielać pojęcie kibic od chuligan.
A ja wierzę, ale wymaga to zmian w całym systemie, a na to się nie zanosi
dopóki media nie będą obiektywne i nie zaczną pokazywać kibiców od tej dobrej strony (a nie tylko przy okazji jakiejś zadymy), to są maaaarne szanse na jakąkolwiek zmianę nastawienia w społeczeństwie :/

może takie akcje jak ta Legii coś ludziom uświadomią, tylko powinny o nich trąbić wszystkie media, żeby więcej ludzi o tym usłyszało...

a co do akcji - jak Legii z założenia nie lubię, tak w tym przypadku - czapki z głów!!!
napisał/a: ~gość 2010-09-30 21:27
Necia napisal(a):niestety za takie nastawienie trzeba podziękować pseudokibicom
dokładnie, podziękujmy temu poje**nemu 1% wszystkich kibiców, który odpowiada za te wszystkie negatywne i krzywdzące opinie, strach przed pójściem na mecz i etykietkę 'chuliganów' :/