Przetestuj usługę "Gdzie jest dziecko?"

napisał/a: Dla rodziców 2010-05-25 14:29
Poszukujemy 10 osób chętnych do darmowego przetestowania usługi „Gdzie jest dziecko?”. Wystarczy, że masz telefon w Orange i we wpisie poniżej przekonasz nas, że to właśnie Ty powinieneś otrzymać tę usługę.

Na wpisy czekamy przez dwa tygodnie, w tym czasie będziemy włączać usługę autorom najlepszych naszym zdaniem wpisów.
Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonalności jakie oferuje „Gdzie jest dziecko?” znajdziecie na stronie.
Zapraszamy…

PS. Po zakończeniu okresu testowego będziemy mieli prośbę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej usługi.
napisał/a: Asior 2010-05-25 14:47
Znając życie, to niedługo pojawi się też opcja ,,gdzie jest mąż, żona"
I ktoś może na tym dobre pieniądze zarobić
napisał/a: dark_salve 2010-05-25 21:07
Super, jestem chętny, ale jestem w Plusie :P Czyli lipa. A jak to ma działać? (tak z ciekawości pytam)

napisał/a: Dla rodziców 2010-05-26 12:04
dark_salve napisal(a):Super, jestem chętny, ale jestem w Plusie :P Czyli lipa. A jak to ma działać? (tak z ciekawości pytam)



Usługa pozwala sprawdzić, gdzie aktualnie przebywają Twoje pociechy Możesz zobaczyć ich pozycję na cyfrowych mapach dostępnych przez www. Możesz też otrzymać SMS-em nazwę przybliżonego miejsca ich aktualnego pobytu.

Szczegóły znajdziesz na stronie Gdzie jest dziecko

Darmowy dostęp możemy zaoferować tylko klientom sieci Orange.

Pozdrawiamy
napisał/a: marionette 2010-05-29 11:21
oj, świat idzie w złym kierunku, niedługo chyba zaczną nas chipować
napisał/a: ~gość 2010-05-31 13:06
Witam

Chcialbym przetestowac te usulge. Moje dziecko ma telefon w sieci era na karte. Czy aby ta usluga dzialala potrzeba miec telefon w sieci orange?
napisał/a: Dla rodziców 2010-05-31 14:44
Tato napisal(a):Witam

Chcialbym przetestowac te usulge. Moje dziecko ma telefon w sieci era na karte. Czy aby ta usluga dzialala potrzeba miec telefon w sieci orange?


Usługa pozwala lokalizować numery największych polskich sieci: Orange, Era, Plus.
Darmowy dostęp możemy jednak rozdać tylko Klientom sieci Orange.
napisał/a: nieznaajomaa 2010-05-31 19:44
ok ja z checią faceta pewnego przetestuje, co mam zrobić?:) oboje w orange :)
napisał/a: Dla rodziców 2010-06-01 15:02
nieznaajomaa napisal(a):ok ja z checią faceta pewnego przetestuje, co mam zrobić?:) oboje w orange :)


W założeniu to kontrola rodzicielska, a nie partnerska. Nie chcemy mieć niczyich związków na sumieniu
Jeśli facet jest wieku pomiędzy 9 a 16 proszę o kontakt mailowy.
napisał/a: ~gość 2010-06-11 02:13
Dla rodziców napisal(a):Jeśli facet jest wieku pomiędzy 9 a 16

pewnie juz dawno znalazlo sie 10 chetnych osob?
napisał/a: nawaho1 2010-06-21 17:27
Od jakiegoś czasu korzystam z tej usługi i działa.Choć z dokładnością nie jest aż tak kolorowo.Czasem podaje położenie oddalone o 2km od telefonu czasem o 5(miasto) poza miastem przesunięcie o kilka metrów telefonu podany namiar zmienia się o10km.Nie wiem jak to działa ale usługa gdzie jesteście jest bardziej dokładna.
napisał/a: dotri 2010-07-03 23:38
Działa to pewnie w ten sposób ze sprawdza z jakim odbiornikiem/nadajnikiem łączy sie dany nr telefonu ;) jakos innego pomyslu nie mam