Autor Wiadomość

Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu

magda m
Gość
  Wysłany: 2011-09-24, 17:53    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
Zakładam nowy temat, ponieważ nie znalazłam nic w tych już istniejących.

Robicie jakieś specjalne dekoracje w domu/mieszkaniu/przed domem? Ja myślałam o bramie z balonów. Nie wiem za bardzo jak się za to zabrać i czy realne jest wykonanie takiej dekoracji we własnym zakresie? Wstawiam kilka zdjęć, żeby było jasne co mniej więcej mam na myśli. Myślałam też żeby udekorować schody. Wstawiajcie tu swoje pomysły i dekoracje, które miałyście na własnych ślubach/widziałyście u kogoś ;-)

36588.jpg
Plik ściągnięto 483 raz(y) 95,06 KB

daffodil

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-24, 18:07    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
magda m, zależy czy mieszka się w domku czy w bloku... :)
u mnie na ślubach nigdy nie było żadnych dekoracji, dlatego zdziwiłam się, że w ogóle coś takiego jest ;) ogólnie średnio mi się podoba, ale podejrzewam, że dom M będzie ozdobiony od góry do dołu przez teściową :572: :lol:

"Everything will be all right in the end... if it's not all right then it's not the end"

magda m
Gość
Wysłany: 2011-09-24, 18:19    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
daffodil, nie mogę znaleźć nic powalającego w necie...

dekoracje1.jpg
Plik ściągnięto 672 raz(y) 88,75 KB

Miśka27
Gość
Wysłany: 2011-09-24, 18:32    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
Ja mieszkam w bloku, więc udekoruję jakoś klatkę - wstążkami, balonami, ale bez zbędnej przesady, bo mieszkam na 4 piętrze i dekoracje klatki kosztowałyby więcej niż sali ;)

Znalezione w necie.

[ Dodano: 2011-09-24, 18:37 ]
I jeszcze brama "niebalonowa"

qamilka
Gość
Wysłany: 2011-09-24, 19:22    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
magda m, my nie bedziemy nic dekorowac ;) ale moze z tego wzgledu ze nie robimy blogoslawienstwa itd a takie cos mozna zrobic z tych balonow co sie da wiazac samemu albo z takiej specjalnej tasny co ma odwory i jak w nie powkladasz to balony obkrecone sa na okolo ;)
sala bede ktorys sposob probowac na strojeniu sali ale wole ten z tasma bo balonow tak bogaciej jest a nie po jednymm

chasia

Wysłany: 2011-09-24, 19:58    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
właśnie miałam napisać, są takie specjalne taśmy do balonów ( na allegro można takie kupić )
my również nie będziemy dekororwać :)

Cleo87

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-24, 22:03    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
My będziemy, ale jedynie klatę schodową. Mieszkam w wieżowcu na 8 piętrze, wiec ciężko udekorować cały blok :-D . Dekoracja będzie tylko z balonów, dlatego że dzieci i tak to rozpracują póżniej :-P :-P

magda m
Gość
Wysłany: 2011-09-25, 07:08    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
Z kwiatów to chyba za drogo wyjdzie...

A o tych balonach czytałam, że to wcale nie jest takie proste....Że trzeba jakąś specjalną pompką dwustronną dmuchać. Ja bym chciała mieć biało- różowe balony a P. biało- niebieskie. Do tego u mnie w domu schody jakąś wstążką z materiału.

daffodil

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-25, 10:05    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
Miśka27, te zdjęcia co wstawiłaś, piękne :064:

a dodatkowo co do takiej oprawy przy wyjściu z mieszkania/domu, to chcecie żeby Wam orkiestra grała przy wychodzeniu?

"Everything will be all right in the end... if it's not all right then it's not the end"

magda m
Gość
Wysłany: 2011-09-25, 10:10    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
daffodil napisał/a:
a dodatkowo co do takiej oprawy przy wyjściu z mieszkania/domu, to chcecie żeby Wam orkiestra grała przy wychodzeniu?

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy!!! Ku rozpaczy mojej teściowej...

daffodil

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-25, 10:38    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
magda m napisał/a:

daffodil napisał/a:

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy!!! Ku rozpaczy mojej teściowej...
takie jest i moje zdanie!! obawiam się trochę, że teściowa będzie miała inną wizję i będę ją musiała na ziemię sprowadzić!! :P

errr

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-25, 11:24    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
szczerze pisząc nie byłam jeszcze na weselu na którym nie byłaby udekorowana klatka/brama domu Panny Młodej. U Pana Młodego był taki jeden przypadek.

Isabel
10 lat razem z mężem

Wysłany: 2011-09-25, 12:48    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
ja nie dekorowałam domu - szkoda mi było kasy. Wiem że siostra coś na bramie zrobiła ale nawet tego nie widziałam ;-)

magda m
Gość
Wysłany: 2011-09-25, 12:55    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
daffodil napisał/a:
takie jest i moje zdanie!! obawiam się trochę, że teściowa będzie miała inną wizję i będę ją musiała na ziemię sprowadzić!! :P

Ja moją sprowadziłam. Powiedziałam, że nie i koniec i ta kwestia nie podlega dyskusji.

errr napisał/a:
szczerze pisząc nie byłam jeszcze na weselu na którym nie byłaby udekorowana klatka/brama domu Panny Młodej. U Pana Młodego był taki jeden przypadek.

No ja też co widzę jakieś wesele to są dekoracje.

W sumie nawet mi się podobają bramy z balonów. Tylko nie jestem pewna czy to takie proste.

daffodil

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-09-25, 13:04    Dekoracja domu/mieszkania w dniu ślubu
magda m napisał/a:

Ja moją sprowadziłam. Powiedziałam, że nie i koniec i ta kwestia nie podlega dyskusji.
Ostatnio moja coś mówiła, że 'jak się przechodziła po mieście to widziała, że u tamtych chyba ślub, bo cały dom był ustrojony' :572: czyli się to tam praktykuje... :572:

Odpowiedz do tematu