Śluby 2014

napisał/a: candela1 2014-08-29 10:25
jolika napisal(a):fryzjerka tak mnie umówiła. Ale jakoś nigdy nie miałam problemów z farbowaniem więc się nie boję

no spoko. Ja to nigdy nie farbowałam włosów więc może mnie dlatego to tak przeraża.
sogia napisal(a):Fajnie byłoby już iść na "swoje" ale póki ja nie skończę studiów i nie znajdę pracy to nawet nie ma o czym myśleć, więc najprawdopodobniej za rok znów przeprowadzka - sorry musiałam się trochę wyżalić :D

aaaa ja myślałam, ze wy do własnego M sie przeprowadzacie. A tak to rozumiem, że nie jest to do końca wymarzona sytuacja

A. wyjechał znienacka na tydzień.
Jeszcze nie byliśmy u spowiedzi i nie przećwiczyliśmy w ogóle tańca
napisał/a: chabrowa1 2014-08-29 11:26
candela napisal(a): to wy jeszcze nigdzie razem nie byliście?
byliśmy, ale nigdy samolotem (czyt. 'gdzieś dalej' :p )
mała_czarna napisal(a):na tydzień lecicie czy na dłużej?
na tyd
mała_czarna napisal(a):Mam nadzieję, że weekend będzie owocny i odhaczymy wszystko po co jedziemy.

lisbeth25 napisal(a): dzisiaj jest większe - bo śmieję się nawet do słupa
nie krępuj się! to jest Wasz czas ja tam jakoś im bliżej do ślubu było, tym mniej odczuwałam, że to już niebawem i że to nasz ślub także w moim przypadku obyło się bez takich akcji ale Ty ciesz się całą sobą i korzystaj z tego czasu na maxa
Troskliwa napisal(a):Mam paznokcie, są śliczne :) Ombre z brokatem, hybrydy :) Mamm rzęsy... suknia i cały ekwipunek gotowe, Luby mundur i garnitur gotowy :)

jolika napisal(a): My już też powoli dopinamy wszystko na ostatni guzik.

serduszkowa napisal(a):U Nas dzisiaj 2 tygodnie po ślubie, a mam wrażenie jakby to bylo wczoraj.. Ale ten czas leci
to zupełnie odwrotnie niż u mnie... ja czuję się jakby nasz ślub był lata temu
candela napisal(a):farbujesz włosy tydzień przed ślubem ? Szalona...
e tam, bez przesady a jakie to ryzyko jeśli nie pierwszy raz się farbuje włosy? no chyba, żeby diametralnie kolor zmieniała...
sogia napisal(a):My dzisiaj idziemy odebrać klucze do nowego mieszkania
super
serduszkowa napisal(a):My też na kanary i też na Lanzarote szkoda, ze lecicie 27, bo my 27 wracamy, tak to normalnie moglibyśmy się tam spotkać!!
aaa, ileż my mamy wspólnego dzien po dniu śluby, podróż poślubna w to samo miejsce... a dokładnie w jakiej części wyspy będziecie, przy jakiej plaży? też na tyd czy na dłużej? no fakt, to by dopiero było jakbyśmy tam miały okazję się poznać na żywo ale może uda nam się na lotnisku spotkać
sogia napisal(a):ale póki ja nie skończę studiów i nie znajdę pracy to nawet nie ma o czym myśleć, więc najprawdopodobniej za rok znów przeprowadzka - sorry musiałam się trochę wyżalić :D
najważniejsze, że razem i w ciszy

Troskliwa jutro Wasz cudowny dzień!!!!!!!!!!!!!!!!! i pogoda się poprawia oj czuję, że będzie pięknie o której ślubujecie? bo musze tu czuwać
napisał/a: Yenna 2014-08-29 12:05
sogia napisal(a):My dzisiaj idziemy odebrać klucze do nowego mieszkania

super :) gratulacje

sogia napisal(a):normalnie tak jak już Suerte wspomniała był to najgorszy moment przygotowań

dla nas też. Ten koło tego nie może, ten się obrazi i takie tam...

candela napisal(a): nie przećwiczyliśmy w ogóle tańca

dacie radę :P my zaczęliśmy w poniedziałek przed ślubem :P
napisał/a: candela1 2014-08-29 12:18
chabrowa napisal(a):byliśmy, ale nigdy samolotem (czyt. 'gdzieś dalej' :p )

spoko
chabrowa napisal(a):a jakie to ryzyko jeśli nie pierwszy raz się farbuje włosy?

no właśnie tego nie wzięłam pod uwagę - że może ktoś farbuje włosy któryś raz z kolei
martam07 napisal(a):dacie radę :P my zaczęliśmy w poniedziałek przed ślubem :P

Liczę na to
Troskliwa, a goście się już zjechali?
Pewnie macie niezły ruch w interesie...
napisał/a: Suerte 2014-08-29 13:26
sogia, a jak się fryzurka udała w ogóle? miałaś taką jak ja, czy jednak nie? :)

Troskliwa, ale Ci zazdroszczę
napisał/a: lisbeth871 2014-08-29 18:25
candela napisal(a):Ja nie bardzo rozumiem dlaczego nie mogą poczekać do następnego dnia.

też nie rozumiem, ale zespołowi też płacimy od razu po zakończonej pracy, a nie następnego dnia, więc aż tak mnie to nie dziwi.

candela napisal(a):Ja myślę, że on po prostu strasznie chce go uciąć tymi nożyczkami..



Troskliwa, O której masz ślub?
napisał/a: lisbeth871 2014-08-29 19:57
tematy dla dziewczyn

Troskliwa http://forum.we-dwoje.pl/topics59/slub-naszej-troskliwej-30082014-vt29119.htm

Awa9 http://forum.we-dwoje.pl/topics59/slub-naszej-awy9-30082014-vt29120.htm#1637736

Trzymam kciuki za pogodę
napisał/a: lisbeth871 2014-08-29 19:58
M. znalazł zastosowanie dla mojego welonu - po ślubie mamy firankę
napisał/a: mała_czarna 2014-08-29 20:28
lisbeth25 napisal(a):Mniej niż.... miesiąc




Suerte napisal(a):chcę Senegal, Gambia i Gwinea Bissau w kwietniu,


:)

Troskliwa napisal(a):Dziś byliśmy na sali, ozdobiona, potem luby był u krawca z koszulą, potem zanieśliśmy ozdoby na samochód, potem szykowaliśmy na polter, potem pakowałam prezenty dla rodziców itd itd




sogia napisal(a): My dzisiaj idziemy odebrać klucze do nowego mieszkania




sogia napisal(a):więc najprawdopodobniej za rok znów przeprowadzka


ech, to tak jak my - na samą myśl o przeprowadzkach mi się flaki przewracają


Dobry :)
Udało nam się załatwić kilka rzeczy - grawerkę już mamy, menu ustalone, mały bukiet do rzucenia zamówiony, dekorację auta dadzą w gratisie w kwiaciarni skąd biorę bukiet, ciasta zapłacone - więc dobrze jest :)

Jutro równe 2 tygodnie
napisał/a: lisbeth871 2014-08-29 20:32
mała_czarna,
napisał/a: candela1 2014-08-29 20:35
mała_czarna napisal(a):Udało nam się załatwić kilka rzeczy - grawerkę już mamy, menu ustalone, mały bukiet do rzucenia zamówiony, dekorację auta dadzą w gratisie w kwiaciarni skąd biorę bukiet, ciasta zapłacone - więc dobrze jest :)

coś jeszcze wam w ogóle zostało?
Za 2 tygodnie będzie impreza
napisał/a: mała_czarna 2014-08-29 21:09
candela napisal(a): coś jeszcze wam w ogóle zostało?


- kupienie owoców
- kupienie wina
- kupienie pończoch
- wyćwiczenie tańca

to na pewno i o tym pamiętam - a tak to wydaje mi się, że z takich ważniejszych rzeczy to tyle. Chociaż być może nie pamiętam o jakichś drobiazgach.

Jutro jadę z rodzicami do teściów bo dzwonili z zaproszeniem P. nie będzie więc wszelkie pytania/żale/krytykę będę musiała brać na klatę sama