Śluby 2015

napisał/a: asieczka92 2014-11-13 19:25
madzik925, ile za dzieci i jak to z nimi wygląda, że np. można zrobić dla nich dodatkowe menu , zebrać ich przy jednym stoliku i tam chipsy, jedzenie podawane już na talerzach.

jak się cukiernia nazywa od której biorą ciasto, też można zamówić od razu paczki dla gości 18 zł

korytko na ciepło 1500 zł

w niedzielę przed południem będziemy mieć spakowane wszystko co pozostało z wesela

kwiaty żywe sezonowe, jako dekoracja, okrągłe stoliki na 12 osób, białe pokrowce + szarfy

za 180 zł obiad, 3 ciepłe kolacje, zimna płyta, ciasto tortowe lub lody z szarlotką, dekoracja

szampan na 10 osób butelka 0,7

i chyba tyle z takiego głównego :D
napisał/a: madziolina925 2014-11-13 20:56
asieczka napisal(a):madzik925, ile za dzieci i jak to z nimi wygląda, że np. można zrobić dla nich dodatkowe menu , zebrać ich przy jednym stoliku i tam chipsy, jedzenie podawane już na talerzach.

jak się cukiernia nazywa od której biorą ciasto, też można zamówić od razu paczki dla gości 18 zł

korytko na ciepło 1500 zł

w niedzielę przed południem będziemy mieć spakowane wszystko co pozostało z wesela

kwiaty żywe sezonowe, jako dekoracja, okrągłe stoliki na 12 osób, białe pokrowce + szarfy

za 180 zł obiad, 3 ciepłe kolacje, zimna płyta, ciasto tortowe lub lody z szarlotką, dekoracja

szampan na 10 osób butelka 0,7

i chyba tyle z takiego głównego :D


No to faktycznie konkretne informacje :) Tym bardziej umocniłaś mnie w tym, że warto się wybrać na takie spotkanie wcześniej :)
napisał/a: Madzia_0302 2014-11-13 22:28
aitutaki napisal(a):no to za duży jest zdecydowanie i nie dziwię się, że masz opory, żeby zamówić obrączki już teraz

i chyba jednak zaczekamy... najwyżej zapłacimy więcej, bo w przyszłym roku mogą ceny pójść w górę, ale nie trzeba będzie przerabiać itd.
aitutaki napisal(a):fajnie, że takie okrągłe jubileusze

tylko jak to ogarnąć i ile dodatkowych kosztów
aitutaki napisal(a):my też planujemy kupić auto po ślubie

my chcemy zmienić, ale też rozpoczynamy budowę domu od razu po ślubie, więc nie wiem jak to wyjdzie
mazurka006 napisal(a):Ale wam się fajnie wszystko na raz złożyło

napisał/a: malwinka89 2014-11-14 09:10
madzik925 napisal(a):jaka ta sukienka
ta trzecia co wrzucałam do tematu
madzik925 napisal(a):Jak wyglądają te wszystkie procedury?
wybierasz czy kupno czy wypożyczenie, w moim przypadku wypożyczenie ale mogę w każdej chwili zmienić umowę na kupno albo zmienić suknię, mówią co jest wliczone w cenę(np. halka, welon, bolerko, buty) albo domawiasz sobie jakieś dodatki(mi uszyją dodatkowo opaskę na głowę), podpisując umowę wpłacasz zaliczkę(u mnie to będzie 400 zł), miesiąc przed ślubem mam przyjść na przymiarkę ze stanikiem i butami
asieczka, nie pytaliście o to wcześniej?my większość tych informacji mamy zawartych w umowie
napisał/a: mazurka006 2014-11-14 09:41
malwinka89 napisal(a):Zamówiłam sukienkę

to super :) szkoda tylko ze fotek nie masz
asieczka napisal(a): ile za dzieci i jak to z nimi wygląda, że np. można zrobić dla nich dodatkowe menu , zebrać ich przy jednym stoliku i tam chipsy, jedzenie podawane już na talerzach.

jak się cukiernia nazywa od której biorą ciasto, też można zamówić od razu paczki dla gości 18 zł

korytko na ciepło 1500 zł

w niedzielę przed południem będziemy mieć spakowane wszystko co pozostało z wesela

kwiaty żywe sezonowe, jako dekoracja, okrągłe stoliki na 12 osób, białe pokrowce + szarfy

za 180 zł obiad, 3 ciepłe kolacje, zimna płyta, ciasto tortowe lub lody z szarlotką, dekoracja

szampan na 10 osób butelka 0,7

i chyba tyle z takiego głównego

No my też musimy się wybrać po nowym roku,żeby dogadać szczegóły,większość wiemy ale wiadomo po nowym roku zostanie nam 5 miesięcy więc trzeba będzie sprężać tyłki
Madzia_0302 napisal(a):i chyba jednak zaczekamy... najwyżej zapłacimy więcej, bo w przyszłym roku mogą ceny pójść w górę, ale nie trzeba będzie przerabiać itd.

Jestem tego samego zdania,a może wam się trafi jeszcze lepsza promocja
malwinka89 napisal(a):mówią co jest wliczone w cenę(np. halka, welon, bolerko, buty)

Buty?wliczone w cenę? ulala o tym to ja jeszcze nie słyszałam
napisał/a: malwinka89 2014-11-14 09:46
mazurka006 napisal(a):Buty?wliczone w cenę? ulala o tym to ja jeszcze nie słyszałam
mojej koleżance babka dorzuciła własnie buty, stanik, pończochy i coś tam jeszcze jak kupowała swoją suknię
napisał/a: Madzia_0302 2014-11-14 11:08
malwinka89 napisal(a):my większość tych informacji mamy zawartych w umowie

my też własnie poszliśmy ze swoją listą pytań i zawarliśmy w umowie wszystkie potrzebne rzeczy
mazurka006 napisal(a):Jestem tego samego zdania,a może wam się trafi jeszcze lepsza promocja

dokładnie
malwinka89 napisal(a):mojej koleżance babka dorzuciła własnie buty, stanik, pończochy i coś tam jeszcze jak kupowała swoją suknię

to nieźle koleżanka dostała spory rabat, jakby nie patrzeć
napisał/a: aitutaki 2014-11-14 11:45
madzik925 napisal(a):Zresztą z czasem i tak nasze palce zmienią się na tyle, że obrączki nie będziemy mogli włożyć już..
w ciąży na pewno pójdzie w odstawkę muszę się zapytać moich rodziców, czy poszerzali, ale nie kojarzę

asieczka napisal(a):spotkanie na sali bardzo udane
super

asieczka napisal(a):i chyba tyle z takiego głównego
my chyba o większości rozmawialiśmy na pierwszym spotkaniu, ale myślę, że wybierzemy się jakoś w lutym żeby się dowiedzieć kiedy mamy podać liczbę gości, ustalić menu, omówić kwestię dekoracji itp. Moi rodzice mieli ostatnio się wybrać do właścicielki sali, żeby się zorientować jak z pokojami, ale tata spotkał ją przypadkiem i się dowiedział, że pokoje jeszcze czekają na oddanie, więc na wiosnę powinny być w użytku

Madzia_0302 napisal(a):my chcemy zmienić, ale też rozpoczynamy budowę domu od razu po ślubie, więc nie wiem jak to wyjdzie
oj no to się szykuje dużo załatwiania, ale fajnie, że już swój dom będziecie mieć

malwinka89 napisal(a):w moim przypadku wypożyczenie ale mogę w każdej chwili zmienić umowę na kupno albo zmienić suknię
ale Twoja będzie szyta od podstaw?

mazurka006 napisal(a):szkoda tylko ze fotek nie masz
no właśnie
napisał/a: dagsam 2014-11-14 11:48
graty dziewczyny pozalatwiania rzeczy :)

my nadal czekamy na grudzien by ruszyc i wiedziec co i jak :) co prawda wstepnie zaproszenia wybralismy :)
napisał/a: aitutaki 2014-11-14 13:04
dagsam napisal(a):co prawda wstepnie zaproszenia wybralismy
wstawisz zdjęcia w odpowiednim wątku?
napisał/a: dagsam 2014-11-14 13:13
jak znajdę :D wątek :P
napisał/a: malwinka89 2014-11-14 13:31
aitutaki napisal(a):ale Twoja będzie szyta od podstaw?
chyba nie, dużo poprawek nie muszą robić
aitutaki napisal(a):mazurka006 napisał/a:
szkoda tylko ze fotek nie masz
no właśnie
nie można ich robić niestety