Śluby 2015

napisał/a: różyczka123 2014-11-21 21:07
W ogóle przeglądałam nasz wątek trochę do tyłu i zastanawiam się co się stało z Ivory?

Mnie napadło na jakieś zmiany koncepcji sukni, ale pewnie mi przejdzie, jednak ten pierwszy typ chyba powinien zostać, nie wiem czemu tak, chyba za dużo czasu do tego ślubu. ;)
W ogóle to trochę mam teraz nauki a, a tak coś strasznie mi się nie chce i sobie wymyślam problemy. ;)


Mamy mały problem z zaproszeniami, M. zajmuje się zawodowo grafiką i nie za bardzo mu się podobają te gotowe, głównie chodzi o czcionki...
Chyba jednak będzie trzeba podjąć jakiś kompromis, bo też bez sensu szukać miesiącami zaproszeń, a to właściwie głównie po prostu trzeba dać i tyle. ;)
A też nie ukrywam, że nie chciałabym na nie za dużo wydać. ;)
napisał/a: aitutaki 2014-11-21 22:27
różyczka123 napisal(a):W ogóle przeglądałam nasz wątek trochę do tyłu i zastanawiam się co się stało z Ivory?
a też o niej dzisiaj myślałam, ale nie wiem czy się pojawia na forum

różyczka123 napisal(a):Mnie napadło na jakieś zmiany koncepcji sukni, ale pewnie mi przejdzie, jednak ten pierwszy typ chyba powinien zostać, nie wiem czemu tak, chyba za dużo czasu do tego ślubu.
jakieś drobne zmiany to po pierwszej przymiarce będziesz mogła wprowadzić ewentualnie

różyczka123 napisal(a):W ogóle to trochę mam teraz nauki a, a tak coś strasznie mi się nie chce i sobie wymyślam problemy.


różyczka123 napisal(a):Mamy mały problem z zaproszeniami, M. zajmuje się zawodowo grafiką i nie za bardzo mu się podobają te gotowe, głównie chodzi o czcionki...
Chyba jednak będzie trzeba podjąć jakiś kompromis, bo też bez sensu szukać miesiącami zaproszeń, a to właściwie głównie po prostu trzeba dać i tyle
to może zróbcie własny projekt

różyczka123 napisal(a):A też nie ukrywam, że nie chciałabym na nie za dużo wydać.
no ja szukam takich do 2 zł
napisał/a: malwinka89 2014-11-22 09:45
Dziewczyny jak wizyta w salonach?
napisał/a: dagsam 2014-11-22 10:40
skoro o sukniach, czy któraś ma dobrą krawcową? w sensie ja suknie chce uszyć, oczywiście wpierw wizyty w salonach ale szkoda mi wydać kasy powiedzmy modele które mi się podobają kosztują 2 tys a u krawcowej pewnie wydam połowę tego, a dwa potrzebuje uszyć garnitur K z racji tego że on nie wymiarowy i nie znajdziemy nic dla niego na bank
napisał/a: aitutaki 2014-11-22 13:33
malwinka89 napisal(a): Dziewczyny jak wizyta w salonach?
czekamy na relacje

dagsam napisal(a):czy któraś ma dobrą krawcową?
ja jak na razie nie, a w sumie jeśli chodzi o garnitur dla T to by się w sumie przydała
napisał/a: malwinka89 2014-11-22 13:40
dagsam napisal(a):czy któraś ma dobrą krawcową?
ja nie
aitutaki napisal(a):czekamy na relacje
pewnie napiszą gdy będę się w pracy kisić
napisał/a: aitutaki 2014-11-22 15:20
malwinka89 napisal(a):pewnie napiszą gdy będę się w pracy kisić
ja w pracy jestem w większości przy kompie, więc mogę wchodzić na forum
napisał/a: mazurka006 2014-11-22 16:56
Uwaga, uwaga dziewczyny ! Nadchodzi relacja
Otóż byłam w 3 salonach mierzyłam ok 30-35 sukien.
W pierwszym salonie:
Od razu na wstępie powiedziałam jaką suknię chciałabym mieć.
-Kolor : aby nie śnieżnobiała
-Suknia bez trenu
-Ponieważ mam szerokie ramiona chciałam z ramiączkami lub takimi szelkami,żeby te ramiona tak bardzo nie rzucały się w oczy
-I ogólnie chciałam górę koronkową dół tiulowy- typ księżniczka
Pani bardzo przemiła od razu wyciągnęła mi suknie z nowej kolekcji 2015 (raptem tylko 5 sztuk)
Pierwsza suknia-nie pasuje bo widać szerokie ramiona
Ale za to druga-może nie o takiej konkretnie marzyłam ale coś w niej było takiego,że czułam się w niej bardzo dobrze potem inne już mi się tak nie podobały.
Udałyśmy się z moją świadkową do drugiego salonu- tam mierzyłam z 12 sukien i żadna nie spełniała moich oczekiwań( w głowie miałam tamtą drugą z pierwszego salonu)
I trzeci salon-mierzyłam chyba z 15 sukien i tylko w jednej dobrze się czułam ale nadal w głowie mi była tylko ta z pierwszego salonu
Więc wróciłyśmy do pierwszego salonu przymierzyłam jeszcze raz iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nastało pytanie
KUPIĆ czy WYPOŻYCZYĆ ????? i tak myślałam myślałam i zostało na tym,że kupiłam,ponieważ katalogowa cena sukni wynosiła 4200zł ale na dzień wczorajszy cena w salonie- 3500zł z welonem,kołem i przeróbkami
Wypożyczenie 2000zł i w czwartek przed weselem ją odbieram a od razu w poniedziałek muszę ją oddać.
Ja się pytam kiedy sesję miałabym zrobić?
Więc to przeważyło nad tym,że dokonałam jej zakupu teraz będzie się szyła przez jakieś 4 miesiące
Wieczorem miałam chwile zwątpienia i dziś w sumie też jeszcze mam ponieważ to nie była do końca taka suknia jaką sobie wymarzyłam ale ze względu na mój kompleks"wielkich ramion" musiałam taką kupić bo żadne inne po prostu mi nie pasowały- i na nic się zdały godziny przeszukiwania internetu w poszukiwaniu sukni-bo to i tak co innego wyjdzie w salonie
Wstawię wieczorem zdjęcie chodź tylko na chwilę nie chcę by mój W.jakoś przypadkiem je zobaczył
napisał/a: aitutaki 2014-11-22 17:08
mazurka006 napisal(a):mierzyłam ok 30-35 sukien
wow

mazurka006 napisal(a):zostało na tym,że kupiłam

kurcze dziewczyny, jak Wam szybko idą te zakupy sukni

mazurka006 napisal(a):Wstawię wieczorem zdjęcie chodź tylko na chwilę
o tak, czekam z niecierpliwością
napisał/a: różyczka123 2014-11-22 18:59
Mazurka, ale szał. :D
Super, że się udało znaleźć TĘ. :)
napisał/a: malwinka89 2014-11-22 21:59
aitutaki napisal(a):ja w pracy jestem w większości przy kompie, więc mogę wchodzić na forum
moja praca jest w większej mierze biegająca
mazurka006 napisal(a):może nie o takiej konkretnie marzyłam ale coś w niej było takiego,że czułam się w niej bardzo dobrze

mazurka006 napisal(a): w głowie miałam tamtą drugą z pierwszego salonu
małam tak samo
mazurka006 napisal(a):KUPIĆ czy WYPOŻYCZYĆ ????? i tak myślałam myślałam i zostało na tym,że kupiłam,ponieważ katalogowa cena sukni wynosiła 4200zł ale na dzień wczorajszy cena w salonie- 3500zł z welonem,kołem i przeróbkami
spora różnica w cenie
mazurka006 napisal(a):Wypożyczenie 2000zł i w czwartek przed weselem ją odbieram a od razu w poniedziałek muszę ją oddać.
kiepsko
napisał/a: aitutaki 2014-11-22 22:03
mazurka006, gdzie zdjęcie?