Śluby 2016

napisał/a: chrząszczyk 2014-12-10 21:19
Słoneczko92 napisal(a):Dzień dobry, 22 dni do roku 2015




nuuutella napisal(a):A nie martwisz się o tych gości - foto i kamerę, że mało skorzystają z wesela?


albo, że ucierpią na tym zdj albo film jesli zaczną sie zbyt dobrze bawic?

nuuutella napisal(a):Za 6 dni będę mogła mówić ze półtora roku


zazdroszcze
napisał/a: aduuus03 2014-12-11 10:29
Cały dzień się zbierałam wczoraj żeby Wam odpisać, ale cytowanie na telefonie to jakaś farsa, a nie miałam dostępu do komputera. :)
Pisałam wczoraj do kilku zespołów, ceny mnie przerażają. :o

W ogóle moja mama wczoraj stwierdziła, że w sumie to moglibyśmy wziąć ten ślub w przyszłym roku, bo niewiadomo jak z jej zdrowiem.. Nadążyć za tymi ludźmi, ech!

Dzień dobry
napisał/a: ~gość 2014-12-11 12:01
martah94 napisal(a): więc możesz spokojnie się teraz uczyć a to zostawić do przerwy świątecznej ...

póki co tak robię ... :)
nuuutella napisal(a):Ja w sumie nei mam takego nawału, co mnie strasznie dziwi, bo do tej pory miałam mnóstwo nauki w ciągu semestr, a sesja to własciwie byl odpoczynek. A teraz mam bardzo mało pracy, więc aż się boję sesji

ja od początku nastawiałam się na taki nawał, i myślałam że prawie na nic nie będę mieć czasu.
No i jest tego bardzo dużo, poważnie, ale powiem wam że jakoś lepiej "znoszę" ten semestr, choćby w porównaniu do zeszłego roku, choć teraz mam trudniej :)
a co mnie najbardziej dziwi to,że się prawie wcale nie stresuję, tak jakby mi się "zapasy stresu" wyczerpały
nuuutella napisal(a):A nie martwisz się o tych gości - foto i kamerę, że mało skorzystają z wesela?

no właśnie? :)
nuuutella napisal(a):Za 6 dni będę mogła mówić ze półtora roku

i dziś już za 5 dni
chrząszczyk napisal(a):zazdroszcze

ani się obejrzysz i minie 1,5 miesiąca i u Ciebie na suwaczku też pojawi się 6
w końcu różnica między naszymi datami nie jest jakaś kosmicznie duża :)
aduuus03 napisal(a):cytowanie na telefonie to jakaś farsa

no
aduuus03 napisal(a):Pisałam wczoraj do kilku zespołów, ceny mnie przerażają.

oj tak, przechodziłam przez ten etap poszukiwań... A jaki zakres cen mniej wiecej podają?

Dzień dobry
napisał/a: aduuus03 2014-12-11 20:20
Słoneczko92 napisal(a):
martah94 napisal(a): więc możesz spokojnie się teraz uczyć a to zostawić do przerwy świątecznej ...

póki co tak robię ... :)
nuuutella napisal(a):Ja w sumie nei mam takego nawału, co mnie strasznie dziwi, bo do tej pory miałam mnóstwo nauki w ciągu semestr, a sesja to własciwie byl odpoczynek. A teraz mam bardzo mało pracy, więc aż się boję sesji

ja od początku nastawiałam się na taki nawał, i myślałam że prawie na nic nie będę mieć czasu.
No i jest tego bardzo dużo, poważnie, ale powiem wam że jakoś lepiej "znoszę" ten semestr, choćby w porównaniu do zeszłego roku, choć teraz mam trudniej :)

u mnie tez jest zadziwiająco luźno... strach myśleć o sesji :O

Słoneczko92 napisal(a):
oj tak, przechodziłam przez ten etap poszukiwań... A jaki zakres cen mniej wiecej podają?

Och, różnie.. 4500-7000...
napisał/a: nuuutella 2014-12-11 21:28
aduuus03 napisal(a):Słoneczko92 napisał/a:

oj tak, przechodziłam przez ten etap poszukiwań... A jaki zakres cen mniej wiecej podają?

Och, różnie.. 4500-7000...


wow...ciekawa jestem jakości zespołu za 7000 ZA NOC GRANIA. Mogłabyś mi podesłać na priv?
napisał/a: aduuus03 2014-12-11 22:11
nuuutella napisal(a):
aduuus03 napisal(a):Słoneczko92 napisał/a:

oj tak, przechodziłam przez ten etap poszukiwań... A jaki zakres cen mniej wiecej podają?

Och, różnie.. 4500-7000...


wow...ciekawa jestem jakości zespołu za 7000 ZA NOC GRANIA. Mogłabyś mi podesłać na priv?


7000 to z poprawinami. Nie znam ich osobiście, znalazłam ich na FB, bo ktoś ich lubił i tak z ciekawości napisałam.. Zaraz podeśle. :) Niestety, fakt, że mieszkam w okolicach Warszawy sprawia, że ceny są u nas kosmiczne... Generalnie to 5000 to takie totalne minimum jakie muszę szykować na zespół. :/
napisał/a: nuuutella 2014-12-12 10:07
aduuus03 napisal(a):Niestety, fakt, że mieszkam w okolicach Warszawy sprawia, że ceny są u nas kosmiczne... Generalnie to 5000 to takie totalne minimum jakie muszę szykować na zespół.


A nie myślałas może o tym, zeby skorzystać z oferty zespołów, które są mobilne na terenie całego kraju?

Witam się w piatek :D Wcześnie zaczelam, bo o 6 poszłam na basen (jestem z siebie dumna ), dzisiaj wolne więc zamierzam kotzystać, bo jutro i w niedzielę do pracy
napisał/a: aduuus03 2014-12-12 10:23
nuuutella napisal(a):
aduuus03 napisal(a):Niestety, fakt, że mieszkam w okolicach Warszawy sprawia, że ceny są u nas kosmiczne... Generalnie to 5000 to takie totalne minimum jakie muszę szykować na zespół.


A nie myślałas może o tym, zeby skorzystać z oferty zespołów, które są mobilne na terenie całego kraju?

Witam się w piatek :D Wcześnie zaczelam, bo o 6 poszłam na basen (jestem z siebie dumna ), dzisiaj wolne więc zamierzam kotzystać, bo jutro i w niedzielę do pracy


Myślałam, ale nie znam zadnych zespołów z dalszych okolic a boje się brać w ciemno..
Takiej to dobrze! Len się i korzystaj :) ja jestem w pracy, ale zaraz się urywam na rozmowę rekrutacjyjna w sprawie praktyk. Trzymajcie kciuki :D
napisał/a: nuuutella 2014-12-12 14:35
aduuus03 napisal(a):Myślałam, ale nie znam zadnych zespołów z dalszych okolic a boje się brać w ciemno..


w sumie racja...

aduuus03 napisal(a):Trzymajcie kciuki




Gdzie się podziały wszystkie PM2016?

Mam dziewczyny pytanie, czy robiłyście z narzeczonymi wstępny kosztorys? Krok po kroku? Zastanwiam się, czy to robić, bo części rzeczy nie potrafię nawet oszacować... A z drugiej strony przydałoby się ogarnąć ile to może kosztować...
napisał/a: ~gość 2014-12-12 14:55
aduuus03 napisal(a):u mnie tez jest zadziwiająco luźno... strach myśleć o sesji :O

u mnie luźno nie jest, tylko już się chyba przyzwyczaiłam do tych nienormalnych studiów i nie przejmuję się tym tak :P
aduuus03 napisal(a):Och, różnie.. 4500-7000...

no to rzeczywiście ceny wysokie... u mnie był przedział jakoś 3,5 -5,5 tys, z tych co pytaliśmy
nuuutella napisal(a):A nie myślałas może o tym, zeby skorzystać z oferty zespołów, które są mobilne na terenie całego kraju?

chciałam to samo napisać :)
my w sumie zespół mamy z sąsiedniego województwa, a nasz prawdopodobny fotograf będzie miał 100kim do przejechania :P także nie musisz się tak trzymać tej Warszawy ;)
aduuus03 napisal(a):Myślałam, ale nie znam zadnych zespołów z dalszych okolic a boje się brać w ciemno..

może popytaj jeszcze znajomych, czy ktoś by czegoś nie polecił z dalszych okolic :)
nuuutella napisal(a):Wcześnie zaczelam, bo o 6 poszłam na basen (jestem z siebie dumna ), dzisiaj wolne więc zamierzam kotzystać, bo jutro i w niedzielę do pracy

ja o 7 się pozbierać nie mogłam, ale znów się uczyłam do 2 w nocy więc
zazdroszcze wolnego :P
aduuus03 napisal(a):ale zaraz się urywam na rozmowę rekrutacjyjna w sprawie praktyk. Trzymajcie kciuki

napisał/a: aduuus03 2014-12-12 15:08
Tyle, ze w sumie to ja nie wybieram zespołów z Warszawy, minimum 50 km do niej mają. :P nie mam szczęścia, exh. :D

nuuutella, my robiliśmy kosztorysy zanim zaczęliśmy cokolwiek planować na poważnie :D juz chyba rok temu to liczyliśmy :D a teraz liczę to jeszcze częściej - nuda w pracy rpbi swoje Jestem zresztą taka osoba, że lubię sobie planować takie rzeczy jak wydatki i wiedzieć wcześniej co ile kosztuje. :) i powiem wam, zw koszta mnie przerażają :O

Jaj, chyba będę miała te praktyki!
napisał/a: martah94 2014-12-12 15:28
nuuutella napisal(a):A nie martwisz się o tych gości - foto i kamerę, że mało skorzystają z wesela?

kamera to jest taki kolega-nie-kolega, więc w sumie... niebardzo a brat i tak robi zawsze zdjęcia, więc po prostu teraz weźmie to bardziej serio
chrząszczyk napisal(a):albo, że ucierpią na tym zdj albo film jesli zaczną sie zbyt dobrze bawic?

nie, chyba nie
Słoneczko92 napisal(a):ani się obejrzysz i minie 1,5 miesiąca i u Ciebie na suwaczku też pojawi się 6
w końcu różnica między naszymi datami nie jest jakaś kosmicznie duża

ej, ej, ej, ej! sama nie zauważyłam aaaaaaa! mam 6 z przodu! półtora roku!
aduuus03 napisal(a):Jaj, chyba będę miała te praktyki!