Śluby 2016

napisał/a: b.b. 2015-09-17 21:38
nuuutella napisal(a):wysoki level w organizacji

prawda?


jakoś od październikia zaczynamy nauki, więc pewnie czas poleci szybciej, mam nadzieję :)
napisał/a: aduuus03 2015-09-18 09:30
napisal(a):jakoś od październikia zaczynamy nauki, więc pewnie czas poleci szybciej, mam nadzieję
______



Cy do salonów zawsze trzeba się umawiać czy można pojechać pp prostu?
napisał/a: megul 2015-09-18 09:43
nuuutella napisal(a):a nie uda Ci się urwc z pracy?

Urwać to pewnie by mi się udało, ale ja nie mieszkam w Poznaniu, więc musiałabym w sumie cały dzień wziąć, bo wiadomo Dziekanat tylko przed południem otwarty :/
Kombinuje dalej. Nie na darmo pracuję w Dziale Logistyki :D
b.b. napisal(a):gratuluję, bardzo bardzo!!

Dziękuję :)
aduuus03 napisal(a):w sobote chyba pojade na suknie!!!!!!!

aduuus03 napisal(a):Cy do salonów zawsze trzeba się umawiać czy można pojechać pp prostu?

Super! Co do umawiania się, to jak idziesz w sobotę to lepiej się umówić. Ja np byłam w czwartek przed południem, to co prawda ruch był, ale miały dla mnie czas.
Ale na sobotę to się umawiałam specjalnie, bo jednak dzień wolny to się laski rzucają :P
Też zależy jaki duży salon. Mój miał trzy podesty wiec na raz mogły 3 Panny przyjść :)

[ Dodano: 2015-09-18, 09:44 ]
Poziomka jak poszło?!
Coś mi się kojarzy, że to o 9 miało być... czy pomyliłam?
napisał/a: nuuutella 2015-09-18 09:45
b.b. napisal(a):nutella, no moze i Twój narzezony trochę marudzi, ale kupno domu to poważna inwestycja, musicie rozmawiać i określić swoje oczeiwania


absolutnie sie zgadzam, dlatego juz nic nie mowie... Nie chce go zmuszac, bo to sie i tak obroci przeciwko mnie :) ja juz jestem taka w goracej wodzie kapana i jak cos sobie umysle, to bym chciala na juz. Ale zdaje sobie sprawe, ze to powazna decyzja, wiec sie hamuje :)

b.b. napisal(a):ja chyba też, w sumie nie mam tego wszystkiego jakoś daleko, czeka mnie tylko jeden wyjazd do Warszawy, Zamość, Biała Podlaska i Hrubieszów i reszta prawie wszystko na miejscu


w sumie kilka weekendow i bedzie po sprawie, podobnie jak u nas :P mysle, ze z rodzina pjdzie szybko, gorzej ze znajomymi, bo z kazdym trzeba sie bedzie pewnie umowic na jakies wyjscie :)

aduuus03 napisal(a):nuuutella napisał/a: ojej... kare za co???

za zapóźne wypłacenie transzy. One są opisane w akcie notarialnym i trzeba ich bardzo pilnować


a transza to...? przepraszam, ze tak dopytuje ale to dla mnie sprawy kompletnie nie zanne :D

aduuus03 napisal(a):gdzie Ty ogladasz ten program? masz pakiet premium na ipli>


nie... jest taka stronka z filmami, ogladam tam zawsze m jak milosc, bo sa 2 odcinki do przodu :D wysle Ci linka jak wroce z pracy :) ale sam za darmo

aduuus03 napisal(a):sobote chyba pojade na suknie!!!!!!!




b.b. napisal(a):jakoś od październikia zaczynamy nauki, więc pewnie czas poleci szybciej, mam nadzieję


u Ciebie zaraz bedzie pol roku, zaczniecie zalatwiac dormalosci itp.. i zaraz bedzie maj :D :D

aduuus03 napisal(a):Cy do salonów zawsze trzeba się umawiać czy można pojechać pp prostu?


ja za pierwszym razem sie umawialam, a za drugim juz nie. Teoretycznie jak sie umowisz to masz pewnosc ze akurat nie bedzie klientki i nie bedziesz musiala czekac. Ale u mnie w sumie nie bylo problemow za tym drugim razem, do 1 salonu tylko nie weszlam, bo byla kolejka. Zalezy jak bardzo oblegany jest Salon :) Msle, ze na poczatek warto sie umowic, zebys mogla przymierzyc kilka sukni i sprawdzic fasony.
napisał/a: aduuus03 2015-09-18 10:14
napisal(a):Urwać to pewnie by mi się udało, ale ja nie mieszkam w Poznaniu, więc musiałabym w sumie cały dzień wziąć, bo wiadomo Dziekanat tylko przed południem otwarty
Kombinuje dalej. Nie na darmo pracuję w Dziale Logistyki

Z tymi godzinami otwarccia dziekanatu to jakaś kpina jest, moja koleżanka studiuje wieczorowe a jej dziekanat jest otwarty tylko do 12 :o
megul napisal(a):
Super! Co do umawiania się, to jak idziesz w sobotę to lepiej się umówić. Ja np byłam w czwartek przed południem, to co prawda ruch był, ale miały dla mnie czas.
Ale na sobotę to się umawiałam specjalnie, bo jednak dzień wolny to się laski rzucają
Też zależy jaki duży salon. Mój miał trzy podesty wiec na raz mogły 3 Panny przyjść

Okej, czaje. Zadzwonię :D
Jestem taka szczęśliwa, bo moja przyjaciółka sama to zaproponowała, myślałam że ona pracuje, a zapomniałam ze juz ma urlop :) obstawiam ze ona tez chce poprzymierzac bp ma ślub w 2017 :p
napisal(a):Nie chce go zmuszac, bo to sie i tak obroci przeciwko mnie ja juz jestem taka w goracej wodzie kapana i jak cos sobie umysle, to bym chciala na juz.


No Ty to jak mój Ł :p
napisal(a):Poziomka jak poszło?!
Coś mi się kojarzy, że to o 9 miało być... czy pomyliłam?
___________

Właśnie???
napisal(a):nie... jest taka stronka z filmami, ogladam tam zawsze m jak milosc, bo sa 2 odcinki do przodu wysle Ci linka jak wroce z pracy ale sam za darmo



napisal(a):a transza to...? przepraszam, ze tak dopytuje ale to dla mnie sprawy kompletnie nie zanne

Nie qiem jak jest z takim kredytem ba dom z rynku wtórnego, ale jak się kupuje z dewekoperskigo, to zapłata dla dewelopera idzie w transzach, tj w przelewach co jakiś czas. Kwota wypłacana dewelopwrowi jest podzielona i przed każdą transza jest inspekcja z banku czy deweloper robi zgodnie z planem. Zabezpieczenie dla banku :)
napisal(a):za pierwszym razem sie umawialam, a za drugim juz nie. Teoretycznie jak sie umowisz to masz pewnosc ze akurat nie bedzie klientki i nie bedziesz musiala czekac. Ale u mnie w sumie nie bylo problemow za tym drugim razem, do 1 salonu tylko nie weszlam, bo byla kolejka. Zalezy jak bardzo oblegany jest Salon Msle, ze na poczatek warto sie umowic, zebys mogla przymierzyc kilka sukni i sprawdzic fasony.
__

napisał/a: poziomka_ 2015-09-18 11:11
aduuus03 napisal(a):Cytat:
Poziomka jak poszło?!
Coś mi się kojarzy, że to o 9 miało być... czy pomyliłam?
___________

Właśnie???

tak, o 9, dobrze pamiętacie :)

wyników jeszcze nie ma, mają być po południu (była pisemna). Łatwe nie było, ale wydaje mi się że powinno być dobrze :) ogólnie jestem strasznie zmęczona bo ostanie 2 noce aż nie umiałam spać z nerwów ale juz jest lekka ulga że to w końcu za mną, bo myślę że wyniki powinny być pomyślne ;)

Dlatego już ogromnie Wam dziękuję za wsparcie

[ Dodano: 2015-09-18, 11:14 ]
b.b. napisal(a): Co to za przedmiot/dział?

napisze zaraz pw :)
napisał/a: nuuutella 2015-09-18 11:25
aduuus03 napisal(a):Z tymi godzinami otwarccia dziekanatu to jakaś kpina jest, moja koleżanka studiuje wieczorowe a jej dziekanat jest otwarty tylko do 12


albo do 11:30 bo do 12 trzeba przeciez jeszcze kawe wypic...

aduuus03 napisal(a):Jestem taka szczęśliwa, bo moja przyjaciółka sama to zaproponowała, myślałam że ona pracuje, a zapomniałam ze juz ma urlop obstawiam ze ona tez chce poprzymierzac bp ma ślub w 2017


ale super, ze w koncu cos poprzymierzasz, nie? :D

aduuus03 napisal(a):Cytat: Nie chce go zmuszac, bo to sie i tak obroci przeciwko mnie ja juz jestem taka w goracej wodzie kapana i jak cos sobie umysle, to bym chciala na juz.



No Ty to jak mój Ł


jak kiedys psialas, ze macie podobna sytuacje, ze on bardzo chce, to od razu pomyslalam ze ma tak samo jak ja :D

aduuus03 napisal(a):Nie qiem jak jest z takim kredytem ba dom z rynku wtórnego, ale jak się kupuje z dewekoperskigo, to zapłata dla dewelopera idzie w transzach, tj w przelewach co jakiś czas. Kwota wypłacana dewelopwrowi jest podzielona i przed każdą transza jest inspekcja z banku czy deweloper robi zgodnie z planem. Zabezpieczenie dla banku


aa rozumiem, to oby sie udalo! jeszcze jest troche czasu, wiec moze zdaza!

poziomka_ napisal(a):wyników jeszcze nie ma, mają być po południu (była pisemna). Łatwe nie było, ale wydaje mi się że powinno być dobrze ogólnie jestem strasznie zmęczona bo ostanie 2 noce aż nie umiałam spać z nerwów ale juz jest lekka ulga że to w końcu za mną, bo myślę że wyniki powinny być pomyślne


napisał/a: megul 2015-09-18 11:34
Aduś to koniecznie jakaś relacja jutro z Salonów ^^
Poziomka bardzo się cieszę i trzymam kciuki za wyniki 2 2 2

A mi chyba udało się rozwiązać mój problem :D
napisał/a: poziomka_ 2015-09-18 11:50
megul napisal(a):A mi chyba udało się rozwiązać mój problem

czyli?

Aduś, widzę że na suknię się wybierasz, ale super

też chcę i odczuwam już nawet lekką presję czasu, ale nie wiem kiedy pójdę i z kim

Wieczorem Was ponadrabiam
napisał/a: aduuus03 2015-09-18 12:10
napisal(a):wyników jeszcze nie ma, mają być po południu (była pisemna). Łatwe nie było, ale wydaje mi się że powinno być dobrze ogólnie jestem strasznie zmęczona bo ostanie 2 noce aż nie umiałam spać z nerwów ale juz jest lekka ulga że to w końcu za mną, bo myślę że wyniki powinny być pomyślne

No i super!
napisal(a):albo do 11:30 bo do 12 trzeba przeciez jeszcze kawe wypic...

O to to..
napisal(a):
ale super, ze w koncu cos poprzymierzasz, nie?

No jaram się jak głupia :D
Myślę czy mam jakieś białe majtki
napisal(a):jak kiedys psialas, ze macie podobna sytuacje, ze on bardzo chce, to od razu pomyslalam ze ma tak samo jak ja


Tez prawda :D
napisal(a):aa rozumiem, to oby sie udalo! jeszcze jest troche czasu, wiec moze zdaza!

Oby, bo nie widzi mi się płacić 100 zł dziennie :/
napisal(a):Aduś to koniecznie jakaś relacja jutro z Salonów ^^

No dooobra :p
Nawet jakbyście nie chciały to bym wam napisała :P
napisal(a):
A mi chyba udało się rozwiązać mój problem

Zdolna
napisal(a):
też chcę i odczuwam już nawet lekką presję czasu, ale nie wiem kiedy pójdę i z kim

Teraz już będzie spokój to będziesz mogła się wybrać :)

Mam tyle salonów, ze nie wiem do których jechać :p
napisał/a: megul 2015-09-18 13:06
poziomka_ napisal(a):czyli?


Łaskawe Panie z Dziekanatu pozwoliły, żeby kumpela jutro wrzuciła moją kartę do skrzynki koło Dziekanatu. Sobie w poniedziałek ją wyciągną :P
Ta skrzynka normalnie jest do wrzucania próśb o wniosek, że jest się studentem :P
Niby ułatwia im pracę, bo każdy wrzuca swoje dane a one raz dziennie wyciągają pliczek karteczek i robią Oświadczenia.

Dziś 9 miesięcy
napisał/a: poziomka_ 2015-09-18 13:44
megul napisal(a):Łaskawe Panie z Dziekanatu pozwoliły, żeby kumpela jutro wrzuciła moją kartę do skrzynki koło Dziekanatu. Sobie w poniedziałek ją wyciągną

aaa :)

megul napisal(a):Dziś 9 miesięcy



No to już chwalę się oficjalnie : ZDANE !!!!!!!!!!!!!!

choć nie umiem w to do końca jeszcze uwierzyć

[ Dodano: 2015-09-18, 13:49 ]
Dziewczyny jeszcze raz chcę Wam bardzo podziękować za Wasze wsparcie, za cierpliwe znoszenie moich podłamanych i spanikowanych postów, za wszelkie słowa otuchy i że we mnie wierzyłyście (chyba bardziej niż ja sama w siebie) Dziękuję Wam kochane