Śluby 2016

napisał/a: Nilkaa 2016-01-02 14:11
Witam;)
Byłam dziś w fatory są fajne garnitury do 1200zł wiec zapewne w maju wybierzemy się po niego z Ł. ;)
napisał/a: gorzka00 2016-01-02 21:46
Nilkaa napisal(a):Byłam dziś w fatory są fajne garnitury do 1200zł wiec zapewne w maju wybierzemy się po niego z Ł.


My kupiliśmy polski garnitur w recman z koszulą i krawatem daliśmy coś ok 800zł
napisał/a: b.b. 2016-01-03 09:58
a ja zaklepałam sobie makijażystkę
teraz muszę się tylko przypomnieć fryzjerce, bo zapisała mnie na okładce kalendarza w starym roku :)
napisał/a: Nilkaa 2016-01-03 10:29
B,b ja właśnie musze zadzwonićdo makijażystki bo na emaila z potwierdzeniem terminu brak; (
Pocieszycie mnie bo Ł pojechal do domu ; ( ehhh juz tęsknię za nim; (
napisał/a: nuuutella 2016-01-03 12:04
b.b. napisal(a):nuuutella napisał/a:
hmm moze masz racje, w sumie nigdy sie nie spotkalam z taka zmiana

Twoje nazwisko kończy się na o ?
mam w rodzinie krótkie nazwisko zakończone na o, więc zapraszam -ciocie u wujka ów, braci -ę


wg wszystkich stron jakie znalazlam masz racje :) u mnie to po prostu brzmi dziwnie :)

gorzka00 napisal(a):
W sumie nawet o tym nie pomyślałam...może własnie dlatego że Tomek jest taki hm modelowy? Do głowy mi nie przyszło, że może być problem pt szary to nie jest kolor tego sezonu Nie chciałam czarnego garnituru bo T. ma jasną karnację z tendencją do czerwienienia, jasne blond włosy przytłoczyłaby go ta czerń Ciemny szary odpadł, bo taki garnitur ma jego ojciec więc jakoś tak hm chciałam, żeby było to coś innego.


czyli ostatecznie ma czarny? trochę się pogubiłam :)

b.b. napisal(a):
nuuutella napisał/a:
A zaraz po Nowym Roku zamawiamy zaproszenia

my jeszcze nie mamy i tez zamawiamy właśnie w pon albo wtorek i od 16 myślę, że zaczynamy jeździć


gdzies w skleie bedziecie kupowac?

b.b. napisal(a):
aduuus03 napisał/a:
a ja się boję prosić o pieniądze nadal, po prostu z kim z rodziny nie rozmawiałam to słyszałam, że byliby zażenowani jakby coś takiego przeczytali

dlatego ja o pieniądzach nie będę nic pisała, uważam, że to nieeleganckie, chociaż jak sama takie dostawałam, to się nie oburzałam


zgadzam sie :)

b.b. napisal(a):
poziomka_ napisał/a:
można też zrobić jakąś listę książek jakie byśmy chcieli dostać i goście by sobie z tej listy wybierali (coś w stylu dawnej listy prezentów) ale tak teraz mi to do głowy przyszło i nie wiem czy to byłby dobry pomysł


pomysł super, serio mnie by takie coś urządzało,ale nie widziałabym jak się zabrac do tego, bo taka lista chyba musi być online i jakoś te pozycje musiałby być wykreślane, zeby się nic nie zdublowało


my raczej o książki nie będziemy prosić,bo M. nie przepada. ale zdecydowaliśmy się na wierszyk:

"Jeżeli to nie kłopot dla Was Goście mili, prosim byście zamiast kwiatów czekoladki lub wino nam sprawili".

W ogóle to wybraliśmy zaproszenia i wszystkie czcionki i teksty Wstrzymamy się z zakupem jeszcze 2 tygodnie, aż mama M. zbierze wszystkich ludzi, bo nie zna niektórych imion żon itp. i zamówimy.

aduuus03 napisal(a):poziomka_ napisał/a:
można też zrobić jakąś listę książek jakie byśmy chcieli dostać i goście by sobie z tej listy wybierali (coś w stylu dawnej listy prezentów) ale tak teraz mi to do głowy przyszło i nie wiem czy to byłby dobry pomysł
aduuus03 napisał/a:

u Ł w rodzinie kiedyś mieli wlasnie taka internetwa, gdzie byly rzeczy ktore chcieli - jakies konsole, eskpresy do kawy, zastawy, pościele, telewizor, pralka itp... Ale u mnie to odpada, bo fajnie zasugerowac co mozna kupic zamiast kwiatkow, ale takie prezenty to dla mnie za duzo
nuuutella napisał/a:


dla mnie chyba tez :D

aduuus03 napisal(a):ziękuję za te informacje! Ł powiedział, że za tydzirń w sobotę pojedziemy pooglądać Nam też się podobają właśnie ze Złotego Skorpiona


superowo!

i aduuus gratuluję sukni, wyglądasz w niej cudownie!!! Zdecydowanie najlepiej z tych wszystkich które wstawiałaś

aduuus03 napisal(a):o to to, polać jej!




aduuus03 napisal(a): A jak wybiła północ w sylwestra z Ł jak zawsze pożyczylismy sobie, żeby każdy rok kończyć i zaczynać razem


piękne życzenia

b.b. napisal(a):aduuus03 napisał/a:
suoer! jaką?

wyborową ( w selgrosie była promocja), oczywiście rypnęliśmy się w obliczeniach u kupiliśmy za duzo
także pewnie sporo nam zostanie


ile butelek? :)

b.b. napisal(a):a ja zaklepałam sobie makijażystkę
teraz muszę się tylko przypomnieć fryzjerce, bo zapisała mnie na okładce kalendarza w starym roku


u Aldony ostatecznie? :)

Witajcie w nowym roku!!! Iwłaśnie zauważyłam że zostałyśmy same na forum 15stki już zamknięte, 17stki właściwie nie zostąły wcale otworzone.. Więc jesteśmy tylko my
napisał/a: Bride :** 2016-01-03 12:49
nuuutella napisal(a):Witajcie w nowym roku!!! Iwłaśnie zauważyłam że zostałyśmy same na forum 15stki już zamknięte, 17stki właściwie nie zostąły wcale otworzone.. Więc jesteśmy tylko my
Ciekawe co z tymi 17-takmi :D Być może, że na naszym forum nikt nie założy już tego wątku

nuuutella napisal(a):ile butelek?
Tak w temacie alkoholu to my też kupiliśmy za dużo, bo jak zamawialiśmy to planowaliśmy jeszcze 2 dni Ale troche pójdzie na rozdanie orkiestrze, fotograf kucharki, bramy, do pracy i zejdzie sporo U Was też się tak daje??
aduuus03, przepiękna suknia
megul napisal(a):To ja się pochwalę, że mamy 288 małych, szklanych buteleczek Coca-Coli
Za jakiś czas jedziemy po jeszcze około 200 buteleczek Sprite'a i Fanty
A jak u Was się liczy na osobe małe napoje??
Nilkaa, Nie wiesz może czy gdzieś w Krakowie można wypożyczyć jednakowe suknie dla druhen??
napisał/a: megul 2016-01-03 13:04
Bride napisal(a):A jak u Was się liczy na osobe małe napoje??

Jakoś specjalnie tego nie przeliczamy ;)
Wodę i soki mamy na sali bez ograniczeń, a gazowanego picia będzie koło 500/550 butelek o pojemności 0,2.
Gości będziemy mieli między 90 a 100 osób najprawdopodobniej.
napisał/a: Bride :** 2016-01-03 13:06
Dziewczyny do tematu zaproszeń wstawiłam zdjęcie naszych i przy okazji zawieszki na alkohol :) W późniejszym czasie dorobię jeszcze w tym samym stylu menu, opis stolików lub winietki i chyba ozdobie jeszcze pudełko na koperty żeby było, że niby komplet :D Zapraszam do obejrzenia
napisał/a: megul 2016-01-03 13:49
Bardzo ładnie wyszło Bride :)
Ja się zastanawiam nad tymi ozdobami na butelkę. Zawsze stanowiło to dla mnie dodatkowy bezsensowny koszt w sumie. Ale u wszystkich na weselu było i nie chcę żeby ktoś na to krzywo spojrzał :/

W ogóle ile sztuk tych zawieszek robicie/kupujecie? Na wszystkie butelki, czy tylko na kilkanaście żeby potem kelnerzy zdejmowali je z pustych i zakładali na pełne butelki?
napisał/a: aduuus03 2016-01-03 14:11
b.b. napisal(a):wyborową ( w selgrosie była promocja), oczywiście rypnęliśmy się w obliczeniach u kupiliśmy za duzo :(
także pewnie sporo nam zostanie

super! :) I ile zapłaciliscie? Hmm, w selgrosie chyba nie mozna zwracac, co nie?

napisal(a):To ja się pochwalę, że mamy 288 małych, szklanych buteleczek Coca-Coli :)
Za jakiś czas jedziemy po jeszcze około 200 buteleczek Sprite'a i Fanty :)
Na sali mamy wodę z miętą i cytryną oraz soki - to bez ograniczeń.
Picia nie zabraknie :D

suuuuper!
gorzka00 napisal(a):

My kupiliśmy polski garnitur w recman z koszulą i krawatem daliśmy coś ok 800zł

Nawet w tych Bytomach czy innych mozna znalezc garnitury za 500-700 zł. :)
b.b. napisal(a):a ja zaklepałam sobie makijażystkę

a ja mam w ym temacie ciągle niewiadomą, bo nie umiem się zdecydować. Pisałam z 5 makijażystkami, ceny 100-400 zł.
nuuutella napisal(a):
W ogóle to wybraliśmy zaproszenia i wszystkie czcionki i teksty Wstrzymamy się z zakupem jeszcze 2 tygodnie, aż mama M. zbierze wszystkich ludzi, bo nie zna niektórych imion żon itp. i zamówimy.

Liczę, że pokażesz jak już będą :D

nuuutella napisal(a):
"Jeżeli to nie kłopot dla Was Goście mili, prosim byście zamiast kwiatów czekoladki lub wino nam sprawili".

ja sobie zmieniłam wierszyk z fb - bedziemy mieć coś takiego "By o kwiaty znieść frasunek
przynieś Gościu dobry trunek.
Młodzi barek skompletują
i serdecznie podziękują.
Jak nie trunki, to słodkości,
będzie dużo tej radości." :)
nuuutella napisal(a):i aduuus gratuluję sukni, wyglądasz w niej cudownie!!! Zdecydowanie najlepiej z tych wszystkich które wstawiałaś

dziękuję! a najlepsze jest to, że poczułam to, co mi wszyscy mówili, że nie istnieje - poczułam, że to właśnei TA suknia :D
nuuutella napisal(a):Witajcie w nowym roku!!! Iwłaśnie zauważyłam że zostałyśmy same na forum 15stki już zamknięte, 17stki właściwie nie zostąły wcale otworzone.. Więc jesteśmy tylko my

aż dziwnie jakoś..
Bride napisal(a): U Was też się tak daje??

u mnie tak :) kucharce nie dajemy, ale bramy, na oczpiny, zespołowi pewnie coś i w ogóle :)
megul napisal(a):Wodę i soki mamy na sali bez ograniczeń, a gazowanego picia będzie koło 500/550 butelek o pojemności 0,2.
Gości będziemy mieli między 90 a 100 osób najprawdopodobniej.

to chyba spokojnie wystaczająco! :)
Bride napisal(a):Dziewczyny do tematu zaproszeń wstawiłam zdjęcie naszych i przy okazji zawieszki na alkohol :) W późniejszym czasie dorobię jeszcze w tym samym stylu menu, opis stolików lub winietki i chyba ozdobie jeszcze pudełko na koperty żeby było, że niby komplet :D Zapraszam do obejrzenia

śliczne, z pięknym kolorem wstążeczki :D
megul napisal(a):Ja się zastanawiam nad tymi ozdobami na butelkę. Zawsze stanowiło to dla mnie dodatkowy bezsensowny koszt w sumie. Ale u wszystkich na weselu było i nie chcę żeby ktoś na to krzywo spojrzał :/

krzywo to chyba nikt nie spojrzy, no bez przesady :D U mnie w rodzinie zawsze były, ale u znajomych osttanio nie było i brakowało mi tego :) DLatego my będziemy robić, nie wiem czy sama, czy zamówię, bo nie wiem co się bardziej opłaca.
megul napisal(a):cie? Na wszystkie butelki, czy tylko na kilkanaście żeby potem kelnerzy zdejmowali je z pustych i zakładali na pełne butelki

Myślę, że na wszystkie to nie, tylko właśnie będziemy przekładać, kupimy na połowę może? Tak, żeby na rozdanie były na pewno z zawieszką.
Chyba, że zdecydujemy isę na naklejki, no to wtedy na wszystkie. Aczkolwiek nie wiem, czy chce nam sie tyle przeklejać :P


I niestety długi weekend dobiega końca :( A było tak przyjemnie :D Jestem mega przeszczęsliwa, że kupiłam suknię, uwielbiam ją i siebie w niej, także teraz czekam do naszego dnia - a od dziś już8 miesięcy! Ł mi się buntuje, bo chce zobaczyć suknie, ale póki co dzielnie mu nie pokazuje Mama mnie rozczuliła jak wybierałam suknie, bo ogólnie miałam wybranych do przymierzenia chyba 6 sukienek. Przymierzałam też tą, którą wcześniej już dwukrotnie przymeirzałam w innych salonach i ona tak za mną chodziła (annais by ola la gigi sie chyba nazywa) no i mama juz mowila, ze to ta.. A potem założyłam tą ostatnią, tą którą kupiłam - i aż łzy jej stanęły w oczach! :) Ja się opierałam, ale byłam z nią i dziewczyna mojego brata - obie powiedziały, że bez jej kupienia mnie nie wypuszczą. :D Wspaniałe uczucie :)

W maju mam przymiarkę, muszę mięc wtedy buty i biustonosz - w końcu kupię sobie dobrze dopasowany biustonosz, bo w zasadzie jak patrze na te swoje, to zaden nie jest dobrze dopasowany
napisał/a: jak_malina 2016-01-03 14:21
Szczesliwego Nowego Roku, Kochane :*

[ Dodano: 2016-01-03, 14:22 ]
napisal(a): aż miło patrzeć, z jakim zaangażowaniem wróciłaś!

napisal(a):super widze ze z wielkim zapałem wróciłas do planowania wesela

Oczywiście! Jak robic to na 100% ;)

[ Dodano: 2016-01-03, 14:24 ]
napisal(a): Jestem mega przeszczęsliwa, że kupiłam suknię, uwielbiam ją i siebie w niej, także teraz czekam do naszego dnia -

Mam dokladnie tak samo!
napisał/a: Nilkaa 2016-01-03 15:10
Bride-nilkaa, Nie wiesz może czy gdzieś w Krakowie można wypożyczyć jednakowe suknie dla druhen?
Niestety nie wiem gdzie....oo ty z krk jesteś jak fajnie; ) będę miała komu zaproszenie forumowe wysłać hehe; )

Kurcze Ł, się auto zepsuło i 2h w trasie go naprawial;/