Śluby 2016

napisał/a: megul 2016-01-25 11:06
aduuus03 napisal(a):Generalnie juz przywyjlam ze ja nie znam jego rodziny w ogóle, ale te babcie nie dają mi spokoju.

Dziwne... Z doświadczenia osoby, która straciła babcię nie tak dawno temu - strasznie się dziwię, że ich nie odwiedzacie.
Tobie za to się dziwię, że sama się nie przedstawiłaś w samochodzie :)
Znając siebie to ja bym albo sama się przedstawiła, albo kopnęła Wojtka, żeby się ogarnął :P
W ogóle bym wzięła sprawy w swoje ręce i powiedziała "kochanie jedziemy odwiedzić Twoją babcię".
I nie dziwię się, że Ci głupio.
napisał/a: aduuus03 2016-01-25 11:28
napisal(a):Dziwne... Z doświadczenia osoby, która straciła babcię nie tak dawno temu - strasznie się dziwię, że ich nie odwiedzacie.
Tobie za to się dziwię, że sama się nie przedstawiłaś w samochodzie

Wiesz.co, nie było okazji do przedstawienia. Oni po mnie przyjechali, powiedziałam dzień dobry, babcia odebrała telefon i prawie całą drogę rozmawiała, skończyła chwile przed dojazdem. ;)
Dla mnie to tez jest dziwne, że on ich nie odwiedza. Dla porównania, że mną do moich dziadków jeździ przynajmniej raz w miesiącu, jeśli ja jadę, to on też. I sam pyta, czy jedziemy. Moi dziadkowie go bardzo lubią.
napisal(a):W ogóle bym wzięła sprawy w swoje ręce i powiedziała "kochanie jedziemy odwiedzić Twoją babcię".
I nie dziwię się, że Ci głupio.

Pytałam kilkukrotnie, czy może pojedziemy do jego babci.. Zawsze słyszę "wyluzuj " :/ wiem, że on nie lubi jednej z nich odwiedzać, tej której nie znam, bo kobieta ma okropny charakter, no ale i tak mógłby się ogarnąć. Ech, to zapraszanie jego rodziny to będzie farsa. :/
napisał/a: megul 2016-01-25 12:05
To w sumie Wasza sprawa...
Ale rozumiem Twoje zmartwienie i ja bym tego tak nie zostawiła.
napisał/a: aduuus03 2016-01-25 12:26
napisal(a):To w sumie Wasza sprawa...
Ale rozumiem Twoje zmartwienie i ja bym tego tak nie zostawiła.

Niw zmusze go, a zw babcia się niw poczuwa, zeby zapraszać jego ze mną to już druga sprawa. Impas.. No cóż, nic.
A jak tam y was, zaproszenia juz w domu? :)
napisał/a: megul 2016-01-25 13:21
aduuus03 napisal(a):A jak tam y was, zaproszenia juz w domu? :)

no coś Ty :)
na marzec planuję :)
napisał/a: nuuutella 2016-01-25 13:32
poziomka_ napisal(a):nie nadrobie, bo tylko mniej więcej przejrzałam u mnie sesja w pełni... jeden egzamin (mam nadzieje że) już mam za sobą, pochorowałam troche ostatnio, wiec ciężko się pisało, ale już lepiej, wiec uczę się na kolejny, który mam wrażenie że będzie masakrą jakąś


obys zaliczyla w pierwszym terminie!!

poziomka_ napisal(a):A w temacie przygotowań - jutro lecimy na tą poradnie. Mam nadzieje ze spotkanie bedzie w miare ok, bo trochę się stresuję


daj znac jak poszlo :)

poziomka_ napisal(a):nuuutella napisał/a: Mam pytanie do dziewczyn, ktore umawiaja wiekszailosc osob do czesania i malowania: Wy czeszecie sie pierwsze, a potem swiadkowa/mama itp? Czy raczej ostatnie?

jeśli chodzi o czesanie to szwagierka na pewno będzie czesała poza mną jeszcze sporo innych osób, ale nie wiem która w kolejności będę ja Może gdzieś "w środku" tak żeby mi czasowo pasowało potem z makijażem i w ogóle, a reszta osób się dostosuje zobaczę co szwagierka zaproponuje


my sie w koncu umowilismy tak, ze:
9:00 zaczynamy czesanie, pierwsza jest swiaskowa, Kolo 10:30 ja. Wstepnie u fryzjerki, ale chyba ja poprosze jednak zeby przyjechala do mnie :)

i na 12:30 makijaz juz u mnie w domu, ja pierwsza a potem reszta :)

megul napisal(a):Pierwszy raz w życiu byłam w sytuacji, gdzie stałam w środku kółka i co chwilę kumple podchodzili, żeby potańczyć. Powiem Wam - ciężka sprawa


ja tez sie tego boje, bo jednak kazdy tanczy inaczej i trzeba sie dostosowac :)

aduuus03 napisal(a):Cytat: ale to dorbze, w połowie lutego planuję urlop, więc odliczam



Gdzieś się wybieracie czy tak po prostu chwila odpoczynku?

Ja miałam wziąć tylko czwartek i piątek wolny. Ale uświadomie szefa, że jeszcze środę chce.


raczej chwila odpoczynku, jesli wszystkie terminy w pracy mi sie tak uloza :) myslelismy o jakims wyjezdzie, ale teraz kazda zlotowka sie liczy wiec raczej zrezygnujemy

aduuus03 napisal(a):Cytat: Mam pytanie do dziewczyn, ktore umawiaja wiekszailosc osob do czesania i malowania: Wy czeszecie sie pierwsze, a potem swiadkowa/mama itp? Czy raczej ostatnie?

______

Chyba siebie zostawilabym na koniec, zeby mieć najświeższe wszystko


chyba tak najlepiej, tym bardziej ze ja mam takie dziwne wlosy, ktore musze codziennie myc, zeby wieczorem wygladac juz kiepsko, wiec lepiej jak najpozniej :)

aduuus03 napisal(a):I po weekendzie, ale tylko dziś i jutro ;p Wczoraj przy okazji kupowania kwiatka dla mojej babci w końcu odwiedziliśmy kwiaciarnie z której chcemy kwiaty i bukiety. Jaka super babka tam pracuje, no.mówię wam . Młoda dziewczyna, gdzieś koło 30, mega dużo gada Powiedziała, że no stress, w sierpniu mamy się odezwać i zdecydujemy czego ile. Pokazałam jej zdjęcie bukietu, powiedziała, że da się zrobić, nasza sale juz ubierala kilka razy także nie mam wątpliwości że będzie ok ma swoje wazony i w ogóle, Ł tez był zachwycony ze taka energiczna kobieta. Niestety nic nie wiem o kosztach, ale z tego co słyszałam poczta pantoflowa to nie jest droga, raczej rozsądnie poza tym chyba każda kwiaciarnia podobnie bierze, wiec juz nie szukam, ja lubię takich ludzi wiec zostane przy niej


superowo, ja do kwiaciarni chyba sie zglosze Kolo czerwca, bo to taka osiedlowa kwiaciarnia, a bedziemy brac tylko bukiety i butonierki, wiec nie powinno byc problemu

megul napisal(a):aduuus03 napisał/a: Generalnie juz przywyjlam ze ja nie znam jego rodziny w ogóle, ale te babcie nie dają mi spokoju.

Dziwne... Z doświadczenia osoby, która straciła babcię nie tak dawno temu - strasznie się dziwię, że ich nie odwiedzacie.

Tobie za to się dziwię, że sama się nie przedstawiłaś w samochodzie


mysle, ze dosiwadzcenie smierci bliskiej osoby jest tu dosc nieadekwatne.

Skoro Narzeczony aduus nie chce utr4zymywac zazylych kontaktow, to jego sprawa i nie nalezy tego oceniac :)

aduuus03 napisal(a):Zawsze słyszę "wyluzuj " wiem, że on nie lubi jednej z nich odwiedzać, tej której nie znam, bo kobieta ma okropny charakter


ja bym uszanowala. widocznie ma takie powody, ze nie chce byc z nimi blizej
napisał/a: Hecate 2016-01-25 13:35
Indiana, witaj! :D Dziewczyny dobrze radza: nastepny zespol/DJ i fotograf :)

aduuus03 napisal(a):poza tym chyba każda kwiaciarnia podobnie bierze, wiec juz nie szukam, ja lubię takich ludzi wiec zostane przy niej


Super! My jeszcze nie mamy kwiaciarni umowionej... Ale my chyba tylko bedziemy zamawiac bukiety, reszte zrobimy sami :) W ogole zastanawiam sie czy nie zrobic dekoracji i nie wyslac w kartonie do Polski... Albo skupic to co bedzie mi potrzebne (swieczki, mini kolorowe kukurydze, min dynie) jak bedzie juz blisko slubu i wyslac (bo nie wiem gdzie je w Polsce dostane )

nuuutella napisal(a):
Mam pytanie do dziewczyn, ktore umawiaja wiekszailosc osob do czesania i malowania: Wy czeszecie sie pierwsze, a potem swiadkowa/mama itp? Czy raczej ostatnie?


One maja inna makijazystke niz ja (nie miala wolnych terminow), a z fryzjeram to sie dostosuja... Jako, ze slub jest o 17, makijazystke mam na 12.30, to wlosy pewnie gdzies kolo 10...

aduuus03 napisal(a):gorzka00, jeśli chodzi o ozdobę do włosów, to wybrałabym żywy kwiatek


ja rowniez


Mam suknie dla druhen!

Skrocilam wlosy o 15 cm Mam nadzieje, ze do slubu odrosna
napisał/a: megul 2016-01-25 13:36
nuuutella napisal(a):ja bym uszanowala. widocznie ma takie powody, ze nie chce byc z nimi blizej

Z drugiej strony on mógłby uszanować, że Aduś jest głupio ;)
Raz poświęcić się można :P
napisał/a: Hecate 2016-01-25 13:58
aduuus03 napisal(a):ale Ł wtedy się oczywiście jak zawsze wykazał swoją elokwencja i mnie nie przedstawił. Babcia jak wychodziła z samochodu to powiedziała, że fajnie w końcu mnie zobaczyć.


Wyszlo troche glupio, ale mysle, ze babcia fajnie obrocila sytuacje. Nie ma sie co przejmowac :)
napisał/a: nuuutella 2016-01-25 14:08
Hecate napisal(a):Super! My jeszcze nie mamy kwiaciarni umowionej... Ale my chyba tylko bedziemy zamawiac bukiety, reszte zrobimy sami W ogole zastanawiam sie czy nie zrobic dekoracji i nie wyslac w kartonie do Polski... Albo skupic to co bedzie mi potrzebne (swieczki, mini kolorowe kukurydze, min dynie) jak bedzie juz blisko slubu i wyslac (bo nie wiem gdzie je w Polsce dostane )


moim ydaniem to bardzo dobry pomysl :)
Wy chcecie to potem ustawiac przed slubem czy zostawicie to komus?

Hecate napisal(a):Skrocilam wlosy o 15 cm Mam nadzieje, ze do slubu odrosna


ja tez skrocilam przed Swietami i mam do ramion :D Ale szybko mi rosna i teraz uzywam roznych wcierek i maseczek, mam nadzieje ze bedzie sie dalo cos z nimi zrobic i beda w dobrej formie

megul napisal(a):nuuutella napisał/a: ja bym uszanowala. widocznie ma takie powody, ze nie chce byc z nimi blizej

Z drugiej strony on mógłby uszanować, że Aduś jest głupio

Raz poświęcić się można


ja bym sie na jego miejscu nie krepowala tym, to sprawy rodzinne i z jakichs powodow nie maja dobrych relacji. Wiec nie ma co sie zmuszac, ok, moze w samochodzie wyszlo glupio ale to nie koniec swiata :)
napisał/a: jak_malina 2016-01-25 14:16
aduuus03 napisal(a):A jak tam y was, zaproszenia juz w domu?

pozwolę się wtrącić wczoraj daliśmy zaproszenia najbliższej rodzinie i wszystkie pozostałe mamy już w domu
daliśmy rodzicom jednym i drugim, rodzeństwu mojemu i jego, mojej babci jednej i jego wujostwu. w przyszły weekend lecimy dalej

witajcie po weekendzie
napisał/a: aduuus03 2016-01-25 14:31
napisal(a):no coś Ty
na marzec planuję
__


napisal(a):my sie w koncu umowilismy tak, ze:
9:00 zaczynamy czesanie, pierwsza jest swiaskowa, Kolo 10:30 ja. Wstepnie u fryzjerki, ale chyba ja poprosze jednak zeby przyjechala do mnie

i na 12:30 makijaz juz u mnie w domu, ja pierwsza a potem reszta


napisal(a):ja tez sie tego boje, bo jednak kazdy tanczy inaczej i trzeba sie dostosowac

Mnie to przeraża
napisal(a):raczej chwila odpoczynku, jesli wszystkie terminy w pracy mi sie tak uloza myslelismy o jakims wyjezdzie, ale teraz kazda zlotowka sie liczy wiec raczej zrezygnujemy

To Przynajmniej odpoczniesz :) a kiedy nam zdradzisz ten sekret? :p
nuuutella napisal(a): superowo, ja do kwiaciarni chyba sie zglosze Kolo czerwca, bo to taka osiedlowa kwiaciarnia, a bedziemy brac tylko bukiety i butonierki, wiec nie powinno byc problemu

ja biorę tez na stoły kwiatki, dlatego.myślałam ze trzeba wcześniej zaklepac, ale pani powiedziała, że jak dużo jej się nalpzy to i tak da rade, ale zapisała :D
napisal(a):ja bym uszanowala. widocznie ma takie powody, ze nie chce byc z nimi blizej
___

On w zasadzie ma z nimi normalny kontakt, babcia która "znam" jest co sobotę rano u nich, a do drugiej to nie jeździ bo ona go wkurza, bo q kolko o pieniądzach gada :D no nic, jakoś to będzie.. Zobaczymy.
napisal(a):jeszcze nie mamy kwiaciarni umowionej... Ale my chyba tylko bedziemy zamawiac bukiety, reszte zrobimy sami W ogole zastanawiam sie czy nie zrobic dekoracji i nie wyslac w kartonie do Polski... Albo skupic to co bedzie mi potrzebne (swieczki, mini kolorowe kukurydze, min dynie) jak bedzie juz blisko slubu i wyslac (bo nie wiem gdzie je w Polsce dostane )

Dobry pomysł robić to wcześniej :)
napisal(a):Mam suknie dla druhen!

Pochwal się!
napisal(a):Skrocilam wlosy o 15 cm Mam nadzieje, ze do slubu odrosna
__________

Mnie kusi podcisc końcówki ale boję się że za dużo włosów pójdzie :p Ty i tak nasz mega długie wiec i tak fajny Fryz wyjdzie :D
napisal(a):Wyszlo troche glupio, ale mysle, ze babcia fajnie obrocila sytuacje. Nie ma sie co przejmowac
_______

Przejmowalam się tym, że on wiecznie tak nie pamięta o tym ze ja się mogę głupio czuć ;p
napisal(a):tez skrocilam przed Swietami i mam do ramion Ale szybko mi rosna i teraz uzywam roznych wcierek i maseczek, mam nadzieje ze bedzie sie dalo cos z nimi zrobic i beda w dobrej formie

A czego używasz?
napisal(a):pozwolę się wtrącić wczoraj daliśmy zaproszenia najbliższej rodzinie i wszystkie pozostałe mamy już w domu
daliśmy rodzicom jednym i drugim, rodzeństwu mojemu i jego, mojej babci jednej i jego wujostwu. w przyszły weekend lecimy dalej

Liiii :D i jak reakcje? Pokazuj gotowe zaproszenia ;p