Śluby 2016

napisał/a: aduuus03 2016-03-19 07:51
Nellaa, spóźnione sto lat! :*
nuuutella napisal(a):wiem jaki to bol, bo my niestety tez mamy indeksy. Ale dziwie sie, ze u Was dopiero wprowadzili, bo wszedzie sie juz wlasciwie to wycofuje :)
wlaśnie chodzi o to, że u nas indeksów nie ma. Nowa pani dziekan kazała zrobić te karty osiągnieć - głupie, pjedynecze kartki o które jest tyle krzyu, że brak słów. -.- Dobrze, ze to ostatni semestr oprzede mną.
Hecate napisal(a):A pozniej zaczela sie lawina pytan... po 'kogo zapraszasz?' (co to za pytanie?! ), przyszla pora na 'a x, y, z nie zapraszacie?'
nuuutella napisal(a):Ciagle patrze w internecie na te nasze obraczki i nie moge sie doczekac, zeby zalozyc swoja :D




Dzięki dziewczyny za wszystkie gratulacje! Pracuje do 15 kwietnia w obecnej pracy, poem chyba od razu od 18tam. Ciężko mi stwierdzić, bo z tym nowym szefem kontakt jakiś utrudiony, wiecznie zalatany facet, mam nadzieję, że mnie nie wystawi
poziomka_ napisal(a):pochwalisz się co takiego? :)

zegarek :) Taki na pasku, żeby mógł go w dniu ślubu założyć, bo teraz ma na bransolecie, a jakoś bardziej pasuje mi na pasku. :D o taki może grawer dorobię, ale nie mam się kiedy wybrać :/
megul ta dwójka z przodu wyglada super :D
nuuutella,
super ze wszystko potwierdzone
Bride napisal(a):Na 130 osób z obsługą było liczone do dań :P Upiecze nam 10 szarlotek, 5 serników i 5 placków z galaretką, resztę ciasta mamy z cukierni A Wy kiedy będziecie mieć listę?
to całkiem spoko, a wy macie też poprawiny? My listę dostajemy miesiąc przed ślubem, jak jej damy konkretnie ile będzie gości. Mało czasu, trochę mnie to przeraża, ale co, my nie damy rady? :D Spoko jest, bo zamówimy mięso i warzywa od lokalnych sprzedawców i dowiozą na salę, a te suche rzeczy pokupujemy wczesniej, ponoć najbardziej opłaca się w biedronce, tak mówiła kucharka. :)
napisal(a):P.S Wy też się tak boicie/bałyście protokołu? mi się to kojarzy z przesłuchaniem przed spaleniem na stosie

ja to mam takie pomysły, że np Ł palnie coś głupiego i nam nie będą chcieli dać slubu bo nie będziemy w ogóle zgodni


Zleciał mi ten tydzien niesamowicie! Mielismy dzis sie widziec z dekoratorka, ale nie moze i przelozyla to na jutro, a na mojej sali w ogole nie robia problemu i kiedy chce to mam przyjechac :D Zaraz biorę się za ogarnięcie troche chałupy, a potem na jakieś zakupy skoczymy, bo Ł nie ma w co sie ubrać na święta.. chociaż on uważa inaczej Ale ja już postanowiłam także no
napisał/a: nuuutella 2016-03-19 10:50
Bride napisal(a):
Nellaa napisał/a:
P.S Wy też się tak boicie/bałyście protokołu? mi się to kojarzy z przesłuchaniem przed spaleniem na stosie
Ja się też trochu boje iść, a widziałam, że znajoma co ma z nami ślub już jest na zapowiedziach My pójdziemy na początku kwietnia, ale najbardziej się boje pytań dotyczących rodziny, w sensie mojej, bo w sumie tylko ja chodzę do kościoła, i np. nie przyjmujemy wizyty duszpasterskiej, a słyszałam, że się wypytuje o takie rzeczy


w sumie nie mozesz odpowiadac zacala rodzine. a z duzej miejscowosci pochodzisz?

Bride napisal(a):
nuuutella napisał/a:
serio? wlasciwie mnie ciagnie do niego ze wzgledu na marzenia z dziecinstwa
Zaryzykuj Ja byłam we wrześniu u koleżanki co miała czerwony, i jakoś ze świętem narodowym mi się kojarzył klimat


hmm w sumie nie zastanawialam sie nad tym z czym to sie kojarzy :D
Ale M. dalej sie zastanawia nad samochodem i moze bedzie ednak syrenka biała :P

A odnosnie oplat, to przy protokole tez sie cos placi?

aduuus03 napisal(a):
nuuutella napisał/a:
wiem jaki to bol, bo my niestety tez mamy indeksy. Ale dziwie sie, ze u Was dopiero wprowadzili, bo wszedzie sie juz wlasciwie to wycofuje
wlaśnie chodzi o to, że u nas indeksów nie ma. Nowa pani dziekan kazała zrobić te karty osiągnieć - głupie, pjedynecze kartki o które jest tyle krzyu, że brak słów. -.- Dobrze, ze to ostatni semestr oprzede mną.


ja tez juz sie nie moge doczekac konca :D ale z tego co pamietam to Ty konczysz licencjat prawda? idziesz dalej na mgr?

aduuus03 napisal(a):
poziomka_ napisał/a:
pochwalisz się co takiego?

zegarek Taki na pasku, żeby mógł go w dniu ślubu założyć, bo teraz ma na bransolecie, a jakoś bardziej pasuje mi


swietny wybor! skad ten zegarek?

aduuus03 napisal(a):to całkiem spoko, a wy macie też poprawiny? My listę dostajemy miesiąc przed ślubem, jak jej damy konkretnie ile będzie gości. Mało czasu, trochę mnie to przeraża, ale co, my nie damy rady? Spoko jest, bo zamówimy mięso i warzywa od lokalnych sprzedawców i dowiozą na salę, a te suche rzeczy pokupujemy wczesniej, ponoć najbardziej opłaca się w biedronce, tak mówiła kucharka.


w miesiac na pewno zdarzycie

aduuus03 napisal(a):Cytat:
P.S Wy też się tak boicie/bałyście protokołu? mi się to kojarzy z przesłuchaniem przed spaleniem na stosie

ja to mam takie pomysły, że np Ł palnie coś głupiego i nam nie będą chcieli dać slubu bo nie będziemy w ogóle zgodni


tez sie tego boje albo rzuci jakims zartem, ktorego ksiadz nie zrozumie

aduuus03 napisal(a):Zleciał mi ten tydzien niesamowicie! Mielismy dzis sie widziec z dekoratorka, ale nie moze i przelozyla to na jutro, a na mojej sali w ogole nie robia problemu i kiedy chce to mam przyjechac Zaraz biorę się za ogarnięcie troche chałupy, a potem na jakieś zakupy skoczymy, bo Ł nie ma w co sie ubrać na święta.. chociaż on uważa inaczej Ale ja już postanowiłam także no


My tez musimy na zakupy skoczyc, bo zaraz po swietach mamy 2 wesela znaomych i musimy kupic M jakas koszule sensowna. W sumie o tym nie pomyslalam, ale tesciwa ostatnio rzucila tekstem, ze mu kupi, wiec wole ja uprzedzic, bo ona pewnie wezmie taka szeroka, ktora na metr odstaje od spodni
napisał/a: poziomka_ 2016-03-19 16:52
Nellaa napisal(a):wow przy 3 z przodu to już musi być niezły stres?

u mnie jeszcze nie zaobserwowałąm :P i oby pojawił sie jak najpóźniej :D
nuuutella napisal(a):super sprawa ta lista, ja ciagle sobie odkreślam, ale jeszcze dużo białego zostało

ja póki co to poległam na tym skreślaniu i to bliżej początku niż końca :P ale wrócę do tego i przebrnę przez wszystkie punkty!
nuuutella napisal(a):menu z Waszej sali?

tak :) wszystko pyszne, jesteśmy naprawdę zadowoleni :D
nuuutella napisal(a):oo mi wcale nie rpzychodza meile, tylko jak ktos PW napsize

u mnie tak samo
megul napisal(a):Dzwonię dziś do salonu umówić się na pierwszą przymiarkę ^^

i na kiedy się umówiłaś? :)
Nellaa napisal(a):P.S Wy też się tak boicie/bałyście protokołu? mi się to kojarzy z przesłuchaniem przed spaleniem na stosie

nieee :) myślę że nie ma się czego bać :D
aduuus03 napisal(a):zegarek Taki na pasku, żeby mógł go w dniu ślubu założyć, bo teraz ma na bransolecie, a jakoś bardziej pasuje mi

zegarek super
ja mojemu na urodziny planuje kupić, ale raczej na bransolecie, choć mi się bardziej takie na pasku właśnie bardziej podobają, ale to nie ja będę nosić więc cóż :P Już oglądaliśmy razem to wiem mniej więcej czego szukać :)
aduuus03 napisal(a):Zleciał mi ten tydzien niesamowicie!

mnie też, masakra jak ten czas pędzi :P
nuuutella napisal(a):A odnosnie oplat, to przy protokole tez sie cos placi?

myślę że chyba.... nie, ale tak na pewno to nie mam pojęcia :P
dołączam do pytania :)

Hej, hej. :) U mnie nic nowego ślubnego chyba.
Poza tym, którejś z Was wypada @ w okolicy ślubu? Czy nikt nie wylicza tak naprzód jak ja? :P Mi niestety póki co wypada na parę dni po i już mocno to przeżywam czy się nie przesunie w złą stronę.
napisał/a: Bride :** 2016-03-19 17:06
aduuus03 napisal(a):to całkiem spoko, a wy macie też poprawiny? My listę dostajemy miesiąc przed ślubem, jak jej damy konkretnie ile będzie gości. Mało czasu, trochę mnie to przeraża, ale co, my nie damy rady? Spoko jest, bo zamówimy mięso i warzywa od lokalnych sprzedawców i dowiozą na salę, a te suche rzeczy pokupujemy wczesniej, ponoć najbardziej opłaca się w biedronce, tak mówiła kucharka.
Nie my nie mamy poprawin :)
nuuutella napisal(a):w sumie nie mozesz odpowiadac zacala rodzine. a z duzej miejscowosci pochodzisz?
Nie raczej z małej, na zasadzie każdy każdego zna :P Wiadomo, że nie powinien patrzeć na mnie przez pryzmat rodziny, ale jednak trochu się tego boje, może się okazać, że niesłusznie
nuuutella napisal(a):A odnosnie oplat, to przy protokole tez sie cos placi?
U nas przy protokole zostawia się na zapowiedzi
poziomka_ napisal(a):Hej, hej. U mnie nic nowego ślubnego chyba.
Poza tym, którejś z Was wypada @ w okolicy ślubu? Czy nikt nie wylicza tak naprzód jak ja? Mi niestety póki co wypada na parę dni po i już mocno to przeżywam czy się nie przesunie w złą stronę.
U mnie z wyliczeń nigdy nic nie wychodzi, więc nie liczyłam, ale oby nie
napisał/a: nuuutella 2016-03-20 17:25
poziomka_ napisal(a):nuuutella napisał/a:
super sprawa ta lista, ja ciagle sobie odkreślam, ale jeszcze dużo białego zostało

ja póki co to poległam na tym skreślaniu i to bliżej początku niż końca ale wrócę do tego i przebrnę przez wszystkie punkty!



my dzisiaj dokupilismy wina. Przy okazjji - może którejś sie przyda- do środy w Biedronce sa Carlo Rossi za 13,49 :)

poziomka_ napisal(a):Poza tym, którejś z Was wypada @ w okolicy ślubu? Czy nikt nie wylicza tak naprzód jak ja? Mi niestety póki co wypada na parę dni po i już mocno to przeżywam czy się nie przesunie w złą stronę.


ja w sumie nie liczylam jeszcze tyle w przod :D

Bride napisal(a):nuuutella napisał/a:
A odnosnie oplat, to przy protokole tez sie cos placi?
U nas przy protokole zostawia się na zapowiedzi


czyli lepiej coś wziąć... ale musze jeszcze podpytac znajomych

Probowalismy dzisiaj potanczyc troche podstawowe kroki do walca angielskiego, jest jakas nadzieja, ze cos z tego bedzie. Tylko malo miejsca mamy w pokoju do cwiczenia, ale M. ma posprzatac w garazu i bedziemytanczyc :D
napisał/a: poziomka_ 2016-03-20 19:00
nuuutella napisal(a):my dzisiaj dokupilismy wina. Przy okazjji - może którejś sie przyda- do środy w Biedronce sa Carlo Rossi za 13,49

dzięki za info! :)
choć my o kupnie win jeszcze nie myśleliśmy, ale może to błąd i trzeba w końcu ruszyć z tym kupnem alkoholu, bo wódki też jeszcze nie mamy
nuuutella napisal(a):Probowalismy dzisiaj potanczyc troche podstawowe kroki do walca angielskiego, jest jakas nadzieja, ze cos z tego bedzie. Tylko malo miejsca mamy w pokoju do cwiczenia, ale M. ma posprzatac w garazu i bedziemytanczyc

my już jakiś miesiąc temu ćwiczyliśmy, ale na 1 próbie się skończyło jak na razie
a do jakiej piosenki będziecie tańczyć, bo chyba nie pamiętam?

Widzę w takim razie że co do wyliczeń to jestem sama, może rzeczywiście trochę przesadzam ale jak mi wyszło parę miesięcy temu (jeszcze 2015) że wypada na dokładnie ten dzień to mało na zawał nie zeszłam... Na szczęście już się troche poprzesuwało i oby tak dalej (tylko żeby w dobrą stronę :P ).

Zaczęliśmy rozdawać zaproszenia.
Miało być wczoraj, ale z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zacząć dzisiaj. :)
6 zaproszeń rozdaliśmy + planujemy dać dzisiaj jeszcze 2 Także dobry wynik jak na początek, ale potem jak będzie więcej rozjazdów to tempo się zwolni. ;)
napisał/a: chrząszczyk 2016-03-20 19:16
nuuutella napisal(a):Probowalismy dzisiaj potanczyc troche podstawowe kroki do walca angielskiego, jest jakas nadzieja, ze cos z tego bedzie. Tylko malo miejsca mamy w pokoju do cwiczenia, ale M. ma posprzatac w garazu i bedziemytanczyc


u nas tez właśnie problem z miejscem, nie wiem gdzie będziemy ćwiczyć

poziomka_ napisal(a):Widzę w takim razie że co do wyliczeń to jestem sama, może rzeczywiście trochę przesadzam ale jak mi wyszło parę miesięcy temu (jeszcze 2015) że wypada na dokładnie ten dzień to mało na zawał nie zeszłam... Na szczęście już się troche poprzesuwało i oby tak dalej (tylko żeby w dobrą stronę ).


spoko ja tez juz liczyłam będę tydzień po

poziomka_ napisal(a):Zaczęliśmy rozdawać zaproszenia.


i jakie to uczucie?
napisał/a: nuuutella 2016-03-20 19:49
poziomka_ napisal(a):nuuutella napisał/a:
my dzisiaj dokupilismy wina. Przy okazjji - może którejś sie przyda- do środy w Biedronce sa Carlo Rossi za 13,49

dzięki za info!
choć my o kupnie win jeszcze nie myśleliśmy, ale może to błąd i trzeba w końcu ruszyć z tym kupnem alkoholu, bo wódki też jeszcze nie mamy


no my na szczescie temat alkoholu mamy pawie zamkniety, jeszcze trzeba kupic butelki do bimbru :)

poziomka_ napisal(a):
nuuutella napisał/a:
Probowalismy dzisiaj potanczyc troche podstawowe kroki do walca angielskiego, jest jakas nadzieja, ze cos z tego bedzie. Tylko malo miejsca mamy w pokoju do cwiczenia, ale M. ma posprzatac w garazu i bedziemytanczyc

my już jakiś miesiąc temu ćwiczyliśmy, ale na 1 próbie się skończyło jak na razie
a do jakiej piosenki będziecie tańczyć, bo chyba nie pamiętam?


Jesli nie wezmiemy walca to bedzie piosenka "Tylko badz" zespolu Paczki w tluszczu (karolaka) https://www.youtube.com/watch?v=SSTzwGtRU6E , a jesli ten walc angielski by zostal to "Say you love me" Jessi Were ( https://www.youtube.com/watch?v=DAMM8JVbr8g )

poziomka_ napisal(a):Zaczęliśmy rozdawać zaproszenia.
Miało być wczoraj, ale z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zacząć dzisiaj.
6 zaproszeń rozdaliśmy + planujemy dać dzisiaj jeszcze 2 Także dobry wynik jak na początek, ale potem jak będzie więcej rozjazdów to tempo się zwolni.


i jak reakcje? :D :D

[ Dodano: 2016-03-20, 19:50 ]
Zaczelismy tez patrzec noclegi na podroz poslubna, stawiamy albo na Łebę albo Władysławowo, ale jest tyle ofert ze az mi sie nie chce tego wszystkiego przegladac
napisał/a: poziomka_ 2016-03-20 22:20
chrząszczyk napisal(a):spoko ja tez juz liczyłam będę tydzień po

to idealnie zazdro :P
ja niestety będę na parę dni przed (wg aktualnych wyliczeń), ale zdecydowanie wolę tak niż być w trakcie :)
chrząszczyk napisal(a): i jakie to uczucie?

szczerze to szału nie było, ale same pozytywne emocje :D ogólnie to fajna sprawa z tym zapraszaniem, choć zanosi się na bardzo czasochłonną, bo wszędzie trochę posiedzieliśmy :)
no i już się nie zebraliśmy żeby rozdać jeszcze te planowane na dziś 2 zaproszenia, nie chciało nam się
no i mimo rozpoczęcia zapraszania - dalej nie czuję, jak to się robi coraz bliżej :P choć hasło że to już tylko 3 miesiące pojawiło się parę razy :P trochę tak jakbyśmy zapraszali na czyjś ślub a nie nasz
nuuutella napisal(a):Jesli nie wezmiemy walca to bedzie piosenka "Tylko badz" zespolu Paczki w tluszczu (karolaka) https://www.youtube.com/watch?v=SSTzwGtRU6E , a jesli ten walc angielski by zostal to "Say you love me" Jessi Were ( https://www.youtube.com/watch?v=DAMM8JVbr8g )


nuuutella napisal(a):i jak reakcje?

zdecydowanie pozytywne :D
nuuutella napisal(a):Zaczelismy tez patrzec noclegi na podroz poslubna, stawiamy albo na Łebę albo Władysławowo, ale jest tyle ofert ze az mi sie nie chce tego wszystkiego przegladac

a na kiedy planujecie? lipiec zaraz po slubie czy później? :)

W ogóle to 100-dniówka nasza wypada w Wielki Czwartek. :P
napisał/a: megul 2016-03-21 09:37
jak_malina napisal(a):nie stresujesz? wolę nie myślec, jak będę miała pełno w gaciach, jak mi 2 zostanie z przodu

To chyba kwestia tego, że mi na tym weselu jakoś super nie zależy... Ja chcę być po ślubie i móc wreszcie zamieszkać z Wojtkiem. A wesele to tylko jeden dodatkowy dzień.
Nellaa napisal(a):Ja zupełnie nie orientuję się w angielskim cenniku.

Moja siostra za chrzest dała 20 funtów :P

Dziewczyny przepraszam, ale mam taki zapiernicz w pracy, że nie mam sił czytać...
Ani się weselem zajmować.
napisał/a: aduuus03 2016-03-21 10:23
napisal(a):le M. dalej sie zastanawia nad samochodem i moze bedzie ednak syrenka biała

jeszcze ładniejszy! :D
napisal(a):ja tez juz sie nie moge doczekac konca ale z tego co pamietam to Ty konczysz licencjat prawda? idziesz dalej na mgr?

Tak, licencjat. Właśnie nie wiem.. Czy robić magistra, cy iść na inny kierunek czy w ogóle sobie darować. Powiem szczerze, że jaa nie jestem fanką studiowania i wcale nie czerpie z tego tyle przyjemności co niekotrzy mówią że to najfajniejszych czas :P a mam też wątpliwości, czy w ogóle kogokolwiek obchodzi czy ja będę miała magistra czy licencjat.
napisal(a):swietny wybor! skad ten zegarek?

Ja kupowałam akurat na allegro :) dzięki, ma się ten gust
napisal(a):tez sie tego boje albo rzuci jakims zartem, ktorego ksiadz nie zrozumie

Uff, dobrze że nie jestem sama :D serio się tego boję, bo Ł potrafi jakaś głupotę powiedzieć xd
napisal(a):My tez musimy na zakupy skoczyc, bo zaraz po swietach mamy 2 wesela znaomych i musimy kupic M jakas koszule sensowna. W sumie o tym nie pomyslalam, ale tesciwa ostatnio rzucila tekstem, ze mu kupi, wiec wole ja uprzedzic, bo ona pewnie wezmie taka szeroka, ktora na metr odstaje od spodni
_____

Ł mamma musiała by chyva się w głowę walnac, zsby mu coś kupić, u nich zero prezentów a ona potrafi wszystko wyliczać
poziomka_ napisal(a):a mojemu na urodziny planuje kupić, ale raczej na bransolecie, choć mi się bardziej takie na pasku właśnie bardziej podobają, ale to nie ja będę nosić więc cóż Już oglądaliśmy razem to wiem mniej więcej czego szukać
a

Na bransolecie dostał dwa lata temu na gwiazdkę, więc teraz co innego :D alle wybór jest ogromny! W ogóle już się nie mogę doczekać, aż mu dam, nie wiem jak ja wytrzymam te dwa tygodnie :P Ale będę silna, niech ma chłopak niespodzianke
napisal(a):Poza tym, którejś z Was wypada @ w okolicy ślubu? Czy nikt nie wylicza tak naprzód jak ja? Mi niestety póki co wypada na parę dni po i już mocno to przeżywam czy się nie przesunie w złą stronę.
_________________

Jak nie brałam tabletek to też liczyłam, bo strasznie sie bałam, bo ja miałam mega długie okresy i bardzo obfite, więc jak myślałam o @ i białej sukni to aż miałam ciarki Teraz do ślubu jeszcze będę na tabletkach, więc nawet jak będę miała w dniu ślubu to nie będzie mi straszny, bo jest taki jakby go nie było ;)
napisal(a):Nie my nie mamy poprawin
nuuutella napisał/a:

Ok :) i tak koszta super :) .
napisal(a):my dzisiaj dokupilismy wina. Przy okazjji - może którejś sie przyda- do środy w Biedronce sa Carlo Rossi za 13,49

Właśnie chyba też kupimy, tyle że u mnie w Biedronce same półwytrawne są, także lipa. Ale może kilka sztuk kupimy
nuuutella napisal(a):Probowalismy dzisiaj potanczyc troche podstawowe kroki do walca angielskiego, jest jakas nadzieja, ze cos z tego bedzie. Tylko malo miejsca mamy w pokoju do cwiczenia, ale M. ma posprzatac w garazu i bedziemytanczyc
________________

Suuuuper :D
napisal(a):Miało być wczoraj, ale z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy zacząć dzisiaj.
6 zaproszeń rozdaliśmy + planujemy dać dzisiaj jeszcze 2 Także dobry wynik jak na początek, ale potem jak będzie więcej rozjazdów to tempo się zwolni.
___________


napisal(a):Zaczelismy tez patrzec noclegi na podroz poslubna, stawiamy albo na Łebę albo Władysławowo, ale jest tyle ofert ze az mi sie nie chce tego wszystkiego przegladac
e to już lepiej Władysławowo niż leba, tam jest straszna nuda :p plaża ladniejsza też we władku :)
napisal(a): ogóle to 100-dniówka nasza wypada w Wielki Czwartek.
____

To już
napisal(a):chcę być po ślubie i móc wreszcie zamieszkać z Wojtkiem. A wesele to tylko jeden dodatkowy dzień.

Zamieszkanie tak całkiem dopiero po ślubie czy coś wcześniej? Kwestia mieszkania oddzielnego wynika z tego, że czekacie po prostu do ślubu, rodziny się krzywo patrzą czy po prostu nie chcecie?
napisal(a):Dziewczyny przepraszam, ale mam taki zapiernicz w pracy, że nie mam sił czytać...
Ani się weselem zajmować.
______________



Ale szybko minął ten weekend :P w sobotę kupilismy panele cały samochód wypakowwany, śmiesznie się jechało ale już są :) W niedzielę spotkaliśmy się z dekoratorska, przyjechała z mężem, bardzo fajni ludzie. Doradziła co i jak, potem obejrzała też kościół:) Ma zrobić wycenę i mi przesłać, umowę też podpiszemy, więc bardzo fajjnie :D Potem byliśmy u siostry ciotecznej Ł, posiedzielismy mega dlugo, ale i o mieszkaniu i o ślubie i tak się zeszło :D a dziś jak mi Ł ostatecznej listy nie wyśle to mu ludzi ograniczę, bo Zamowie mniej zaproszen
napisał/a: megul 2016-03-21 12:13
aduuus03 napisal(a):Zamieszkanie tak całkiem dopiero po ślubie czy coś wcześniej? Kwestia mieszkania oddzielnego wynika z tego, że czekacie po prostu do ślubu, rodziny się krzywo patrzą czy po prostu nie chcecie?


Nie mieliśmy warunków na studiach. A teraz to już bez sensu :P Już poczekamy.

Jeśli chodzi o @ to mi wypada 4 dzień w dniu ślubu. Liczę, że dostanę zgodnie z planem, bo u mnie 4 dzień to już prawie nic. Tabletek nie chcę brać... Wiec pozostaje mi się nie stresować :P