Śluby 2016

napisał/a: Natalia. 2014-11-06 09:13
martah94 napisal(a):chociaż z drugiej strony nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze... a nawet często wcale tak nie jest

wiadomo, że nie można przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę ale np. na zespole czy DJ uważam, że nie ma co za dużo oszczędzać. Dobra muzyka i jedzenie to jest wg mnie podstawa udanego wesela.

martah94 napisal(a):Słoneczko92 napisał/a:
my raczej tylko z menu mamy wybór, ale w sumie chyba nie miałabym nic do zaproponowania od siebie

My raczej też z menu, ale jest tak bogate i ciekawe, że nawet nie chciałabym chyba nic więcej

nuuutella napisal(a):My tez od razu dostalismy, ale wlascicielka powiedziala, ze jesli bedziemy mieli przepis na danie ktore chcemy, to z checia sie dostosuja

My też dostaliśmy przykładowe menu, jest dosyć bogate więc myślę, że będzie z czego wybierać. Jedyne przy czym ja się upieram to ten krem z kury zamiast rosołu I właśnie w tym przykładowym menu mają rosół, ale podobno nie będzie dla nich problemu jeśli chcemy coś innego.

natalkax1 napisal(a):na 110- 115 osób mamy na dzień dzisiejszy ok.80 butelek 0,7. Tak jak pisałam wcześniej do tego dojdzie winko, piwko i whisky, ale pewnie jeszcze trochę wódki dokupimy

Sporo macie tego alkoholu Na pewno Wam nie zabraknie my chcemy kupić wódkę, wino i piwo.

A tak odbiegając trochę od tematu, wiecie co się dzieje z tematem 'nasze daty ślubu'? bo jakoś w ostatnim czasie nikogo nie dopisują
napisał/a: ~gość 2014-11-06 11:27
martah94 napisal(a):My raczej też z menu, ale jest tak bogate i ciekawe, że nawet nie chciałabym chyba nic więcej

ja nie pamiętam co my tam w menu mamy, ale też dużo tego do wyboru jest, więc będzie z czego wybierać ;)
martah94 napisal(a):chociaż z drugiej strony nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze... a nawet często wcale tak nie jest

no właśnie, też uważam że cena nie zawsze idzie w parze z jakością :) czasem tak, ale wysoka cena nie gwarantuje niczego :) jak przeglądaliśmy zespoły, to były chyba z 2 takie, co były droższe gdzieś o tysiąc od naszego, a nie podobały nam się wcale.. :P
ogólnie co do zespołu to jestem bardzo zadowolona z naszego - ceny szaleńczej nie mamy a mam taką trochę "pewność" że będzie fajnie i nie będziemy żałować tego wyboru :D
Natalia. napisal(a):edyne przy czym ja się upieram to ten krem z kury zamiast rosołu I właśnie w tym przykładowym menu mają rosół, ale podobno nie będzie dla nich problemu jeśli chcemy coś innego.

też nie wiem czy nie będziemy rozważać innej zupy niż tradycyjny rosół, choć szczerze to jakoś nie ma to dla mnie dużego znaczenia :) ale się pomyśli jeszcze :)
Natalia. napisal(a):wiecie co się dzieje z tematem 'nasze daty ślubu'? bo jakoś w ostatnim czasie nikogo nie dopisują

lisbeth się obija
racja, już dawno nie było aktualizowane.. mogłaby któraś z moderatorek podopisywać, w końcu trochę dat doszło nowych :P
napisał/a: nuuutella 2014-11-06 13:07
Natalia. napisal(a):Dobra muzyka i jedzenie to jest wg mnie podstawa udanego wesela.


i dobra wodka

Natalia. napisal(a):A tak odbiegając trochę od tematu, wiecie co się dzieje z tematem 'nasze daty ślubu'? bo jakoś w ostatnim czasie nikogo nie dopisują


z tych ktore sie zglosily tez? Jakos w sumie nie zwracam uwagi na ten watek... Moze adminka nie ma czasu



martah94 napisal(a):Natalia. napisał/a:
no właśnie, jestem tego samego zdania niestety porządne rzeczy kosztują.

chociaż z drugiej strony nie zawsze najdroższe znaczy najlepsze... a nawet często wcale tak nie jest


zgadzam sie, dlatego ustalilismy gorna granice ktora jestesmy w stanie zaplacic, a zespoly 4500+ nie wchodza w gre.
napisał/a: ~gość 2014-11-06 13:52
nuuutella napisal(a):dlatego ustalilismy gorna granice ktora jestesmy w stanie zaplacic, a zespoly 4500+ nie wchodza w gre.

a ten zespół Ci odpisał w końcu?

Jeszcze co do "mojego" foto to cenę ma 1700 (dzień ślubu + plener)
i dojazd ma w cenie do 100km, czyli akurat się łapiemy na styk :)
napisał/a: nuuutella 2014-11-06 14:24
Słoneczko92 napisal(a):nuuutella napisał/a:
dlatego ustalilismy gorna granice ktora jestesmy w stanie zaplacic, a zespoly 4500+ nie wchodza w gre.

a ten zespół Ci odpisał w końcu?

Jeszcze co do "mojego" foto to cenę ma 1700 (dzień ślubu + plener)
i dojazd ma w cenie do 100km, czyli akurat się łapiemy na styk


Nie, dzisiaj M. dzwonil drugi raz i dajemy mu czas do konca tygodnia.

Cena calkiem fajna a kamerzyste tez juz macie na oku?
napisał/a: ~gość 2014-11-06 18:32
nuuutella napisal(a):Cena calkiem fajna a kamerzyste tez juz macie na oku?

w ogóle się nie rozglądaliśmy za kamerzystą, bo najpierw stwierdziliśmy że nie chcemy, ale jak potem ponownie podjęliśmy temat, to rozważaliśmy czy jednak się nie zdecydować....
Na razie jest pod znakiem zapytania - nie szukaliśmy, bo jeszcze nie wiemy czy chcemy :P Przyjdzie czas decydowania się na fotografa to i o kamerze pomyślimy jeszcze ;) teraz i tak nie mamy czasu żeby działać
napisał/a: chrząszczyk 2014-11-06 21:46
Natalia. napisal(a):wiadomo, że nie można przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę ale np. na zespole czy DJ uważam, że nie ma co za dużo oszczędzać. Dobra muzyka i jedzenie to jest wg mnie podstawa udanego wesela.


Zgadzam sie z tym

Słoneczko92 napisal(a):eszcze co do "mojego" foto to cenę ma 1700 (dzień ślubu + plener)
i dojazd ma w cenie do 100km, czyli akurat się łapiemy na styk


my mamy 1600 i tez dojazd w cenie bo my wszystko bliziutko i koło siebie mamy

My kupilismy ten alkohol, o którym pisałam także to już mamy z głowy
napisał/a: martah94 2014-11-07 11:55
Natalia. napisal(a):ale np. na zespole czy DJ uważam, że nie ma co za dużo oszczędzać. Dobra muzyka i jedzenie to jest wg mnie podstawa udanego wesela.


Słoneczko92 napisal(a):Jeszcze co do "mojego" foto to cenę ma 1700 (dzień ślubu + plener)
i dojazd ma w cenie do 100km, czyli akurat się łapiemy na styk

Bierzecie?
napisał/a: Natalia. 2014-11-07 12:15
chrząszczyk napisal(a):My kupilismy ten alkohol, o którym pisałam także to już mamy z głowy

Super To już spory wydatek macie z głowy

A ja właśnie się dowiedziałam, że niestety nie załapałam się na stypendium naukowe :/ Uczelnia nie ma tyle środków co rok temu, więc na cały mój kierunek tylko 6 osób z najwyższą średnią dostanie. Jestem niesamowicie wkurzona, bo całe stypendium miało iść na wydatki związane ze ślubem - suknia, zaproszenia, winietki itd. Trzeba będzie zacisnąć pasa i odkładać z mojej malutkiej pensji.

A jak Wam, dziewczyny, dzień mija?
napisał/a: ~gość 2014-11-07 13:33
chrząszczyk napisal(a):My kupilismy ten alkohol, o którym pisałam także to już mamy z głowy

świetnie :D
hmm, może i my pomyślimy już o alkoholu, czy będziemy kupować wcześniej czy nie.. :) bo w sumie nie gadaliśmy o tym jeszcze :P
martah94 napisal(a):Słoneczko92 napisał/a:
Jeszcze co do "mojego" foto to cenę ma 1700 (dzień ślubu + plener)
i dojazd ma w cenie do 100km, czyli akurat się łapiemy na styk

Bierzecie?

możliwe :) tylko musimy się z nim spotkać najpierw ;)
Natalia. napisal(a):A ja właśnie się dowiedziałam, że niestety nie załapałam się na stypendium naukowe

kurcze, szkoda :( ja dopiero w przyszłym tyg. będę składać podania na oba stypendia (choć jakoś mam wrażenie że na żadne się nie załapię, ale wolę spróbować) . Moja ogarnięta uczelnia dopiero tydzień temu ogarnęła regulamin i resztę, więc wszystko będzie z opóźnieniem
Przydałaby się kasa, pójdzie w większości na utrzymanie się, ale pośrednio też podreperuje i ślubny budżet.. Mam nadzieję że jakoś się załapię jednak..
Natalia. napisal(a):A jak Wam, dziewczyny, dzień mija?

ciężko dziś na uczelni, ale przeżyłam, zdałam, tylko strasznie zmęczona jestem. Zbieram się do domu ma "dłuuugi" weekend......
Ale może nie rozpoczynajmy większej dyskusji o wszystkim - bo moderatorki będą krzyczeć :P
napisał/a: nuuutella 2014-11-07 19:38
chrząszczyk napisal(a):My kupilismy ten alkohol, o którym pisałam także to już mamy z głowy


fajnie fajnie, my chyba na poczatku przyszlego roku pomyslimy. Ciekawe w jakiej porze roku sa najtansze... i czy to w ogole ma jakis wplyw?

Natalia. napisal(a):A ja właśnie się dowiedziałam, że niestety nie załapałam się na stypendium naukowe U


to kiepsko... ale moze dacie rade

Słoneczko92 napisal(a):
Natalia. napisał/a:
A jak Wam, dziewczyny, dzień mija?

ciężko dziś na uczelni, ale przeżyłam, zdałam, tylko strasznie zmęczona jestem. Zbieram się do domu ma "dłuuugi" weekend......


udanego weekendu

Ja weekend mam tylko w niedziele w sumie, ale od wtorku minimum tydzien wolnego i spedze z narzeczonym caaaly tydzien. juz si enie moge doczekac
napisał/a: ~gość 2014-11-07 21:58
nuuutella napisal(a): Ciekawe w jakiej porze roku sa najtansze... i czy to w ogole ma jakis wplyw?

też mnie to zastanawia... jak któraś z Was jest zorientowana to podzielcie się wiedzą
nuuutella napisal(a):udanego weekendu

spędzam go z książkami :P ale dziękuję :)
Wam też dziewczyny życzę miłego weekendu!! :) :) :)
nuuutella napisal(a):Ja weekend mam tylko w niedziele w sumie, ale od wtorku minimum tydzien wolnego i spedze z narzeczonym caaaly tydzien. juz si enie moge doczekac

jak super :D :D :D aż zazdroszczę :P
na uczelni też masz wolne czy tylko w pracy? :)