Autor Wiadomość

szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza

AGULA I MIREK

Wysłany: 2009-01-29, 00:53    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
Witamy. Szukamy druzbe na 03.10.09

ula_jente

Wysłany: 2009-01-29, 06:47    szukamy dorego druzbe okolice nowego sacza
AGULA I MIREK napisał/a:

:wow: Drużbę? Przez internet?? Nie macie kogo poprosić na drużbę ze znajomych albo rodziny??

"Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie - słodki orzech twardy do zgryzienia - na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie."

Apple
she's like the Wind...

Wysłany: 2009-01-29, 07:21    szukamy dorego druzbe okolice nowego sacza
Cytat:

:065: 'drużba - świadek to przeciez powinien byc ktoś Wam bliski, kto Was zna :570: ..poproście o drużbowanie kogoś z rodziny, przyjaciół..

"jeśli chcesz wiedzieć co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią."
Oskar Wilde

repcak

Wysłany: 2009-01-29, 10:54   
nie no git pomysł na biznes, zaraz sobie ułożę biznes plan i założę jednoosobową firmę - Drużba na telefon

:shock: :shock: :shock:

Magda_86
Gość
Wysłany: 2009-01-29, 11:37    szukamy dorego druzbe okolice nowego sacza
repcak napisał/a:
Drużba na telefon

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ja cie piernicze ale ktos ma jazdy :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

AGULA I MIREK

Wysłany: 2009-01-29, 11:39   
nie chodzi o swiadka!!!! u nas jest taki zwyczaj że sie własnie wynajmuje drużbe(wodzireja) ktury prowadzi całe wesele. No chybabym nie chciał wynajmowac swiadka :olaboga:

MałaAgacia
Troszkę urosła - wszerz :D

Wysłany: 2009-01-29, 12:19   
AGULA I MIREK napisał/a:
nie chodzi o swiadka!!!! u nas jest taki zwyczaj że sie własnie wynajmuje drużbe(wodzireja) ktury prowadzi całe wesele. No chybabym nie chciał wynajmowac swiadka :olaboga:

To macie w Waszych stronach bardzo nietypowe nazewnictwo, wlasciwie to bedne nazewnictwo. druzba - to swiadek. Wodzirej to "pan od muzyki". Jabys napisal od razu "druzbe (wodzireja)" to by nikt nie ironizowal ...

Magda_86
Gość
Wysłany: 2009-01-29, 15:39    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
AGULA I MIREK, bardzo dziwne, cala moja rodzina pochodzi z poludnia i wiekszosc z nowego sacza i okolic i pierwszy raz w zyciu slysze takie okreslenie :shock: :roll:
Wodzirej to wodzirej a druzba to druzba

AGULA I MIREK

Wysłany: 2009-01-30, 20:27    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
:rotfl: Najwyraźniej nikt z was nie była na prawdziwym góralskim weselu gdzie najstarszy drużba „obgrywa” wszystkich gości i prowadzi wesele. Taki właśnie drużba jest wynajmowany!!!! Jakoś na tym forum http://www.gorlice.info.p...topic.php?t=481 nikt nie jest zaszokowany słowem-„drużba”.
:wow:

Magda_86
Gość
Wysłany: 2009-01-30, 21:14    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
Apple napisał/a:
skoro na innym forum ktoś już Wam pomógł to po co ten temat?
wlasnie....
AGULA I MIREK napisał/a:
Najwyraźniej nikt z was nie była na prawdziwym góralskim weselu gdzie najstarszy drużba „obgrywa”
nie wiem ale poczulam sie jak idiotka w tym momencie. jakby mi ktos chcial pokazac jaka jestem glupia :570: g:\

Apple
she's like the Wind...

Wysłany: 2009-01-30, 21:28    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
skoro na innym forum ktoś już Wam pomógł to po co ten temat?

"jeśli chcesz wiedzieć co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią."
Oskar Wilde

MałaAgacia
Troszkę urosła - wszerz :D

Wysłany: 2009-01-30, 21:33    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
AGULA I MIREK, Ah ta gwara 20 km wte czy we wte a słowo znaczy już coś zupełnie innego. W każdym razie dobrze jest się czegoś nauczyć...

repcak

Wysłany: 2009-02-01, 00:06    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
AGULA I MIREK napisał/a:
:rotfl: Najwyraźniej nikt z was nie była na prawdziwym góralskim weselu gdzie najstarszy drużba „obgrywa” wszystkich gości i prowadzi wesele

a to nie lepiej wytłumaczyć dokładnie o co chodzi a nie zgrywać ważniaka i wszystkowiedzącego? :roll:

powiedz mi, skąd powiedzmy ktoś z mazur lub znad morza ma wiedzieć, że w górach istnieje taka instytucja weselna? :-/

lesiu

Wysłany: 2009-03-10, 15:00    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
AGULA I MIREK, witam serdecznie. tu masz namiaru na dj + wodzireja z włąsnym sprzetem. z tego co wiem to wspolpracuje z restauracja pod kopcem koszciuszki wiec wydaje mi sie ze jednak warto go polecic. 512 55 66 21 pytac o pana Wojtka. pozdrawiam serdecznie

blackmantra

Wysłany: 2009-03-12, 08:44    szukamy dorego druzbe- wodzireja- okolice nowego sacza
www.wodzirej.eu - my będziemy korzystać z ich usług, byłam na imprezie prowadzonej przez jednego z ich pracowników i było super! :) Polecam bardzo bardzo! :)

Odpowiedz do tematu