Śluby 2015

napisał/a: justyna222 2012-06-08 21:05
hej:) ok miesiąc temu mój Skarb mi się oświadczył ! powoli zaczynamy powaznie rozmawiac na temat slubu i wesela ;) po burzliwych negocjacjach ustaliliśmy, że bedzie to czerwiec 2015 :) (osobiście byłam za 2014, ale dalam sie przekonac)
potrzebuje inf :
1. jaką sale weselna polecacie?
2. jakie sa ceny za osobe w poszczególnych salach?
slyszalam, ze sale nalezy rezerwowac ok 2, 3 lata wczesniej... dlatego licze na Wasza pomoc :)
napisał/a: kate1775 2012-06-08 21:09
justyna22, Jak dla mnie zbyt odległy termin aby coś planować. Matko toż to 3 lata....

Ja płaciłam za talerzyk 130 zł

Sale rezerwowałam 10 miesięcy przed i zespół też
napisał/a: ~gość 2012-06-08 21:17
justyna22, tez mi sie zdaje ze 2015 to zbyt odlegly termin szczegolnie zeby mowic o cenach bo wszystko z roku na rok idzie w gore... no i mysle ze 2 lata szybciej planowac to mozna i napewno sie fajny termin znajdzie ;)
napisał/a: justyna222 2012-06-08 21:18
byc moze to odlegly termin, ale tak jak pisalam - dobra sale , w dobrym terminie nalezy rezerwowac juz 2, 3 lata wczesniej (moja siostra rezerwolala sale w odporyszowie 27 mies wczesniej...) poza tym ja nie chce od razu tam jechac i placic chce sie zorientowac, zeby powoli wszystko zaplanowac.
napisał/a: kate1775 2012-06-08 21:43
justyna22, Jak mam Ci dziewczyno poradzić salę skoro nie wiem skąd jesteś. Co z tego,że Ci polecę salę w Gdańsku jak Ty jesteś z Zakopanego. ... Powinnaś najlepiej wiedzieć, jakie sale masz w okolicy. Pojechać, obejrzeć, pogadać z właścicielem, bo on raczej wie najlepiej wsio

Dodam jeszcze, że za 3 lata lokal może splajtować, wiec też pewności nie masz, że odbędzie się tam wesele
napisał/a: justyna222 2012-06-08 22:14
kate1775, Ty moglas rezerwowac sale 10 mies wczesniej, bo terminy w maju nie sa tak rozchwytywane jak np w czerwcu (przynajmniej w moich okolicach) .
i jeszcze raz powtarzam! nie mam zamiaru rezerwowac juz lokalu i placic za niego! chcialam sie tylko ZORIENTOWAC (!) ile takie wesele kosztuje... chcialam miec tylko rozeznanie, poniewaz my na wesele chcemy uskladac sami (nie chcemy obciazac tym rodziców)
ale widze, ze nie mam co liczyc na zyczliwa pomoc przynajmniej z Twojej strony...

zgodze sie - lokal w ciagu 3 lat moze splajtowac... a w ciagu 10 mies moze sie np spalic, wiec nie ma co gdybac...

opuszczam to forum. dziękuję.
napisał/a: kate1775 2012-06-08 22:19
justyna22, Strasznie nerwowa jesteś dziewczyno...
Nadal nie kumasz,że nie wiem skąd jesteś.

Polecam Ci,np Santanę w Białymstoku czy Rydzewskiego w Ełku... zrobisz tam wesele?
Pewnie nie, bo jesteś z innego regionu Polski. Jak mam coś Ci dziewczyno polecić jak nie wiem w jakiej stronie kraju
napisał/a: justyna222 2012-06-08 22:24
bo dołączając do forum miałam nadzieję, ze uzyskam jakieś inf... niestety trafiłam na Ciebie...

sama wkurzylabys sie, gdyby ktos w pewien sposob krytykowal Twoje marzenia...
byc moze jestem nerwowa , za to ty jestes niemiła ...

nie chciałas pomoc i nie miałas zamiaru nic wnosic do tematu, to sie nie udzielaj. Wszystko...
napisał/a: ~gość 2012-06-08 22:26
A poza tym, ceny w 2015 to jak wróżenie z fusów... Trudno nawet szacować, ile wzrosną ceny usług. A może będzie mniejszy popyt i ceny spadną?
napisał/a: kate1775 2012-06-08 22:28
justyna22, Brak mi słów
napisał/a: chasia 2012-06-08 22:31
justyna22,
troche chyba przesadzasz...
wpadłąś na forum, żądasz informacji a my nawet nie wiemy skąd jesteś...
ja też Ci mogę polecić fajną salę w Toruniu - urządza Cię to?

Przewidywanie na 3 lata do przodu to jakiś kosmos.
napisał/a: justyna222 2012-06-08 22:33
o masakra... ale czy ja Was prosze o to, zebyscie podaly mi ceny co do zlotowki???? Chryste... ja zdaje sobie sprawe, ze ceny za 3 lata moga spasc ale i moga wzrosnac... ale za 2 lata nie moga???? no blagam Was... przyjął się głupi stereotyp ze slub nalezy planowac co najwyzej 2 lata przed... a jesli ktos planuje 3 lata wczesniej to nalrezy go skrytykowac.... bez sensu...

kate1775, mi juz sie nawet nie rozchodzi o to, ze nie polecilas mi sali... ale o to w jaki sposob piszesz...