Szybkie wesele - kolejne internetowe oszustwo??

napisał/a: PatrykMicho 2014-04-28 15:30
Witam,
Kilka dni temu natknąłem się w sieci na stronę internetową, gdzie rzekomo można zamówić wolne terminy weselne. Sprawa jest o tyle ciekawa, że jak macie przykładowo brać ślub za 2 miesiące, a nie macie jeszcze kapeli, sali czy chociażby kamerzysty, to możecie zlecić za zadanie znalezienie tego co potrzebujecie na szybko i sprawa gotowa. To samo jest zresztą w drugą stronę gdy chcexie sprzedac uslugę weselną. Można wypełnić szybki formularz, wpisać jakieś tam dane i podesłać. Co o tym sądzicie? Nie jest to kolejny sposób na naciąganie ludzi? Na stronie nie widzę wyraźnego regulaminu, ale nie sądzę że taka usługa jest bezpłatna.

Pozdrawiam,
Patryk
napisał/a: MaciekNowakow 2014-04-29 14:52
@Patryk. Widzę jesteś nowy :) Tak samo jak ja. Witam zatem wszystkich forumowiczów.
Wiesz, sprawa z takimi terminami to ciekawa rzecz. Wiesz ile par odkłada swoje wesela? Wtedy zwalniają się sale, samochody czy też właśnie zespoły. Z jednej strony jest to ciekawy sposób na "pomoc", ale z drugiej też pewnie nie jest to darmowe. Jak się ta strona nazywa?
napisał/a: Valkiria_ 2014-04-29 14:54
Tak żenującego spamu dawno nie bylo...
napisał/a: joannanlewicka 2014-04-29 15:13
@Patryk.
Kilka miesięcy temu moja znajoma natrafiła na coś w styli wesele last minute i załatwiła sobie kapelę. W jej przypadku koszt tej operacji wyniósł 15% tego, co zapłaciła zaliczki kapeli, czyli de facto 30(!!!)złotych. Powiem szczerze, że takie strony to dobre rozwiązanie. Moja kumpela właściwie sama jest sobie winna, bo jak można czekać na wynajem kapeli kurde do 2 miesięcy przed ślubem? Dobra sprawa z takimi stronami. Na pewno właściciele mają z tego kase.
napisał/a: MaciekNowakow 2014-04-29 16:10
@Valkiria_ - to ze jestes szczęśliwą małzonką, pozwala Ci na komentowanie w taki sposób czyjegoś wpisu?
Typowe dla Polaka - nie pomoże, tylko dziwnie (kolokwialnie rzecz ujumjąc) komentuje.
Nie rozumiem takiej dziwnej ludzkiej maniery...
napisał/a: Valkiria_ 2014-04-29 16:14
Nie rozumiem tworzenia kilku profili tylko po to, żeby zaraz wrzucic magiczną reklamę jakiejs firmy ktora zrobi człowiekowi dobrze nawet gdy ten tego nie potrzebuje o_O a tak w ogóle to sie zamykam bo nie gadam ze spamem.
napisał/a: MaciekNowakow 2014-04-29 21:31
Valkiria_ - nie wiem po co kogoś oskarżać o coć, czego nawet nie było. Forum jest po to by wymieniać sie doświadczeniami a nie pot o by negować czyjekolwlek wypowiedzi. Nikt nie wspomniał nawet o jakiejkolwiek nazwie firmy. Wskaż więc jedno miejsce, gdzie padła - jak to nazwałaś - magiczna nazwa firmy, no wskaż?
napisał/a: PatrykMicho 2014-05-01 11:57
@MaciekNowakow I @joannanlewicka - troche mnie nie było, sprawy rodzinne, pracowe, ehh, życie...

Już odpowiadam:
@MaciekNowakow - ta strona to Weselne-Lastminute.pl, nie puszczam linka, bo ktoś oskarzy znowu o kryptoreklamę, a ja tylko odpowiadam na pytania ;)

@joannanlewicka - wiesz, że oprócz strony Weselne-LastMinute, też jest Fotograf-LastMinute, Wideo-LastMinute i Zespol-LastMinute? tak jak Twoja kumpela, która zaoszczędziła swój czas i załatwiła sobie szybko zespol.Wiecie, dla ogos kto ma dużo zadań przed weselem,takie rozwiązanie to super sprawa, oddajesz w zasadzie komus innemu znalezienie kogos kto filmuje, gra, robi zdjęcia wg Twoich wytycznych, wiem, jak moi znajomi, ktorzy nbrali slub, ile mieli pracy z tym, a tak robi to ktos inny, doslownie za grosze, jesli nie za darmo,bo nie wiem ile to kosztuje (do konca IV byla promocja za 0zł, tak napisane bylo w regulaminie).

Dla mnie super sprawa, co o tym sądzicie?
napisał/a: romenai 2014-05-03 15:48
hahahaha, ciekawa inicjatywa
moja znajoma, jak rezygnowala ze ślubu to dala ogłoszenia na lokanym portalu ogłoszeniowym po prostu: [reklama usunięta] - było ok, bardzo szybko "rozdawała" wszystkie podpisane wcześniej kontrakty. Jakoś chyba nie ma z tym problemu, by odstąpić salę lub zespół. Ja jednak uważam, że usługi z taiego portalu na szybko mogą być marnej jakości.
napisał/a: PatrykMicho 2014-05-17 09:15
@wanusiowa - zgadza się, jak dla mnie tez ciekawa. wszytsko zalatwisz za jednym razem. nie tam jakies oszustwo.
bo wiesz o co chodzi, ktoś to załatwi za Ciebie. gdy odwołujesz wesele mało ci stresów, żeby sie jeszcze czyms takim bawić. Po prostu. jak ktos to moze zrobić za Ciebie?
Ile czasu trwało załatwianie tych spraw Twojej koleżance? pewno trochę to trwało, hmmm?

Pozdrawiam,
Patryk
napisał/a: Norbert717 2014-05-22 09:09
Teraz powstaje bardzo dużo takich. Trzeba być czujnym i zawsze sprawdzać z kim nawiązuje się współpracę.

Pozdrawiam
Norbert - [mod:reklama usunieta
napisał/a: E-kwiaty 2014-05-26 17:34
To ciekawe bo nigdy o czymś podobnym nie słyszałam,więc chętnie dowiem się szczegółów. Wygląda na profesjonalne,jednak nie wiem jak ma się to do praktyki,jeżeli ktoś korzystał to warto byłoby poznać opinię na ten temat.