wino na weselu

napisał/a: ritex 2014-01-08 17:10
W maju 2014 roku zostanę szczęśliwą mężatką. Powoli zaczynamy rozglądać się z narzeczonym za alkoholem, który będzie na naszym weselu. O ile z wódką raczej nie mamy problemu, to sen z powiek spędza nam wino. Z góry mówię, że nie smakuje nam Carlo Rossi, Kadarka czy Fresco. Koleżanka doradzała nam wino Tamaya http://sklep-wina.pl/56,tamaya-varietal-carm-n-re.html . Spróbowałam- smakuje mi , jednak nie wiem czy spodoba się ono Gościom. Czy ktoś z was miał może na weselu to wino?
napisał/a: werdina 2014-03-14 10:58
Ni znam. Ale te które wymieniłaś też nie są dobre. Ja kupuje wino w lidlu - moim zdaniem mają bardzo dobre wina. Ogólnie u mnie na weselu raczej wina nie będzie, zdecydowaliśmy że tylko Weselna wódka, poza tym znaleźliśmy wódkę w bardzo fajnych butelkach - Polanina wódka, że chciałabym żeby ona królowała na stołach.
napisał/a: sylwuchafl 2014-03-29 17:03
Weronnka napisal(a):Ni znam. Ale te które wymieniłaś też nie są dobre. Ja kupuje wino w lidlu - moim zdaniem mają bardzo dobre wina. Ogólnie u mnie na weselu raczej wina nie będzie, zdecydowaliśmy że tylko Weselna wódka, poza tym znaleźliśmy wódkę w bardzo fajnych butelkach - Polanina wódka, że chciałabym żeby ona królowała na stołach.

Moim zdaniem wino jednak na weselu powinno być, jako opcja co do wódki. Sama Weselna - świetny wybór.