Zespół na wesele w 100% dobry

napisał/a: nelciaa 2014-08-18 10:58
Witajcie

Poszukuję zespołu na wesele, który będzie naprawdę świetnie grał i śpiewał, a co najważniejsze żeby miał [glow=red:ed3542a01f]super kontakt z gośćmi[/glow:ed3542a01f], aby goście nie chcieli wychodzić do domu. Bardzo mi zależy aby obejrzeć nagranie, ponieważ zespoły często pokazują najlepsze urywki z wesel gdzie nie słychać jak śpiewają. Termin mamy na 18 kwietnia 2015 roku, więc coraz mniej czasu...

powtarzam temat po raz setny, ale wydaję mi się, że często zespoły same się tutaj promują, komentarze jaki to super zespół, a jak przychodzi co do czego kaszanka na maksa, dla tego też nie chcę angielskich piosenek w 99 % tylko polskie, bo wtedy widać czy ktoś umie śpiewać, a angielski często jest kaleczony.
napisał/a: gabri 2014-08-19 10:10
Nela.Z napisal(a):Witajcie

Poszukuję zespołu na wesele, który będzie naprawdę świetnie grał i śpiewał, a co najważniejsze żeby miał [glow=red:071175af83]super kontakt z gośćmi[/glow:071175af83], aby goście nie chcieli wychodzić do domu. Bardzo mi zależy aby obejrzeć nagranie, ponieważ zespoły często pokazują najlepsze urywki z wesel gdzie nie słychać jak śpiewają. Termin mamy na 18 kwietnia 2015 roku, więc coraz mniej czasu...

powtarzam temat po raz setny, ale wydaję mi się, że często zespoły same się tutaj promują, komentarze jaki to super zespół, a jak przychodzi co do czego kaszanka na maksa, dla tego też nie chcę angielskich piosenek w 99 % tylko polskie, bo wtedy widać czy ktoś umie śpiewać, a angielski często jest kaleczony.


A skąd klikasz???:D Może ułatwi to odpowiedź, poszukaj też np na YT dem zespołów z twojej okolicy - prawie wszystkie zespoły udostępniają też swoje dema więc będziesz wiedzieć jak grają.
napisał/a: nelciaa 2014-08-19 10:47
woj. dolnośląskie, ale może być zespół z innego województwa

Sprawdzałam zespoły na YT, tylko że ich dema są najlepszej jakości nagrywane w studio bądź najlepsze urywki z wesela np przy piosence " Ona tańczy dla mnie" gdzie wiadomo, że większość ludzi bawi się przy niej. Jak byłam na spotkaniu z jednym zespołem pokazali płytę z wesela,wszystko super extra już byłam pewna, że ich wezmę ale jeszcze dla pewności, pożyczyłam od koleżanki płytę z wesela gdzie też grał ten zespół. Porażka, fałszowali dziwne piosenki grali. To są duże pieniądze, dlatego też chciałabym być w 99% pewna tego zespołu.
napisał/a: dawid0kozlow 2014-08-27 19:09
U mnie na weselu grał zespół muzyczny [mod:reklama usunięta] ], goście świetnie się bawili do późnych godzin rannych. Zespół profesjonalny, kulturalny, można się dogadać, i cena z tego co pamiętam też w sam raz. Polecam.
napisał/a: nightlight1 2015-10-27 08:30
zapraszam do skorzystania z usług zespołu
[mod:reklama usunieta]