Nauki przedmałżeńskie

napisał/a: Vanilia1 2015-01-05 11:22
U nas pytań niewygodnych nie było na naukach, tam raczej były wspólne konwersacje, albo jakieś zadania z całą grupą, albo jakiś wykład. W poradni mailiśmy indywidualne zajęcia tylko my z mężem i panią która sie tym zajmowała, więc raczej było swobodnie i nawet śmiesznie a przede wszystkim opowiadała o jak stosować npr więc akurat słuchałam z zainteresowaniem bo w sumie zawsze czegoś się nauczyć można.

Nadiya napisal(a):Jak wredny ksiądz to i rozgrzeszenia z tego powodu może nie udzielić.

oj tak :P
napisał/a: b.b. 2015-04-22 10:44
hej!
Widzę temat nauk :)
Poszukujemy z narzeczonym jakichś fajnych nauk dla siebie.
Czy jest tu ktoś z Lublina? Może ktoś był u Dominikanów w Lublinie i może mi coś powiedzieć o tych spotkaniach?
Albo poleci inne miejsce? Szukam takich nauk z których naprawdę można skorzystać.
napisał/a: Blanka:) 2015-04-22 13:00
b.b., nie byłam akurat na naukach, ale słyszałam pozytywne relacje o Wieczorach dla zakochanych i u dominikanów, a też ten ojciec, który za nie odpowiada jest fajny
napisał/a: b.b. 2015-04-22 16:29
Blanka:) napisal(a):b.b., nie byłam akurat na naukach, ale słyszałam pozytywne relacje o Wieczorach dla zakochanych i u dominikanów, a też ten ojciec, który za nie odpowiada jest fajny


dzięki :)

ktoś jeszcze?
napisał/a: jarekbe 2015-05-26 16:29
widzę, że dominikanie mają obłożenie na nauki przedmałżeńskie i to bardzo dobrze - ja niespecjalnie chodzę do kościoła, ale akurat u nich msze święte są bardzo... nie wiem jak to powiedzieć normalne.
napisał/a: junaaa 2017-11-23 17:25
Czy nadal są możliwe nauki weekendowe albo inne 'skrócone'? Słyszałam, że w lipcu tego roku coś się zmieniło i już nie można takich organizować, a bardzo by nam z narzeczonym zależało na sprawnym ich odbyciu :O