Autor Wiadomość

długość stosunku??

Rafał1989

Wysłany: 2009-05-19, 13:39    długość stosunku??
Jak długo sie kochacie u mnie tak srednio ok 20 minut pare razy z 45 min a u was jak to wygląda??acha i ile srednio pozycji robicie w tym czasie??

doris85

Wysłany: 2009-05-19, 15:16    długość stosunku??
Wydawało mi się, że w seksie chodzi o coś innego...ale może się mylę :roll:

karola20

Wysłany: 2009-05-19, 15:41    długość stosunku??
hej,mozecie mi napisac dlaczego jak sie kocham z mezem nasz stosunek nie trwa dluzej niz 5 min?bardzo bym chciala zeby trwal dluzej tylko nie wiem jak to zrobic :-(

Rafał1989

Wysłany: 2009-05-19, 15:45    długość stosunku??
wiesz ja tez miałe pare seksów po 5 min a kolezanko wyzej oboje macie orrgazmy?? moze poprostu za szbybko on wykonuje swoje i ruchy??

karola20

Wysłany: 2009-05-19, 16:01    długość stosunku??
mamy orgazmy,ale chcialabym zeby nasz stosunek trwal dluzej.Po czesci masz racje szybko wykonuje ruchy ale mnie to bardzo podnieca.Kochamy sie bardzo czesto i nie rozumiem dlaczego tak szybko dochodzi... :-( nie wiem jak to zmienic czy to z mojej winy tak sie dzieje?

Rafał1989

Wysłany: 2009-05-19, 16:12    długość stosunku??
no to zrobćie tak trochę szybko puzniej zwolnijcie ja robie tak, szybko szybko puznije wolniej a puzniej wolno ale mocno sprubujcie tak moze cos da ja sie tego nauczyłem na początku raz dwa i było koniec ale nauczylismy sie siebie i dalej sie uczymy.powodzenia

karola20

Wysłany: 2009-05-19, 16:33    długość stosunku??
dzieki wielkie za pomoc sprobujemy i zobaczymy jaki bedzie rezultat :-) pozdrawiam ;-)

monisiabyd
Gość
Wysłany: 2009-05-29, 14:24    długość stosunku??
a u mnie to minimum godzina, choc czasami jak mamy malo czasu to ok pol a jak wiecej to ok 1,5-2 he he no ja czasami wole krocej ale czego sie nie robi dla faceta;) a pozycji robimy chyba ze 100 zmieniamy je co kilka minut

prince15

Wysłany: 2009-05-29, 19:50   
Jak widac seks to nie taka prosta sprawa, a wydawałoby się inaczej.

monisiabyd może więcej gry wstępnej, więcej podniecenia - lepsze efekty

karola20 musicie popracować, albo jakieś wspomagacze (kremiki na opóźnienie)

A wam wszystkim polecam planszowe gry erotyczne, mase zabawy i rozrywki przesycone erotyzmem (z moją małżonką kupiliśmy kiedyś na allegro i przyznam się szczerze - nigdy nie dograliśmy do końca :-P )

rockon

Wysłany: 2009-05-30, 19:20    długość stosunku??
Cytat:
a u mnie to minimum godzina, choc czasami jak mamy malo czasu to ok pol a jak wiecej to ok 1,5-2

Piszesz o seksie czy wszystkim razem (gra wstępna, pieszczoty itd) ?

mała_czarna

Wysłany: 2009-05-30, 19:57    długość stosunku??
rockon napisał/a:
Piszesz o seksie czy wszystkim razem (gra wstępna, pieszczoty itd) ?

Przecież gra wstępna, pieszczoty - to wszystko składowe seksu.

rockon

Wysłany: 2009-05-31, 14:10    długość stosunku??
Składowe dobre seksu, ale nie są seksem samym w sobie. Przynajmniej w moim rozumieniu. Mniejsza z tym, nie zrozumiałem Cię do końca dlatego chciałem się upewnić ;) Myśl o 2h stosunku była dla mnie straszną wizją :D

ania83

Wysłany: 2009-05-31, 20:46    dopalacz
A probowaliscie kiedys takich srodkow jak [Mod: reklama usunięta]? lub inne? Ja czasami sama kupuje mojemu tygryskowi [Mod: reklama usunięta] w tabletkach lub w zelu. Ma dzialanie podobne do [Mod: reklama usunięta], daje mu 1/3 tabletki i mozemy brykowac cala noc. Na poczatku moj mis mial problemy z przedwczesnym wytryskiem - kilka minut zabawy i po sprawie. Teraz juz jest duzo lepiej, a kiedy mamy specjalne okazje to bieze 1/3tabletki lub saszetke z żelem i cała noc mozna sie bawic. Jak raz dojdzie to minuta - dwie i dalej mozemy sie kochac. Fajna sprawa, ale wszsytko z glowa. Ja kupuje cos takiego na stronie [Mod: reklama usunięta], ale w necie sporo tego jest. Tam mam akurat sprawdzone. Czy ktos z was probowal? Jakie byly wasze wrazenia:?>
buzka :)

barca.fan

Wysłany: 2009-06-04, 19:18    Re: długość stosunku??
rockon napisał/a:
Myśl o 2h stosunku była dla mnie straszną wizją :D

Zgadzam się z Tobą. Chyba mało kto by tyle wytrzymał? Ale ta rozmowa o długości stosunku wydaje mi się bezsensowna. Bo chyba to sprawa indywidualna? Jak wszyscy będa pisać, że uprawiają seks godzinę, to się pozostali teraz będą spinać, żeby dobić do tej godziny? Bo jak nie to coś jest nie tak? Ludzie wyluzujcie! Seks to ma być przyjemność a nie jakieś kurde maratony. Sic

Odpowiedz do tematu