Autor Wiadomość

pomysł na rocznice

kinia8906

Wysłany: 2010-06-04, 14:05    pomysł na rocznice
Postanowilam was sie poradzic bo moze cos ciekawego mi podsuniecie:) Niedlugo bedziemy obchodzic rocznicę bycia razem,bedzie to nasza 3 rocznica wiec chcialabym żeby to byl ciekawy dzien:) Nie mam zabardzo pomyslu na prezent ani na to jak mozna jakos nadzwyczajnie spędzic tak wazny dzien.Ostatnie nasze rocznice nie byly specjalnie fajnie a to dlatego ze pierwszą rocznicę spędzilismy osobno poniewaz skarbek byl akurat wtedy w wojsu:( a w drugą bylismy poprostu na kolacji.Tym razem chcialabym sama cos zorganizowac i jednoczesnie sprawic miłą niespodzianke miśkowi.Będe wdzięczna za wszystkie podpowiedzi:)

Izaczek
Gość
Wysłany: 2010-06-04, 21:40    pomysł na rocznice
w drugą byliscie na kolacji w jakijs knajpce czy tam restauracji? to moze teraz piknik na swiezym powietrzu? w jakims ustronnym miejscu ? :) kocyk, winko.. wieczor.. blask ksiezyca..
ehh.. taki romantyczny klimacik mi sie wyobrazil :)

camille
2 serca w środku, jedno na zewnątrz

Wysłany: 2010-06-04, 21:45    pomysł na rocznice
kinia8906, jeżeli nie mieszkacie razem to możesz wynając pokój w jakimś fajnym hoteliku i spędzić z ukochanym romantyczny wieczór na kolacji ale tylko we dwoje, podanej do hotelowego pokoju, zależy oczywiście jaki budżet chcesz na to przeznaczyć, bo tu trzeba by liczyć kilka stówek...
jeżeli nie chcesz wydawać za dużo kasy to pomysł Izaczek, też wydaje się fajny o ile oczywiście pogoda dopisze, i straż miejska w piciu winka pod gołym niebem nie przeszkodzi ;-)

kinia8906

Wysłany: 2010-06-05, 09:08    pomysł na rocznice
camille napisał/a:
i straż miejska w piciu winka pod gołym niebem nie przeszkodzi

hehe a to by dopiero byla pamiętna rocznica :radocha:
z tym piknikiem to nie jest zły pomysł:) Hmm....

patrysia1101

Wysłany: 2010-06-06, 14:02    pomysł na rocznice
Ja mam 27.06 I rocznicę ślubu i wpadłam na pomysł aby w dniu rocznicy zabrać męża na przelot samolotem (lot widokowy :) ). Ostatnio go podpytałam czy chciałby sobie tak polecieć samolotem a on ze jakby miał okazję to chętnie by się tak przeleciał :) . Nie wiem czy to dobry pomysł, ale na lepszy na razie nie wpadłam :)

agata111

Wysłany: 2010-06-06, 14:24    Re: pomysł na rocznice
Ja przygotowalam kolacje chlopakowi na walentynki na rocznice rownie dobry pomysl moim zdaniem zrobilam mu niespodzianke w postaci świeczek byl bardzo zaskoczony dołączam zdjęcie ;) POLECAM!!!!

[ Dodano: 2010-06-06, 14:26 ]
lub polecam tą stronę http://www.wyjatkowyprezent.pl

e9657dc4bc.jpeg
Plik ściągnięto 435 raz(y) 27,47 KB

beatka950

Wysłany: 2010-06-06, 15:50    pomysł na rocznice
patrysia1101, Na pewno będzie zachwycony ;-) Świetny pomysł :-D Bardzo mi się podoba :one: :one:
agata111, rewelacja :serce:

kinia8906

Wysłany: 2010-06-08, 16:58    pomysł na rocznice
agata111 napisał/a:
agata111
rewelacja:)

[ Dodano: 2010-06-08, 17:00 ]
super pomysl z tymi świeczkami! Świetnie to wygląda:)

Zdepresjonowana
Gość
Wysłany: 2010-06-08, 17:07    pomysł na rocznice
a ja mam dwa pomysly- pierwszy to zorganizowac fajny wyjazd na weekendzik w jakies fajne miejsce... jako warte zobaczenia miejscowki- ladne a zarazem romantico i niezbyt tlocznie, polecam wisłe i szklarska porebe... :) ceny noclegow naprawde nie sa powalajace, a moze odpoczac i naladowac baterie na takim wyjezdzie.

no i opcja nr dwa- wspolny prysznic, pozniej wlasnorecznie przygotowana kolacja ze swiecami w sypialni (koniecznie jego ulubione danie), jakis symboliczny upominek na pamiatke tego czasu spedzonego razem i........
ekstra mega super [Mod: pip-pip] do bialego ranca :D :D

kinia8906

Wysłany: 2010-06-14, 15:56    pomysł na rocznice
wyjazd mamy zaplanowany troche wczesniej ale to taki wakacyjny wyjazd,nie powiązany z rocznicą i jest to duzo wczesniej:/ Wiec na drugi wyjazd nie ma raczej szans:/ Nie mieszkamy tez razem wiec to duzo utrudnia:(

karlanka
Gość
Wysłany: 2010-06-14, 21:18    pomysł na rocznice
Autorko dlaczego chcesz byc facetem??? to jest zduzgocące, ty chcesz swojego narzeczonego zaprosic na kolacje, chcesz mu zrobic wysmienite danie przy swiecach- oczy stają dęba... przeciez facet jest od tego aby zabral swoją kobeite na romantyczną kolacje tym bardziej w rocznice zwiazku... dlaczego twoj facet nie mysli o tym aby cie gdzies zabrac, tylko ty myslisz za niego? nie badz facetem bo to zle wrozy dla zwiazku, to ona ma sie postarac aby cie zabrac w romantyczne miejsce a nie ty, moj facet by mi na to nie pozwolil abym to ja "miala jaja" i myslala o naszej rocznicy czy o przygotowaniu specjalnie dla niego kolacji- od tego jest on aby mi zapewnil romantyczny wieczor, autorko tylko pozniej nie narzekaj ze on nie bedzie mial do ciebie szacunku jak chcesz dla niego byc dla niego wczęcz idealna, miej szacunek do siebie do swojej kobiecosci

basia1125

Wysłany: 2010-06-14, 22:01    pomysł na rocznice
My bylismy na nasze dwie rocznice ślubu w wesolym miasteczku :lol:

Nasz Aniolek w Niebie 6.02.2009.

Kocham moja Suzi

Izaczek
Gość
Wysłany: 2010-06-15, 01:06    pomysł na rocznice
karlanka napisał/a:
moj facet by mi na to nie pozwolil abym to ja "miala jaja" i
alez robienie kolacji jest bardzo kobiece przeciez :P nie wiem czemu karlanko wydaje Ci sie ze w ten sposob kobieta "ma jaja".. wyraza swoja kobiecosc i milosc do mezcyzny przez zrobienie mu czegos najpyszniejszego na swiecie.. swoja kobieca reka dekoruje, wklada w to serce..
jest to malo meskie zajecie.. IMO :)
dobranoc

kinia8906

Wysłany: 2010-06-15, 14:31    Re: pomysł na rocznice
[quote="karlanka"]Autorko dlaczego chcesz byc facetem??? to jest zduzgocące, ty chcesz swojego narzeczonego zaprosic na kolacje, chcesz mu zrobic wysmienite danie przy swiecach- oczy stają dęba... przeciez facet jest od tego aby zabral swoją kobeite na romantyczną kolacje tym bardziej w rocznice zwiazku...

heheheh chyba Ci sie cos pomylilo:) On tez juz mysli nad tym dniem ale ja tez chce dac cos od siebie.Dlaczego mam być damusią która czeka na gotowca,nie wkłada nic w związek?? Przeciez facet tez powinien czuc ze mi na nim zalezy.Na kolacje go zapraszac nie bede ale chce mu tez sprawic jakąś radosc.On mi daje kwiaty bez okazji to ja w nasze święto chce cos dac od siebie.Wydaje mi sie,ze rocznice obchodzi dwoje ludzi :lol: mam racje?:)

Wysłany: 2010-06-15, 21:33    pomysł na rocznice
kinia8906 napisał/a:
Dlaczego mam być damusią która czeka na gotowca,nie wkłada nic w związek??
bo karlanka wyznaje taki typ związku i tak musi być ;)

Odpowiedz do tematu