punkt g u mezczyzn

napisał/a: kita23 2010-06-15 18:26
jak sprawić facetowi dużo przyjemnośc poprzez pieszczenie jego pupci ?? ;d ja np całuje i lize posladeczki bo lubie :) no i keidys probowalam paluszkiem cos tam ale sie boje ;p ze go zaboli ., a czytałam w internecie ze meski punkt g to prostata i wlasnie tam trzeba gdzies szperac. :D

ale jak to dokladnie robic??
napisał/a: ~gość 2010-06-15 19:25
męski punkt G to prostata? hmmm..
nie wydaje mi sie, zeby każdy facet miał punkt G, wiec to nie moze byc prostata :P
to by bylo niesprawiedliwe jakby kazdy mial, a kobieta nie kazda ma.. ooo
napisał/a: Nadiya1 2010-06-15 21:27
kita23 napisal(a):ze meski punkt g to prostata i wlasnie tam trzeba gdzies szperac.

Hmmm... Znajduje się to między jądrami a odbytem- tam powinnaś szperać :D.
Mówi się, ze mężczyźni punktu G nie mają ale mają tylko tak do końca nie wiem czy punktem G jest właśnie to co napisałam :P . Wiem jedynie, że jak tam "poszperam" faceta to bardzo go to kręci :D. I wcale nie grzebię mu w pupie, bleee...

Izaczek, a prostatę ma każdy facet więc jeśli to teoretycznie jest PUNKT G faceta to wychodzi na to, ze każdy go ma :P
napisał/a: ~gość 2010-06-15 21:55
Journeyman(ka) napisal(a):Izaczek, a prostatę ma każdy facet więc jeśli to teoretycznie jest PUNKT G faceta to wychodzi na to, ze każdy go ma :P
no wiem ze kazdy.. :P dlatego napisałam powyzej .. ze jesli wydaje mi sie ze nie kazdy facet ma punkt G to nie moze to byc prostata :P :P :P odwrotny tok rozumowania przeprowadzilysmy..
kita23, a z tą prostatą.. to w przypadku mojego D. wystarczy poprostu delikatnie uciskac i tak jakby rozmasowywac.. i na zewnatrz.. nigdzie paluszkow mu nie wkładam.. on odplywa.. szczegolnie w polaczeniu z oralem :)
napisał/a: sorrow 2010-06-15 22:03
Jak tam paluszkiem dobrze poszperasz, to z pewnością trochę G znajdziesz .
napisał/a: ~gość 2010-06-15 22:37
sorrow napisal(a):Jak tam paluszkiem dobrze poszperasz, to z pewnością trochę G znajdziesz .
sorrow jjesteś niekwestionowanym mistrzem ciętej riposty
napisał/a: kita23 2010-06-15 22:38
o ale miedzy tymio jądrami a odbytem tak ?? ;d;d;d
napisał/a: ~gość 2010-06-15 23:20
kita23 napisal(a):o ale miedzy tymio jądrami a odbytem tak ??
zalezy jakiego G szukasz :P
ale tam, tam..
napisał/a: kita23 2010-06-16 08:59
no tego calego ich punktu G ;d no i tam takei wglebienie jest i tam sie masuje takk ;d dobrze kiedys wybadałam ? ;d
napisał/a: ~gość 2010-06-16 09:35
kita23 napisal(a):dobrze kiedys wybadałam ?
pojecia nie mam gdzie Twoj chłopak ma prostate :P
napisał/a: sorrow 2010-06-16 10:25
kita23 napisal(a):tam takei wglebienie jest i tam sie masuje takk ;d dobrze kiedys wybadałam ?

Tak na ślepo trudno powiedzieć. Tu sobie popatrz co tam w środku możesz znaleźć http://www.zdrowemiasto.pl/jurczyszyn/?art=11
napisał/a: kita23 2010-06-16 10:31
o matko jak ozrysowane, idzie sie pogubuc ;d