Jak ozdobić buta?

napisał/a: Asior 2008-07-28 19:34
Czy któraś z Was przerabiała kiedyś buty?
Zamowione przeze mnie mają troche brudną koronkę. Nie wiem, czy moge ją wyczyścić. Boje sie że odejdzie od reszty buta która jest skórzana.
Innym pomysłem jest albo pomalowanie koronki lakierem ze złotym brokatem, albo sprayem z brokatem.
Może koraliki jakieś dałoby sie wszyć. Co myślicie?
Jest jeszcze opcja by kupić gdzieś (tylko nie wiem skąd) taką koronkę jak mam na sukni, oderwać tamtą i przykleić (szewc to pewnie zrobi) taką jak jest na sukience.
Macie jakieś inne pomysły?
  • but koronka2.JPG (5,39kB)
    tak wygląda koronka tylko tyle że tu jest w idealnym stanie a nie takim w jakim do mnie przyszły buty:/
napisał/a: basia1125 2008-07-28 19:39
Asior Ty masz jeszcze kupę czasu do slubu..
Nie chcesz ich po prostu zareklamować...
Odeslać i dostać nowe??
napisał/a: Asior 2008-07-28 19:42
basia1125 napisal(a):Nie chcesz ich po prostu zareklamować...
Odeslać i dostać nowe??

jak by było można to pewni bym tak zrobila ale sie nie da bo to nie kupione ze sklepu.
Są idealne oprócz tej koronki wiec chce tylko z nią sobie poradzić. Poza tym ja dałam za nie śmieszne pieniądze w porównaniu z ceną w sklepie.
napisał/a: tajla 2008-07-28 19:48
Asior, moze jednak nowa koronka???
Napewno cos wymyslisz fajnego.
I beda orginalne
napisał/a: basia1125 2008-07-28 20:59
Myślę, że możesz spróbować najpierw pomalować a jak nie wyjdzie ladnie, to oderwać i przykleić nową.
A przypomnialo mi się, jak na bale w szkole mam nam buty odnawiala
Pamiętacie talie tenisówki biale z gumką z przodu??No więc na bale przebierańców zawsze mama malowala nam je kredą (oczywiście wcześniej prane byly, ale to już nie pierwsza biel i tak) i byly piekne bielutkie

[ Dodano: 2008-07-28, 21:00 ]
O znalazlam takie na necie: